• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Systém banů ve hře

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
No on se brání tím, že se mu mohl do mobilu dostat někdo z baráku. Což de fakto mohl. Já si taky psala s jednou holkou ve hře a ona začala reagovat úplně divně a pak mi povídá, promiň, to byl kolega z recepce, že si na chvíli odběhla.

Protože si řekl, že to nemá cenu, nepřátelé byli v přesile a brali mu města jak na běžícím pásu. Já se ho snažila z tama dostat, a už se to začalo slibně rozbíhat, když dostal ban.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
a jeden den na operaci očí nestačí, trvá měsíc než se to v podstatě stabilizuje

Když jste tak zkušení, tak mi poraďte, jestli mu máme vzít města co jsou v centru ally, jako hyeny, jestli je vůbec nějaká šance, že by se vrátil, nebo mu je tam držet. Support mi nechce ani říct, na jak dlouho bude bloklý. A nepřátelé postupují mnohem rychleji než my, do našeho centra.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Thasoss

Grepolis tým
Záleží, jaká operace očí. Po nějakých funguješ do max. tří dní úplně s klidem. Nicméně, zda města v centru podržíte nebo preventivně vezmete, je na vás, vašem zhodnocení sil, možností a nátlaku soupeře...
 

DeletedUser12305

Guest
No on se brání tím, že se mu mohl do mobilu dostat někdo z baráku. Což de fakto mohl.
A to, že nechává válet mobil tak, aby mu do něj mohl někdo vlézt (a jít mu škodit zrovna na grepo, ha ha) je vina podpory? To je jen jeho problém, i kdyby to byla pravda.
 
:) no vážně ne. Já byla na operaci očí před ním, aktivovala jsem si jeden den dovolené, což jsem byla ráda, že jsem to udělala, protože na blízko jsem neviděla vůbec nic, ani na pin, když jsem tu operaci platila, ale tak dlouho jsem koukala do mobillu, až jsem se trochu rozkoukala, mám na měsíc zakázáno líčení, plavání v bazénu, sporty, atd. Měsíc si člověk musí do očí kapat antibiotika. Skoro každé ráno až do teď jsem viděla rozmazaně, než jsem se rozkoukala a nakapala kapky, protože jsem se bála mnout si oči. :D

Naštěstí já jsem v centru, takže útoky na mě nejdou. A když jdou, jako ženská si řeknu o pomoc a dostanu ji. Takže mám výhodu. Ale toho našeho hráče si nepřátelé prostě podali brutálně no. A vrátil se jen kvůli mě a ted má blokaci.

tohle asi napsal supportu:
Dle Judikátu Nejvyššího soudu v Brně nelze internetové zprávy brát jako důkazní materiál. Vy prokažte, že jsem jsem tyto zprávy napsal já osobně, a ani Ip. adresa v tomto není průkazná, neboť mám automatické přihlašování ha Vaši hře .
Pokud takto neučiníte porušujete Vy smluvní podmínky.
Já mám počítač na zahradě, kde se vystřídá spousty lidí, a pokud někdo něco napíše mým jménem bez mého vědomí nenesu za toto odpovědnost!!
Takže trvám na odblokování jinak bude podáno tr oznámení pro tr. čin podvodu a tr. čin neoprávněného užívání cizí věci což jsou mé investované peníze do tzv zlaťáků, kdy s tímto " mým majetkem " nemohu disponovat. Tudíž by bylo nasnadě další trestný čin neoprávněného užívání cizí věci. Při podání tr oznámení bych bohužel musel požadovat aby celá hra Grepolis byla soudním rozhodnutím zablokována do úplného prošetření.
Dovoluji si upozornit, že mám dostatek právního vzdělání abych mohl výše uvedené konat.
S pozdravem
Bc Radek Přidalík
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12305

Guest
Ano, to je jedna z těch slušnějších zpráv, zbytkem se evidentně nechce chlubit.
Pokud by to bylo tak jak ti tvrdil, pak by si měl pročíst VOP, konkrétně bod 5. Ale protože to tak nebylo, jak z další (asi tajné) komunikace vyplývá, pak je bod 5 mimo mísu.
Možná by si měl ty VOP pročíst celé, než začne mávat TO. Měl by vědět, co podepsal.

A ve finále bych tedy dotyčnému doporučila se obrátit na onen soud, prázdné výhrůžky ještě nic nevyhrály.
 

Thasoss

Grepolis tým
Úryvek z VOP
§ 5 Účty

5.6.
Pokud třetí osoba použije tvůj účet, protože se ke tvým přístupovým údajům dostala kvůli tvému pochybení, bude s tebou nakládáno, jako kdybys tak jednal(a) vědomě.
Takže tak... děkujeme, na shledanou. Dovolávat se může, jak chce a kam chce. VOP jsou jednoznačná, kryjí 99,9 % všech možných příčin soudních sporů a jsou v souladu s mezinárodním i německým právem (to české je irelevantní).
 
To je fuk, můj názor je takový, že mělo být jasně řečeno, na jak dlouho je bloknut, přičemž za zákeřnou mršinu bych fakt neblokovala, po 24 hodinách měl být odblokován, taky nazdar. Neříkám, že jsem se s takovou praxí nesetkala, kdy na Divokých kmenech byl někdo bloknut na dva dny a ve výsledku z toho bylo doživotí, jen proto, že se nějaký admin urazil. Já jen říkám, že mi Spartakus taky vyhrožoval bloknutím. Normální admini by zřejmě Spartakovi napsali, jestli mu někdo tak vadí, ať si ho dá do blokace a neblokovali všechny na koho si uplakánek ukáže.

Jemu vadilo, že jsem mu vůbec napsala mimochodem.
 

DeletedUser12305

Guest
Naposledy - on nic o zákeřné mršině nepsal. Že mu ty tyhle pohádky věříš je čistě tvůj problém.

@Thasoss napsal vše, co bylo třeba, takže zbytek si musíte vyřešit vy v ali, potažmo on sám tam, kde sám uzná za vhodné. Na podpoře to ale nejspíš nebude - takže hurá na Inno (kam byl mimochodem odkázán).
Kdyby nevěděl adresu, tak tady je.
Pěkný den.
 
Pokud bych já přišla o 20 měst, asi bych taky toho dotyčného poslala do prdele, obzvlášť pokud by se mi poškleboval, když bych mu řekla, že jsem byla v nemocnici. Tady je aspoň vidět co za lidi to tu hraje. Kdyby mi někdo vynadal, že jsem mu vzala město, tak bych ho neudávala na support, bych věděla, že jsem vyhrála, že je město moje a měla nadhled. Ale někteří fakt trapní lidi se nespokojí s vítězstvím, že mají město, berou všechno, chtějí dotyčného úplně zničit, ponížit, nahlásit na support. Z tohohle je mi na blití !
 

DeletedUser12305

Guest
jj, kdyby... kdyby byly v prčicích ryby, nebyly by rybníky. Někdo má zas nadhled, když mu město vezmou, no.

A mimochodem, mně je na blití z lidí, co udělají chybu, nepřiznají ji a ještě plivou na všechny okolo, jak oni za to můžou a on nic. Si zas myslím, že lidi, co neumí udržet emoce na uzdě (a když dostanou přes prsty, tak je to ještě horší), by neměli hrát. Žádnou hru. Protože takhle prožívat hru už je pomalu diagnóza, to se na mně můžeš zlobit jak chceš. I pan bakalář.
 
no nic, zítra požádám všechny lidi v ally, aby rozjeli útoky na Spartaka, když nám na to něco odepíše, dáme ho zablokovat, bude to tak v pořádku? Takhle se to hraje?
 

DeletedUser12305

Guest
Ano, je to vaše plné právo. Beztrestně si můžete nadávat třeba na skype :)

//EDIT: Samozřejmě nahlašování má význam pouze pokud hráč opravdu není slušný. Mimochodem počkám si na to, co budou dle vás urážky :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Každý hráč má právo nahlásiť iného hráča ak sa domnieva že došlo ku porušeniu pravidiel a VOP hry
 

mikosansobi

Grepolis tým
tohle asi napsal supportu:
Dle Judikátu Nejvyššího soudu v Brně nelze internetové zprávy brát jako důkazní materiál. Vy prokažte, že jsem jsem tyto zprávy napsal já osobně, a ani Ip. adresa v tomto není průkazná, neboť mám automatické přihlašování ha Vaši hře .
Pokud takto neučiníte porušujete Vy smluvní podmínky.
Já mám počítač na zahradě, kde se vystřídá spousty lidí, a pokud někdo něco napíše mým jménem bez mého vědomí nenesu za toto odpovědnost!!
Takže trvám na odblokování jinak bude podáno tr oznámení pro tr. čin podvodu a tr. čin neoprávněného užívání cizí věci což jsou mé investované peníze do tzv zlaťáků, kdy s tímto " mým majetkem " nemohu disponovat. Tudíž by bylo nasnadě další trestný čin neoprávněného užívání cizí věci. Při podání tr oznámení bych bohužel musel požadovat aby celá hra Grepolis byla soudním rozhodnutím zablokována do úplného prošetření.
Dovoluji si upozornit, že mám dostatek právního vzdělání abych mohl výše uvedené konat.
S pozdravem
Bc Radek Přidalík

Když už zveřejňujete informace, tak by bylo více než vhodné, aby byly úplné.
 
To už je jedno, skutečně se na ten účet přihlašujou dva různí lidi. Včera se mě ten první ptal, jestli si má dávat dovolenou, protože v pondělí má doktora, tak jsem mu odepsala, že rozhodně ano ! a o pár hodin později najednou začal psát ten druhý agresivní, že vynadal celému Imm, tak mu povídám, proč to proboha udělal, že jsem se za něj bila na fóru, a ať si okamžitě aktivuje tu dovolenou a on mi na to řekl, že neví, jak se to dělá a ať mu řeknu jak se to dělá. Proč by proboha hráč, který tuhle hru hraje tak dlouho do teď nevěděl, jak se aktivuje dovolená, co je to za nesmysl, tak jsem celou konverzaci přeposlala vedení aliance, aby mu poradili s tou dovolenou. Pustila jsem to z hlavy a věnovala se svým věcem a za pár hodin mi najednou začal psát zase ten první, a to z facebooku a povídá mi, že u toho celý den nebyl, s nikým z nepřátel si nepsal a stejně má ban, a to do 17.6. Takže si myslím, že se na ten účet skutečně přihlašujou dva lidi, i když pro vás by byla asi přijatelnější ta varianta, že se jedná o jednu rozdvojenou osobnost, a to Jekyll a Hyde. Určitě se na ten účet přihlašujou různé IP adresy, tím jsem si jistá.
 

mikosansobi

Grepolis tým
Samozřejmě, že je nejlépe hrát se supportem hru, já to nebyl! Každopádně se to posunulo dál a již to český support řešit nebude. Je to v kompetenci příslušných orgánů, které jsem již informovala. Tímto toto vlákno uzavírám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru