• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

TOP 10 aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9723
  • Vytvořeno

DeletedUser9285

Guest
To Braveheart55:
Ty jsi sám mimo, dal jsem ti 2 města a od tebe jsem žádné město nedostal, si nevidíš do huby ty lháři podrazáckej, ani když jsi před zrcadlem!!!
 

DeletedUser11810

Guest
Abatyso už mate vybrane ostrovy na divy:) dufam, ze budete spolocne na všetkych ostrovoch s politikom holubičky dve:)
Politik ty si dalsia grepolisova postavička pozri si statistiky ako som predaval mesta ty si ziadne na M44 nechcel. Chod uz spat je neskoro vecer.
 

DeletedUser

Guest
vy nam idete nieco vyhadzovat na oci, prosim vas nebudte trapny berete tu hru ako keby islo o zivot. Vase klamy a kamuflaze uz len za dobu co sme boli u vas mi stacili. A ked tak placete nad tymi mestami stale tak sa skuste na to pozret aj z druhej strany my sme vam dali mesta, ktore sme tazko vybojovali a boli to dlhe hodiny co sme sa tam na tie ostrovy dostali a viete to moc dobre ze vsetky tie mesta sme si dobili rovnocennzm bojom. a nie ako vy podvodmi a ohovaranim a spajanim sa so zradcami a podobne vy si hovorite ze hrate fair play na to zabudni abatysa asi to mas v hlave trosku pomylene nezda sa ti. ked ste taky dobry preco od vas hraci odisli asi vy si hrate na svojom piesocku a ostatny hraci su vam u ... nas ste sa chceli len zbavit aby sme vam krili spolu braveheart55 zadok pred kamelkami a tie mesta co ste nam dali no cista katastrofa slubili ste kazdemu omnoho viacej miest a nakoniec sme dostali po par miest aj to na 2 moriach a dalej sa to nehybalo a to dobre vies tak netrep nezmysli a hrajte. na viac asi nemate len kazdeho ohovarat a kydat nezmysli tak radsej sa ukazte ako hrate ako na fore pisat aky sme my. vsetci co to citaju sa len smeju aky ste trapny.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9285

Guest
Braveheart55

Jsi mi žádné ani nenabídl!!!
Jsi jen ubohej lhář!!!
 

DeletedUser9881

Guest
Hoši pořád se tu ohánite nějakýma jak vy říkate klamy a kamufláží ale už asi po třetí se ptám co??
Já vím že si musíte nějak obhájit proč zradit ale aspoň nějakéj důvod ste si mohli najít:)
 

DeletedUser11810

Guest
Co stale placete ved sme ich vymenili za nase na m44 vybavene tak si ich vybojuj preboha mam tam par miest a vas je tam ako maku tak uz sa dohodnite a vyjedte s kolkou ale neplac furt.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Hlavní problém forka je malá aktivita a případným novým lčenům vaše dohady a hádky strašně pomohou. To nemáte nic lepšího na práci než dokazování si na vzájem toho, že ten druhý je horší než já? .... Nevím jak pr ovás ale pro okolí je to celkem směšné
 

DeletedUser

Guest
ste banda zufalcov ches pocut priklad vasich podvrhov
1. pretahovanie hracov od inych alinacii s tym ze im klamete a slubujete hory doly
2. spojencom nepomahate ani podporamy ani nicim vid priklad ked ebola sadla niekam podpory od vas poslali asi 2 hraci a to az na reakciu obezky co poslali spojenci, ked ste vy niekam sadli tak to musel kazdy okamzite posielat podpory.
3. nevazite si hracov co pre vas tolko spravili vid zla holcicka, sokar, frogan a par sa ich tam este najde preco asi skoncili lebo ste mali blbe reci na ich adresu viem to moc dobre pisalo mi to par hracov od vas.
4. ste banda ludi co vobec nemaju predstavu o spolocnej hre myslite iba na seba a ostatny su vam u p...
5. skuste sa zamysliet na tym preco vas vsetci nemaju radi hmm.

a isto viem ze ebola sa na vas onedlho vykasle lebo si spojencov nevazite
 

DeletedUser9881

Guest
No ja nevim koho nemaj radi:)
Seš trošku asi mimo vždyť všichni teď dou proti kamelotu.
De vidět že už meleš z cesty proto tě už nebudu více uvádět do rozpaků aby si tu nemusel pořád obhajovat a vymýšlet proč seš křivák i když to je všem jasne.
Tak papa
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser6361

Guest
No také ukončím tuhle debatu se zoufalcem prohlášením: abatyšo ty už jsi tak zoufalý že ted tu i veřejně lžeš... Ale ani se nedivím...
 

DeletedUser11811

Guest
kazda aliance udelala nekdy nakou chybu/podraz ale musim rict ze oproti tomu co udelali Blackove je kamelot banda ***** to co sem zazil na tomdle svete sem za celou dobu v grepolisu nezazil a hodne zvazuju jestli nekdy dalsi svet budu hrat protoze me todle fakt prestava bavit jdu se na hru odreagovat :-! a spis odchazim jeste vic nastvanej tendle svet uz dohraju pod vlajkou Blacku a vzdycky budou pro me vitezove a i kdyz je ted kamelot top aby jste se zachvili nedivili :-O .... Příjemnou hru ;)
 

DeletedUser11785

Guest
kazda aliance udelala nekdy nakou chybu/podraz ale musim rict ze oproti tomu co udelali Blackove je kamelot banda ***** to co sem zazil na tomdle svete sem za celou dobu v grepolisu nezazil a hodne zvazuju jestli nekdy dalsi svet budu hrat protoze me todle fakt prestava bavit jdu se na hru odreagovat :-! a spis odchazim jeste vic nastvanej tendle svet uz dohraju pod vlajkou Blacku a vzdycky budou pro me vitezove a i kdyz je ted kamelot top aby jste se zachvili nedivili :-O .... Příjemnou hru ;)

Co že jsou banda. Vy si nám dovolujete nadávat? Je mi z Vás vážně na blití. Jsem si myslela, že nic horšího než Aer Aliance na Rho už nemůže být omyl Blakové jsou ještě milionkrát horší. Lháři a podvodníci co musí vyhrát za každou cenu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Lidi tak se nehádejte přece :D Je to strategická hra a podrazy a přechody se tu přece očekávají ne :D Alespoň se něco děje, jinak Bleckové jsou pořád druzí tak nechápu co se tak pořád čílíte :D
 

DeletedUser11785

Guest
Mě jenom uráží jedna věci, že hned o nás píšou něco co musí vyhvězdičkovat. Každý svého štěstí strůjce.
 

DeletedUser11813

Guest
Co že jsou banda. Vy špíny si nám dovolujete nadávat? Je mi z Vás vážně na blití. Jsem si myslela, že nic horšího než Aer Aliance na Rho už nemůže být omyl Blakové jsou ještě milionkrát horší. Lháři a podvodníci co musí vyhrát za každou cenu.

Ty máš na každom serveri proti nepriateľovi niečo … ak ťa to tak stresuje a všetci ostatní ťa štvú tak načo to hráš???
 

DeletedUser10779

Guest
Co tady tedy čtu,to se mi snad jenom zdá. Jen pár věcí by jsem k tomu měl. Tak za prvé by mne konkrétně zajímalo,jaké kdy křivárny udělala ali Black n White? Nic konkrétního tady nezaznělo,jen bláboly. Ohledně hráčů z bývalé Alibaby,Samobong a Bravehearth tak tito mne velmi zklamali. Strašně aktivní na přesun ke Kamelotu,dost jsem jim pomáhal a po tom všem mi ukázali záda. Taky jsem nezištně předal města a sehnal od dalších hráčů. Bohužel jsem nemohl tušit,že mají takto pokřivenou páteř a jakmile města dostali,tak pod heslem Alibaba povstane přeběhli ke Kamelotu. Toto ale nemohu vyčítat Kamelotu,jako alianci,ale povaze těchto hráčů,že dovedou toto udělat a ještě si rychle bloknou zprávy. Asi ani nemaj koule na to říct lidem,co bylo jejich záměrem. Jestli byl toto promyšlený tah dopředu,to nedovedu posoudit,ale pokud bych musel toto někdy udělat,tak s hrdostí a ctí,předal bych města která jim ali věnovala s důvěrou v jejich loajálnost. Jediný,co tu byli schopní vyplodit,tak pár nesmyslných důvodů,proč odešli. Ale je to jejich vizitka,kterou si ponesou světem Grepolisu a lidi si je takto budou pamatovat. Sice se odvolávají na Sokar a zlá holčička,že to byli dobrý hráči,ale i těm dali velkou ránu pod pás a bohužel už také nejsou mezi námi. Jejich názor na toto přeběhlictví byl hodně ostrý a plný nechutě hrát dál. Ohledně hráče Indyjoint,se snad ani nebudu vyjadřovat,je to člověk,který mne velmi zklamal a co tady na tom světě předvádí snad ani není lidské. Jsem v této hře dost srdcař a některé věci hold nepochopím i když tomu někdo říká taktika.:(
 

DeletedUser10513

Guest
Taktika BnW byla naprosto stejná jako Kamelotu. Přebírali naše hráče z aliance CHAOS aby si zajistili komplet červené ostrovy.
A teď někdo dělá to samé, a oni si stěžují. Nejsem ten, co tu může moralizovat protože sám hraji grepolis jako prase a dost lidí jsem zde podrazil, ale zaráží mě zde že někomu se nelíbí co dělal on sám. :D
A já za svých začátku hrál grepolis taky čistě, ale po podělávkách od pár lidí jsem začal taky podělávat.
Nehraji čistě, fér, a je mi to jedno. Nechápu proč bych měl hrát fér když 95% lidí nehraje. :)
Jediná ali která kdy hrála fér byl Element vedený Luciollou.
 

DeletedUser10779

Guest
Ale mne nevadí přestupy hráčů jako takové,každej člověk má možnost volby. Mluvím o tom,jak praseckým způsobem byl tento krok proveden. Když jim předáš města na linii s nepřítelem a ten člověk po jejich zabrání k tomu nepříteli přejde a ty města mu předá,tak to je vrchol promyšlené křivárny,na to bych třeba já neměl žaludek se před ali takto přetvařovat a pak to udělat. Ale to je na každém a na jeho svědomí,jak tuto hru chce hrát. Bud bejt frajer a vybojovat si města,nebo je získat takovýmto podrazem. A já blbec jim ještě leju surky,aby byli bojeschopní a najednou ty města stojí proti mně. Co na to říct,ale každej,kdo malinko uznává nějakou úroven slušnosti,tak to pochopí.
 
Nahoru