• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

TOP 10 aliancí

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9723
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Věř nebo ne,ale že se v případě sednutí k Hamíkovi jedná o levárnu,jsem se dozvěděl až od jednoho vašeho člena.
A to jsem byl jeden z těch,který do jednoho z oněch tří měst sedl.
Nikdy jsem s Hamíkem nekomunikoval,jel jsem koldou v nočníku,časoval před i za jak magor,protože informace jsem měl takové,že Hamík přestal hrát,protože se u vás pohádal a vystoupil z aliance.

Nestěžuji si vůbec na nikoho,bylo to pouhé konstatování.
 

DeletedUser6361

Guest
To Snackmann: To neni jen o Hamíkovi, vzpomen si už jen třeba kdo a za co u vás dostal červenou, vzpomen si na váš vztah k Odessee...
 

DeletedUser

Guest
V tomto případě žádnou vinu a odpovědnost necítím.
Pokud někdo dostal červenou,tak jen kvůli tomu,že se provinil on sám.
A můj vztah k bývalé Odessee byl více než vřelý,což by třeba Kolja mohl potvrdit.

Bohužel nás na M55 byla menšina,co za vás kopali u vedení a proto to dopadlo tak,jak dopadlo.
 

DeletedUser6361

Guest
No když to bereš takhle, já ne, to oni, tak já by jsem také mohl argumentovat, já ne, to oni, tak nechápu proč úročíš na to jakým způsobem si Kamelot zajistil první místo... Na tvůj argument o vřelém vztahu ke Koljovi můžu také odpovědět, jakým způsobem si zajišťovala vaše aliance prvenství... Je to dětinské se ukrývat za "já ne" , hovoříš o alianci, já ti teda poukazuji také na alianci, která si zajišťovala vedoucí postavení ne vždy férovým způsobem....
 

DeletedUser

Guest
Jsou věci,které jsem ovlivnit mohl a jsou i takové,které ne.
To,že dávám ruce pryč od těch,které se příčí pravidlům hry mi připadá logické,když mám svědomí čisté.

A to,že aliance,jíž jsem členem,nehrála čistě,jsem přiznal již před tím.

Pravda,možná to vyznívá,že jsem v BnW jediný Mirek Dušín :) ...ale tak to samozřejmě není.
Většina lidí u nás hraje čistě a korektně-stejně,jako je tomu jistě u vás.
Nic,už bych to nepitval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No každopádně je to strategická hra a z hlediska strategie Kamelot vyhrává,dokázal si zajistit první místo. Navíc to,že lidé z Blacků šli ke Kemelotu je úplně stejná situace jako ,když šla většina hráčů z rugevitu k Ebole se ,kterou Blackové velmi rádi spolupracují. Ebola už je takový paskvil všeho ( Ebola,kus rugevitu,Veteráni atd )

Takže nikdo není úplně čistý.
 
no, podle mého to kamelot rozhodně nemá jisté... je tam jedna ali, která mu docela slušně zatápěla... a pokud jí vydrží bojový elán, tak na jejich hranicích bude docela veselo:)))
 

DeletedUser

Guest
Muzu jen konstatovat na hrace INDYJOINT ty si nejvetsi tluč huba co znam, jen mele a vse si *vulgarismus* ty jen placas neco dokola a sam si odesel z BnW ty lamko a predavas mesta KAMELOTU a pak si tamhle nekde po teamspeaku kominikujes s Kamelotem opravdu k tobe nemam zadna slova a rad bych te nekdy videl po demnou... Ty tvoje plky nic vic jen plky co se ma delat a sam nic neumis jen zabirat v noci a neaktivce ty chytroline.. Jinak SNACKU vse co pises je pravda

A o nemluvim o SAMOBONGOVI A BRAVEHEATROVI a cele alibabe kterym se nastrkali mesta a pak tu budou psat ze alibaba povstane jen smich a BnW jsou vitezove pro me uz ted a nikdo jinej byli tam nejslepsi hraci kterym to znechutili krivarny, at zije smecka lidi vi kdo to je kamelot a INDYJOINT jedine co umi zabirat v noci neaktivce
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9285

Guest
SAMOBONG A BRAVEHEATR jsou naprostí ubožáci, pod záminkou pomoci proti Kamelkám jsme jim dali města a pak si přejdou k nepříteli a teď na nás z nich útočí...
Jsou to jen *nevhodné výrazy*, které bych rád potkal, abych jim mohl osobně vysvětlit jak se mají chovat, když je to doma nenaučili...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5989

Guest
cunasek: křivárny, ale ze všech stran... ze strany BnW jich bylo požehnaně, že by mi na jejich spočítání ani obě ruce nestačily...
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


politikxxx: nezapomínej, že je to stále jen hra, tak to tolik neprožívej... a zameťte si hlavně před vlastním prahem
smiley_emoticons_mttao_kehren.gif
... vy i Vaši spojenci jste také přetáhli dost hráčů od nepřátel.... o zneužívání menších aliancí nemluvě
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
 

DeletedUser

Guest
Hele politikxxx, cunasek, Snackmann a jejich přátelé...vy jste košťata co hrajou stylem podrazáků a manipulantů, ale jakmile jsme vám dali nachlastat tý vaší smradlavý medicínky, tak jste najednou všude vidět, slyšet a moralizujete.....dobře poslouchejte: to co jste předváděli v tomto světě, bylo čistě k blití - k ničemu jinýmu - tak teď berte vývoj hry jaký je a neztrapňujte se, protože všichni zasvědcení víme, co jste za charaktery...
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser9285

Guest
A můžete mi laskavě říct jaké křivárny to z naší strany byly?
Pokud jde o vypovězení DoNu s Odeseou, tak v tom měl pracky především Indyjoint, který se v posledních měsících svého působení u nás snažil o vnitřní rozložení naší aliance...
A pokud jde o BAN Brizowna, tak za to mohl on sám a ne my ostatní!!!
To co udělali ti *nevhodný výraz * od Alíků je daleko za hranicí všeho!!!

Ať mi sakra napíše někdo, koho jsem v téhle hře podrazil (na kterémkoli světě)!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9881

Guest
Taky bych si rád poslech jakých křiváren se BnW dopustilo
smiley_emoticons_smilenew.gif

SamoBong a Braveheart55 přebíraly od našich hráčů města pod záminkou přiblížení k nepříteli (KAMELOT) a jakmile je přebraly tak hle utekli ke kamelotu.By mě hamba fackovala takhle přijít k městům a pak utéct.Ale když je někdo zbaběléj a neumí si získat města bojem tak jo proč ne
smiley_emoticons_smilenew.gif

Hráči v BnW maj aspoň rovnou páteř narozdíl od kamelek.
A o vaší spolupráci s největším lhářem co grepolis poznal indym ani nemluvím.
 

DeletedUser6361

Guest
POslouchej ty rovná páteři... Už na začátku když se začal formovat ten váš spolek, tak několik dobrých hráčů jak povahově tak herně raději od vás odešli a resetli protože jakmile zjistili jakým směrem se budete ubírat, tak nechtěli s váma mít nic společného.
Rovná páteři, já jsem hrál za Odesseu, s kterou bylo uzavřené "spojenectví", to fungovalo tím stylem, že jakmile někdo z Odessei potřeboval pomoc, dělal ten váš spolek mrtvého brouka. Nanejvíš nějakej rozumbrada napsal "to víš, lidi jsou v práci"... Za pět minut když jela kolka na BnW, herdek najednou hemžení 30 lidí na foru, a hlavně okamžitě obesílaná Odessea oběžníkama s příkazama rychlých podpor a podobně.. Prostě jste Odesseu jen sprostě využívali... K hráčum Odessei jste se chovali arogantně a povýšenecky... Proto jsme obrátili směr ke Kamelotům.
Rovná páteři, obhajujete neobhajitelné, už jen to že do čela jste si postavili největšího narcisa z Grepolisu z kterého se vyklubal obyčejný podvodník. Kecy že je to jeho pochybení je hloupý alibizmus, protože aliance ho vzala za svého i když se tu spousta hráčů už zná dlouho.
Nikdy nepiš o rovné páteři BnW, protože to vyznívá trapně a směšně. Tak jak vy nám vyčítáte SamoBonga a Bravehearta, tak vy jste měli ve svých řadách Indyho, Brizwona a podobně. Vy jste s něma hráli. !!! Takže ano, měla by vás hanba fackovat že na někoho poukazujete ale před dveřma máte špínu...!!!
 

DeletedUser11810

Guest
Taky bych si rád poslech jakých křiváren se BnW dopustilo
smiley_emoticons_smilenew.gif

SamoBong a Braveheart55 přebíraly od našich hráčů města pod záminkou přiblížení k nepříteli (KAMELOT) a jakmile je přebraly tak hle utekli ke kamelotu.By mě hamba fackovala takhle přijít k městům a pak utéct.Ale když je někdo zbaběléj a neumí si získat města bojem tak jo proč ne
smiley_emoticons_smilenew.gif

Hráči v BnW maj aspoň rovnou páteř narozdíl od kamelek.
A o vaší spolupráci s největším lhářem co grepolis poznal indym ani nemluvím.


Abatysa čo to tu plácaš za nezmysli.Ved kazde jedno mesto , ktore sme dostali sme vymenili za naše ktoré boli na m44 v kludnej zone.A to nehovorim o tom , ze sme so Samobongom dostali 60 percent miest, ktorých ste sa chceli zbavit nemluvne o tom ako katastrofalne boli vystavene.Sokarovi a Holcine nesiahate v tejto hre ani po paty. Ty možeš viesť tak akurat detsku skolku spolu s uplakaným politikom.Jediny kto tam na niečo normalne reagoval a snažil sa oniečo pre ali boli iny hráci ako napr Dione a Froganer.Ty si za 2 mesiacen nic konštruktívne nevyprodukoval.Tak už neplačte s tym politikom dokola.Chodte spolu na romanticku prechadzku a vysvetlite si prečo sa to vlastne u Vás posralo.
 

DeletedUser9881

Guest
Si pleteš chytráku ja tu neplaču jen konstatuju že sme se zbavily koněčně křiváku a donašečů
smiley_emoticons_smilenew.gif

A ječas být tebou tak pomlčím:)
Nevím kdo škemral že chce k nám a po tom že sme tě nevzali tak si resetl
smiley_emoticons_lol.gif

Mám tu hodit přepis tvých žádostí??
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11810

Guest
Abatyso ty a tvoje ego:)Mal si si dohodnut cez whatsapp tu romanticku prechádzku s politikom.Ja stale hraju neviem o akom resete to píšeš asi si už prepracovaný.Jedine čo som povedal,že ak zoberiete milano depablo tak od Vás odchazam a mal som tak učínit hned ako prišiel milano.Ale on nakoniec odišiel od Vás ako prvý.Neodišíel som len ja ale ja Romulus, Jenícek Udatny skullybaya a dalsi. Ked vravíš o donášacoch a krivakoch tak si mal hned písat mifovi čo ste upiekli s Hamikom. Ako ste mu hrdinsky sadli do miest.Ty si ozaj taka grepolisova postavička.S alibabi som odišiel preto lebo to tam nefungovalo .Naše vedenie kompletne resetlo nikdy som na nikoho nedonášal tak tu si neplet dojmi s pojmami.
 

DeletedUser9881

Guest
Abatyso ty a tvoje ego:)Mal si si dohodnut cez whatsapp tu romanticku prechádzku s politikom.Ja stale hraju neviem o akom resete to píšeš asi si už prepracovaný.Jedine čo som povedal,že ak zoberiete milano depablo tak od Vás odchazam a mal som tak učínit hned ako prišiel milano.Ale on nakoniec odišiel od Vás ako prvý.Neodišíel som len ja ale ja Romulus, Jenícek Udatny skullybaya a dalsi. Ked vravíš o donášacoch a krivakoch tak si mal hned písat mifovi čo ste upiekli s Hamikom. Ako ste mu hrdinsky sadli do miest.Ty si ozaj taka grepolisova postavička.S alibabi som odišiel preto lebo to tam nefungovalo .Naše vedenie kompletne resetlo nikdy som na nikoho nedonášal tak tu si neplet dojmi s pojmami.
Asi by ses měl naučit číst rozumbrado na koho to bylo s tím resetem.
Doporučuji pro pomalejší si to přečíst aspoň dvakrát a potom reagovat.
A nebo jestli nerozumíš našemu jazyku tak ti to přeložím do maďarštiny
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser6361

Guest
Já sice psal o něčem jiném, ale když už se takhle násilně snažíš odvrátit pozornost a někoho diskreditovat tak ti odpovím. A co jako? Co má moje resetnutí s tím o čem jsem psal společné? Je to můj účet já si můžu resetnout kdy chci. Příště se tě teda zeptám jestli ti to nebude moc vadit. :eek:) Nevím co tím chceš naznačit. Ano žádal jsem o přijetí, nebudu zapírat, a můžu i říci, ano ted mne opravdu hanba fackuje že jsem to tenkrát udělal...!!!
Šli k vám teda jen dva z bývalý A tak si tu žijem Ani jeden ale už u vás dávno neni. Proč asi? Když to velicenstvo zabalila z důvodu, když viděla jak jste se chovali k Odessee, víš co mi pak napsala na skype jako reakci? Z Grepolisu se stala žumpa..!!!
Vy tu prostě brečíte a hledáte příčiny jinde, jen nedej bože u vás dokonalých že se vám něco podělalo...!!! Snažíte se prstíčkama ukazovat na někoho kdo vám zboural domeček. Začíná mi být z vás některých opravdu zle. A jak vidíš, to neni jen můj názor...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru