• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Nový svět Svět bez zlaťáků

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12866
  • Vytvořeno

DeletedUser12866

Guest
Ahoj lidi, už mě štvou lidi, co zlatí, tak jsem chvilku přemýšlel a napadlo mne že by příští svět mohl být bez zlaťáků, to bych jim pak ukázal, že bez zlaťáků jim to půjde trošku hůře:cool:. Např. Já někomu shodím hradby (a je to zrovna ten co zlatí) a za dvě hodiny můžu znova, to já je pak stavím "DVA DNY":mad::confused:. Tak by se za tímto návrhem na příští svět mohlo inno zapřemýšlet. :D:D
 

DeletedUser9008

Guest
No chtělo by to spíše automatickou cenzuru příspěvků na toto téma.

Co něco jiného:
a) mám 2 pokojový byt a soused ma 2x větší. Zakázal bych prodej takových bytů.
b) mám auto co jede maximálně 100 km/h a soused dojede do Brna rychleji protože má auto co jede 130 km/h - zakázal bych je.
c) .... prostě ať se máme všichni stejně :) takový malý hezký komunismus.
d) a ještě bych přidal, ať u toho každý je jen 2x denně a to 10 minut. To je totiž děsně nefér když u toho někdo je celý den a jiný jen chvíli
e) a hlavně nezapomeň ... pokud to někdo bude umět lépe než ty, tak to bude tím, že má určitě nějaký podvodný program
 

Thasoss

Grepolis tým
Takové nápady vždy vyzní blbě, zejména od hráče, za kterým ani nejsou vidět žádné výsledky. Vývoj a provoz takové hry vyjde ročně nebojím se říct na milióny (a to určitě ne na pár jednotek mil. - viděl bych to na cca 10 mil. jenom na výplatách :D ). A ty se odněkud vzít musí. F2P (free-to-play) koncept neznamená F2W (free-to-work). ;)

Základní prémium je velice levná záležitost, zbytek (jako třeba okamžité dokončování) vyjde už poměrně draze, takže nedochází k masivnímu využívání... a co je nejpříjemnější, ty výhody, které daný hráč těmito prémiovými funkcemi získá, se dají anulovat spoluprací. A vždy se daly. Dokonce i když během eventů létala oblohou hejna mantikor a harpyjí.

A pokud ti trvá dostavět hradby 2 dny, sám bys měl zapřemýšlet, co je špatně. :) Notabene, pokud jde o svět o rychlosti 3+, dají se hradby zvednout během 2 hodin docela slušně.
 

DeletedUser12866

Guest
Tohle bylo jen tak k zamyšlení, chápu že jen říkáte své názory, aleee.......:)
 
Nahoru