• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Soutěž Sudoku

mikosansobi

Grepolis tým
Vážení hráči,

Eukleidés i Aristoteles se shodli, že... Celek je větší než jeho část.

A my jej chceme také. :) Vašim úkolem bude správně vyplnit číselnou sudoku a uhádnout tajenku. Tajenka je zvýrazněna oranžovou barvou. Nejrychlejších 5 luštitelů získá odměnu 300 zlatých mincí.

Nezapomeňte, že musíte vyluštěnou sudoku vložit do příspěvku.

Hodně štěstí.


sudoku.png


1=P, 2=I, 3=L, 4=R, 5=S, 6=E, 7=O, 8=G​
 
Naposledy upraveno:

Thasoss

Grepolis tým
1=P, 2=I, 3=L, 4=R, 5=S, 6=E, 7=O, 8=G
Tajenka je Grepolis. Tohle je tak stupidní a originální, že to člověk ani nemusí luštit. Příště volte kratší slova a dávejte tam písmena navíc, ať to má nějaký význam a není v tom to slovo hned vidět. Taky by nezaškodilo, kdybyste konečně vrátili soutěžní koutek do původního stavu, abyste tak mohli efektivně spravovat moderovanost. Jaksi postrádá smysl, aby si lidi svoje odpovědi viděli navzájem. Tolik let a zkušenosti žádné...

A ať to máme kompletní...
zyNc.png

Jinak existují online řešitelé... půl minuty, než to tam člověk nabouchá a okamžitě hotovo. Bez námahy. ;)
 

Thasoss

Grepolis tým
To není o tom, že by mi to dělalo dobře. Nedělá. Spíš naopak. Taky jsem od tebe nic jiného nečekal. Sakra, buď tomu ten čas věnovat chci a dělám to pořádně, promyslím si to, nebo se na to vykašlu. Jsi už u InnoGames snad více jak 5 let, takže mi neříkej, že bys nezvládla udělat soutěž dotaženou do konce...
Řešit to přístupem, že udělám něco, než abych neudělala nic, není zrovna košér a je to škoda. Chápal bych takový postoj ve fabrice u pásu, kde se ta práce s péčí a zájmem dělat opravdu nedá. Nebo když tě to samotnou nebaví, proč do toho nezapojíš někoho dalšího, když mně se ozvat je ti proti srsti? Proč si poslední dobou několikero hráčů mezi sebou šeptá, že to vypadá, jak kdybyste fungovali v nouzovém režimu??? Stačí tu hru mít aspoň trochu rád, pak to šlape. Podívej se jinde.
Nejde mi o to si do vás kopat, jak si neustále mylně myslíš. Mně se jenom protáčejí panenky z toho, co a jak se občas (ne)děje. Je to k vzteku, když je tu konečně po letech na pozici admina někdo, kdo na to má čas, a stačí tak trošičku, ale fakt trošičku k tomu, aby to tady stálo za to... Naučit se co a jak a mít nepředstíraný zájem. Nic víc. Ano, záleží mi na tom a záleží mi na tom, přestože mě už zaměstnává jiná vývojářská společnost.
 

DeletedUser12592

Guest
Boha, ty se dej na karieru ucitele Hrozne by ti to sluselo. Jedinej clovek, kdo tu przni forum, ani se nedivim ze mi nekteri pisou ze sem uz nechteji chodit. Promin ale je to tak. Nekdo se tu snazi udelat soutez za odmeny a ty to jen zkritizujes, zajimalo by me jestli podle tebe je neco na tomhle svete (myslim realnym) neco spravne (krom tve osoby).
 

Thasoss

Grepolis tým
Budeš se divit, ale je. Je to dokonce většina věcí, na které plno lidí nadává, do notorického nespokojence mám daleko. Přes net jsem na pochvaly opravdu skromný, nikoli ale přes reál. Takže nesnižuj se k posuzování druhých v reálu, když je neznáš ani přes net. Jinak pokud by šlo opravdu o snahu, zvládne to na průměrné úrovni... jako to zvládají kdekoli jinde. Mně si zase poslední tři měsíce stěžují nahodile hráči (se kterými jsem i více jak dva roky nehrál), že jde support dolů vodou. Si nevybereš. O to víc jsem ovšem zneklidněn.

Byť se ti teď bude zdát následující příklad trochu mísu a extrémní, po detailnější úvaze není... Představ si, že jdeš ke kadeřnici se nechat ostříhat. Chceš to jenom zkrátit, nic náročného, nic co by nedokázal kde kdo... ale ona to přesto zmrší. Jaká bude tvá reakce? Asi tě to zvedne ze židle... ale vždyť ona se snažila, tak co? Proč se na ni zlobit (jako kdyby někoho zajímal výsledek, že ano). Že jí samozřejmě nezaplatíš, to už je věc vedlejší.

Udělat to aspoň tak, jako to dělají jinde. O nic víc nejde. Prvořadé je mít soutěž promyšlenou, co se organizace týče, pak až hraje nějakou roli originalita - stejně nikdo nějaký pořádný nápad neocení. Zároveň soutěže jsou něco, co se obvykle svěřuje začátečníkům jako jeden z prvních úkolů... jednak se na tom vyzkouší samostatnost a jednak se z tolika soutěží dá udělat předloha, že to už není nic těžkého. Tak mi řekni, proč se tady vyskytují taková zvěrstva, která nenabízí buď adekvátní výzvu nebo odměnu. Ale je možné, že se na to oba díváme naprosto odlišným úhlem pohledu.
 

DeletedUser12592

Guest
Tady ale nejde vubec o princip hry, ale o to, ze se tu nekdo snazi udelat neco pro druhy- tzv. prijde, sedne si nad tim v noci, vymysli to a za takto stravenej cas jeste lidem rozda zlatky. A pak prijdou lidi jako ty, kteri ho jeste sperujou, takze totalne nevdecna prace. Radeji se zamysli co kam pises, neprijde mi to zrovna v tomhle vlakne spravny. Jdi si do vlakna sveta, kterej hrajes a tam to muzes psat svym spoluhracum a protihracum, ale tady me to vazne namichlo. Ne ze bych miko lezl do zadku, to ani nemusim a nikdy sem to nedelal, ale chapu ze travi cas nad tim, aby hru vymyslela a zrealizovala ji. Takze ze vdeku jeste dostane od tebe cocku. Docela sem rad, ze uz nejsi admin, nedokazu si predstavit ze bych ti psal ticket. Mej se fajn
 

Thasoss

Grepolis tým
Píšeš, jak kdybych nevěděl, která bije, neměl reálnou představu co kolik úsilí zabere... a sám tu tisíce hodin nenechal. :)
 
Nahoru