• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Sklad a chrám

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Škoda, že se neuvažuje i o navýšení skladových prostor těchto budov. To, že tyto budovy mají tak málo prostoru na uskladnění, mě před 2 lety donutilo ukončit hru grepolis. (Měl jsem již 80 měst a přízeň narůstala tak rychle, že mi každou chvíli přetýkala a to mi znechutilo hru)
 

DeletedUser9519

Guest
Tak nemáš hrát na rychlosti 3, pokud nestíháš utrácet přízeň. V rychlosti 3 zvyšuje produkci přízně o 3× více než v rychlosti 1. Stačí hrát na rychlosti 1 nebo max. na 2.

Rychlost 1, chrám 25 lvl.: 5 přízně/hod., máš-li 80 měst - 128 přízně/hod. každého boha (za 3,9 hodiny máš plno)
Rychlost 2, chrám 25 lvl.: 10 přízně/hod, máš-li 80 měst - 256 přízně/hod. každého boha (za 1,95 hodiny máš plno)
Rychlost 3, chrám 25 lvl.: 15 přízně/hod, máš-li 80 měst - 384 přízně/hod. každého boha (za 1,3 hodiny máš plno)
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud to máme chápat jako návrh na zlepšení hry, tak jej přepracuj do nového tématu podle pravidel.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru