• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Tipovací soutěž - diskuze

DeletedUser

Guest
Mara, a ty tu môžeš spamovať??!! ;)



Já to pak vždycky spojím ;) M.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40

Guest
Tak jsem se rozhodl seznam všech účastníků soutěže smazat, nakonec z toho bylo více škody než užitku. Při přepisování se mi v texťáku smazala některá jména, každopádně než to celé přepisovat a kontrolovat, tak raději řeknu, že do soutěže byli zařazeni všichni, jež se zúčastnili 1. tipovací kola (a jejichž tip nebyl smazán). Stačí kliknout sem a najít své jméno pomocí klávesové zkratky CTRL + F. Všem se za vzniklé problémy omlouvám.

Jinak dnes to bylo proti Švédsku velké trápení, snad se zlepšíme...
 

DeletedUser4783

Guest
No, jsem zvědav na Nory, protože i to je celkem tým s dost dobrými hráči.
 

DeletedUser

Guest
38. sek-unda Miro Šatan gól :)
*38* Paľo Demitra, je pri nás vždy!! :)
Poslal nám ho z neba ♥
 

DeletedUser40

Guest
Včera to už vypadalo mnohem lépe, snad to bude dnes proti Itálii ještě lepší.)

Jinak zítra poslední kolo GL a zápas, v němž se rozhodne o titulu. Liberec proti Plzni, kdo se těší? :)
 

DeletedUser6880

Guest
Itálii jsme smetli a máme formu na rusi!!!!!! Jinak nefandím nikomu ale liberec má větší formu.
 

DeletedUser

Guest
Yes :D Yes :D Yes :D Yes :D Yes :D Yes :D
Slovensko 5:1 Bielorusko
Vyhráááli sme vyhráááli!! :D
 

DeletedUser8498

Guest
Je blbý, že se vždy tipuje vše před turnajem. Příště to nechte aspoň něco po dvou hracich dnech ještě. Celkem nemožný něco odhadnout ještě před startem.
ps: Chci bitkaře do našeho týmu ! :)
 

DeletedUser40

Guest
Vše se tipuje před turnajem? Máme tu přece ještě čtvrtfinále, semifinále a boj o medaile - celkem v těchto kolech můžete získat ještě 20 bodů, což rozhodně není málo. Jinak rozkouskovat základní skupiny nemá cenu, aspoň je to takhle zajímavější.)
 

DeletedUser40

Guest
Omlouvám se, dříve jsem to nestihl, ale nyní už můžete.)
 
Nahoru