• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Tapety

DeletedUser5504

Guest
Udělal jsem vám pár tapet. Samozřejmě budu přidávat další a další. Prosím o okomentování. I kritika se cení.[SPOIL]
xe398z.jpg

1z5kheg.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7382

Guest
1. se mi mnohem víc líbí a to 2. je taky pěkné, ale já bych si to jako tapetu nedal. :)
 

DeletedUser

Guest
to první jsem si schválně skusila dát na plochu a vypadá to hustě ;)
 

DeletedUser

Guest
mě se líbý to oko vypadá abstrakně, jak pohled do duše a je uklidnující oproti té tmavé tapetě, ta by se spíše hodila, jako přehoz na gauč :)
 

DeletedUser5504

Guest
Úl:-O Já vám řeknu co jsem měl namysli. Mělo to být jako že padáš do hlubin a díváš se na mozaikovou oblohu kde je polární záře:)
 

DeletedUser7382

Guest
Jako úl to opravdu nevypadá. :) Teď se mi nejvíc líbí ta poslední tapeta. ;-)
 

DeletedUser

Guest
je to abstraktní ukažte to více lidem a uvidíte, že každy uvidí něco jiného a o tom, to je vzbuzuje to pocity a probouzí fantazii
 

DeletedUser5504

Guest
jojo. Ale jen jsem byl překvapenej že ti to přišlo jako úl. No nic každý ať si v tom vidí co chce. Za chvilku sem dám další tapetu
 

DeletedUser

Guest
ul ? mělo to mřížky :)
jo a to modrý je, jak cesta letadlem v kosmu :)
taky dobrý modrá uklidnuje
 

DeletedUser7382

Guest
Poslední mi připadá jako znetvořený strom s červenou oblohou nebo plíseň na červené stěně nebo rozprsklá špína na čemsi červeném (talíř...). Ten před ním byl ale mnohem hezčí a vypadá to být těsně pod hladinou moře a koukat na slunce, sluneční paprsky a jeho odrazy. Ten předposlední byl dle mého nejlepší a klidně bych si ho dal jako tapetu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru