• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Uhodni obrázek - Co to je? Kde to je? Kdo to je?

DeletedUser

Guest
No, vypadá to jako USB vařič :-D. Ale podle mě už správnou odpověď uvedl martin25 :-D. Tohle jsem už někde viděl.
 

DeletedUser

Guest
Ano, správně odpověděl Martin 25, je to USB ohřívač nápojů :D
Tak a může dávat další obrázek :)
 

DeletedUser

Guest
super :)

takze take lahsie, co bolo toto? :
2h2o4ys.jpg


NIE je to dinosaur
 

DeletedUser

Guest
ten obrázek je ze stránky minimaxu a tam píšou "kamarád Timmy" a když jede v TV tak je to "Timmy Time"
jo a správně dej další
 

DeletedUser

Guest
Na obrázku je jedna slavná herní postavička, ale o tu nejde. Jde o to, který světoznámý malíř ji svým specifickým stylem ztvárnil?
(není to samozřejmě originál, protože daný autor je již pár let mrtev)

73j5fm.jpg
 

DeletedUser

Guest
Správně, je řada na tobě.

PS: Dotyčná herní postavička je Rayman - pro ty, kdo neznají.
 

DeletedUser

Guest
Ani mě tak nezajímá jak se jmenuje pohledná herečka, ale ze kterého filmu screen je..., tak hádejte.:)

 

DeletedUser

Guest
Nene... Nachytala ses:D, název obrázku je schválně špatně...
 

DeletedUser

Guest
heh.. nekoukala jsem na název obrázku....
je to scéna z toho supr baru, kde se pak tak sjede, že jí ten její maník bude shánět doktora...
myslela jsem, že to je Kill Bill.
 

DeletedUser

Guest
Akorát že v Kill Billovi se nikdo nesjede :D Pleteš si filmy, tohle je Pulp fiction (vím, protože jsem se jednou probudil u toho filmu a tu ženskou tam viděl, ten hrnec na hlavě je nezaměnitelnej).
 

DeletedUser

Guest
Uma Thurman hraje v obou filmech. V Kill Billovy je ale na blond, takže ano je to Pulp Fiction, hraje manželku pana Valase a parádně se skouří... téměř ji ten fet zabije (kupodivu...:D), ale Travolta ji zachrání injekcí přímo do srdce... Jak já ten film miluju;)
 

DeletedUser

Guest
Kdopak je ten létajicí pejsek?:)
Johndere se svéhopráva vzdal a já dám něco lehkého:)
w9vc68.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru