• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Rap, Hip Hop apod. :)

DeletedUser

Guest
Za textama Masových Wrahů se pod rouškou násilí skrývají hodnoty. Taky proto jsem si vybral jeden jejich track do toho článku, co jsem postoval na začátku. Krátkozraký člověk je tam nespatří, toho zajímá jen to násilí. Jak se ukázalo v případě Hrobky a Pitvy + Řezníka, kde aktuální sociologický problém média naprosto zazdila údajným xenofobismem a rasismem. Přišlo mi zajímavé, jak se z toho stala senzace až téměř dva roky po uvedení.
Každopádně to, co jsem říct, je, že na Masových Wrazích nevidím vůbec nic špatného. I když mě osobně si získal až Masokombynath (je free, takže si to můžete nasosat aji z uloz.to) bo tam se různým nemocem společnosti věnují podstatně víc.
 

DeletedUser

Guest
Více spamu než-li písní. Pokud to bude sloužit pouze k těmto hádkám - Řešení vlákna bude jednoduché.:)
 

DeletedUser231

Guest
ppolda! Ty se mi líbíš... Jistě, jak jsem řekl, MW si zpočátku jelo opravdu skoro jen to zabíjení ovšem nyní se změnily a mají před sebou velikánskou budoucnost! Odkaď znáš MW?

[YOUTUBE]FkbnNpEN_Es[/YOUTUBE]-zatím nej song z připravovanýho alba [YOUTUBE]gTQwvOAOu6o[/YOUTUBE]-nej song z MASOKOMBYNATHU!:grepolis
 

DeletedUser

Guest
Rebelius, tak chválim za túto tému, mňa osobne to potešilo :)

Hmm tak, ja sa často stretávam s názorom, že hip-hoperi a raperi sa len hrajú na gangsterov, a na*rali si (s prepáčením) do gatí, keďže ich nenosia ako normálni ľudia.. Teda, nie že hoperi by boli nenormálni..
Navyše ma dosť mrzí, keď ľudia na hoperov a raperov nadávajú, alebo nimi pohŕdajú, lebo nevedia pochopiť, čo ľuďom rap dáva.. Viem, často sa rapuje o ženských, chlaste a grogách, ale nie je to len o tom..
Mňa napr. zaujamlo toto:
[YOUTUBE]bYVu8CtO-t4[/YOUTUBE]

Skvelá skladba a je tu dôkaz, že v tých textoch je niečo aj z reálneho života, z problémov ľudí, z každodenného trápenia tých menej šťastných..

Alebo aj tu:
[YOUTUBE]PzG0Orwkpz0[/YOUTUBE]
je myšlienka, ktorá dokáže človeka chytiť, aspoň teda mňa..

Dúfam, že sa nestretnem z negatívnymi rečami a názormi na to, že počúvam rap aj tu, lebo dosť často to niekde počúvam.. Ale každý má iný vkus na hudbu, každý človek je iný.. Bola by to nuda, keby sa nám všetkým páči ten istý štýl hudby nie?.. A navyše, podľa mňa je úplne zbytočné kecať niekomu do toho, čo sa mu páči.. Načo predsa kvôli tomu vyvolávať hádky, ako to vo väčšine prípadoch býva.. Netvrdím, že sa tu niekto háda, napísala som tu len svoj názor..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak já jsem HC scénu vlastně objevil díky Sodomě Gomoře. Přes klip k Sodoma Gomora Rap jsem našel ZNK a to je asi jediná kloudná HC základna, kde se člověk má šanci aspoň něco dozvědět a jsou tam víceméně všichni podstatní naši.
Endgame je určitě jeden z mých oblíbenějších songů, ale asi ne nejvíc :) Víc naposlouchávám Svobodu Slova a pak, když je nálada, Princezna na prášku :D
Rizael: Tak zatím jsou to špíš ojedinělé šťouchance a co se týče hudebních ukázek, žádné pravidlo neříká, že tu nemůžem i probírat teorii a jak vidíš Rebeliovy ukázky (A to dal snad ty nejslušnější, co šlo :) ), za pořádný HC bysme místo díků dostali spíš kartu :D
 

DeletedUser231

Guest
Rebelius, tak chválim za túto tému, mňa osobne to potešilo :)

Hmm tak, ja sa často stretávam s názorom, že hip-hoperi a raperi sa len hrajú na gangsterov, a na*rali si (s prepáčením) do gatí, keďže ich nenosia ako normálni ľudia.. Teda, nie že hoperi by boli nenormálni..
Navyše ma dosť mrzí, keď ľudia na hoperov a raperov nadávajú, alebo nimi pohŕdajú, lebo nevedia pochopiť, čo ľuďom rap dáva.. Viem, často sa rapuje o ženských, chlaste a grogách, ale nie je to len o tom..
Skvelá skladba a je tu dôkaz, že v tých textoch je niečo aj z reálneho života, z problémov ľudí, z každodenného trápenia tých menej šťastných..
je myšlienka, ktorá dokáže človeka chytiť, aspoň teda mňa..
Dúfam, že sa nestretnem z begatívnymi rečami a názormi na to, že počúvam rap aj tu, lebo dosť často to niekde počúvam.. Ale každý má iný vkus na hudbu, každý človek je iný.. Bola by to nuda, keby sa nám všetkým páči ten istý štýl hudby nie?.. A navyše, podľa mňa je úplne zbytočné kecať niekomu do toho, čo sa mu páči.. Načo predsa kvôli tomu vyvolávať hádky, ako to vo väčšine prípadoch býva.. Netvrdím, že sa tu niekto háda, napísala som tu len svoj názor..

Lady, je to velmi pěkně napsáno... Káždej má svůj styl... každej si ho bude samozřejmě hájit ale tady to bude v klídku.. ;) Ještě k těm gatím jak jsi psala.. já osobně je nosím až nesmyslně dole... Jsem z Berouna kde ta Hip-Hopová scéna není až tak moc přecpaná takže mě tu lidi aji docela znaj pod jménem Mc Mor.. kdyby jste se divili proč zrovna Mor, tak kvůli tomu, že jsem na začátku jel HCR(HorrorCoreRap) takže mě to docela poznamenalo.. zkoušel jsem si měnit jméno na Mc Manik ale lidi už si zvykly no.. :)

Tak já jsem HC scénu vlastně objevil díky Sodomě Gomoře. Přes klip k Sodoma Gomora Rap jsem našel ZNK a to je asi jediná kloudná HC základna, kde se člověk má šanci aspoň něco dozvědět a jsou tam víceméně všichni podstatní naši.
Endgame je určitě jeden z mých oblíbenějších songů, ale asi ne nejvíc :) Víc naposlouchávám Svobodu Slova a pak, když je nálada, Princezna na prášku :D

No vidíš... já jsem to nepoznal přes SG nebo ZNK který mi příjde jakoby k ničemu... samozřejmě má to důvod proč to existuje ale je to o ničem... Jinač SG mě moc nejedou... To spíš MW který znám všechny 3.. El Maroon, DJ Doyem a MC Curwa(moc se umlouvám za ten výraz ale je to jeho jméno...!) Jsem původem z Třebíče, domovskýho města MW a už jsem byl i na narozkách El Marise.. tam jsem se docela hezky zřídil.. jak říkám: MW navždy, i po smrti :cool:

PS: Princezna na prášku :) prej: Zajimalo jí jen zlato, chtěla ho mít všude i ve ******* všaj to znáš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nj, do MW rodiny sa opravdu nepočítám :)
Hele, ale když mrkneš na to nový forum tak už se tam skoro nikde nehádaj xD Ale zas to kolikrát budí dojem mrtvého netvora :)

Hudební ukázka pro blaho vlákna xDD

[YOUTUBE]W4VpE-0zitU[/YOUTUBE]

Tohel můžu od základky hlavně kvůli melodičnosti a dynamice tracku :)
 

DeletedUser231

Guest
Co kdybychom udělali malinkatou znalostní soutěž... Princip soutěže je podobný těm, které se hojně vyskytují napříč celého fóra.. Tzn.: Já zadám nějaký název songu bez interpreta a vy uhodnete toho interpreta...

Samozřejmě mezitím můžete dávat své oblíbené písničky z youtube...

Soutěž:
Prosil bych, aby jste negooglily a ani neyoutubovaly ;)

Takže:
Písnička Lose yourself od koho je? :-O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak to je hneď jasné, že EMINEM :)

Ja by som skôr zadávala časti textov, ale komu teraz môžeš veriť, že negoogli .. :)
 

DeletedUser

Guest
Ja by som skôr dala ten kúsok textu, ale radšej nech dá niekto iný za mňa niečo :)
 

DeletedUser231

Guest
Klidně ho dej... myslím, že zakázaný to není :) ;)

Tak dávám..

Mulano Stylos... SK HHscéna ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
První řádek je správná odpověď na předchozí hádanku, druhý odděluje odpověď od nové hádanky, třetí je nová hádanka (název "tracku") a čtvrtý je nápověda.
 
Nahoru