• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

V. vydání - Vaše reakce a názory

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40
  • Vytvořeno

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší)!


  • Celkový počet hlasujících
    53

DeletedUser40

Guest
Vážení čtenáři,

zde můžete vyjádřit svůj osobní názor na páté číslo časopisu Orákulum, ať již slovně nebo hlasováním v anketě.

Děkujeme a předem se omlouváme za případné chyby.
S pozdravem redakce časopisu Orákulum.
 

DeletedUser4783

Guest
Páté číslo se povedlo, klobouk dolů:) Jsem rád, že jste pro rozhovor vybrali právě Morfa, ikdyž ho znám z DK, tak jsem se dozvěděl o něm o něco více:) Doufám že to s čísly půjde tak dál :)
 

DeletedUser

Guest
:D ROFL.. tak jsem to jen tak listoval na šestou stránku a tam jsem našel nenápadně schovaný vtip roku a protože se dusím smíchy tak to dál nečtu:D ale věřím že se dílo povedlo:D

[SPOIL]píše se tam "všemi oblíbený Sultan"
hehe to je fór co? :D
ale díky za přání Joniku:)

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
jo s tím sem se taky pobavil a z toho co sem zatím přečetl sem udoudil že je toto dobré číslo jako v podstatě každé a rozhovor s Morfeem mě velmi zaujal

PS:Sultane u mě si oblíbený :)
 

DeletedUser

Guest
Super číslo ako vždy :)

Dúfam, že sa Vám páčil rozhovor s Morfeom. Teraz už viete prečo ho niektorí volajú strýček McDonald, apod. ;)
 

DeletedUser

Guest
no ja planujem k jednemu nemenovanemu clenovy teamu ktory bol v tomto cisle casopisu prist v noci a ukradnut mu ten darcek od innogames :cool:
 

DeletedUser

Guest
Myslíš ten šál? :)
Ten dostal každý člen IG Teamu, aj ja ho mám ;)
 

DeletedUser

Guest
tak idem k tebe to je jedno :D alebo chcem do teamu :D takze na tvojom mieste si davam uz v noci pozor alebo kto z teamu je pri mne najblizsie ;D
 

DeletedUser

Guest
Rozhovor s Morfeem byl super, jen se mi nelíbilo, že byly otázky přeložený do češtiny. Myslim, že když otázky dával Slovák a tutíž se ptal ve slovenštině, měli to ponechat v originálu, ale to už je jen malý detail. I tak chválim a chválim i Moničku za stále lepší grafickou úpravu.
 

DeletedUser

Guest
celkom vyderane, len ma velmi mrzi, ze ubuda pocet Informacii z jednotlivych svetov, na ktore sa vzdy najviac tesim :(
 

DeletedUser

Guest
Číslo se mi moc líbí ! Hezky spracované, propracované a moc se mi líbil rozhovor s Morfeem. Ikdyž mě trošku zarazilo, že nějaké ty grafické ranky jsou rozmazané.
 

DeletedUser3382

Guest
Orákulum V - Reakce Gama - Strážci Scrin

Dobrý den,

chtěla bych reagovat na článek - na serveru Gamma a ráda bych upřesnila či plně vyvrátila některé informace. Jelikož STRÁŽCI nedostaly Žádnou možnost reagovat na tento "článek" ohledně Tripolis, Války. Informace pochází pouze z jedné strany a to ze Strany "nepřátelské"
(Shari - reagovala pouze na otázky týkajících se Wing -zmíněn byl jen jeden úryvek.)

Mluvím za Vedení Strážců Scrin, když řeknu narovinu, že článěk je "zaujatý" a vykonstruovaný k tomu, aby Strážce "zesměšňoval" či jinak "poškozoval"
UPOZORŇUJI, ŽE REDAKTOR BY MĚL BÝT NEZAUJATÝ !! - Ale jak to vypadá, Redaktor si přilepšuje vlastní alianci :-O
Takže po něm žádám Omluvu Strážcům a upřesnění informací v příštím čísle.
Nedivte se, pokud sem napíší i další Radní....z naší aliance.

Můj osobní názor:
Takže asi to nejdůležitější:
"Později se začalo proslýchat, ţe Stráţci uzavřeli
spojenectví s aliancí WING, proti které ještě nedávno
pořádaly bojové výpravy. Tuto šuškandu ovšem Shari
popřela s tím, ţe se jedná pouze o DoN. Ţe pouze mlţí se
mohl náš svět přesvědčit, kdyţ došlo ke vzniku aliance
Stráţci WING. Tedy ke sloučení Stráţci Scrin NEW
a WING."
- Mlženo nebylo. Neproslýchalo se -stačilo se podívat či zeptat. Všeobecně se to vědělo. DON jsme uzavřely jako Reakci na DON Lakedaimons s Immortals se kterými jsme tou dobou už byly ve válce. Když jsme zjistily Spolupráci mezi těmito aliancemi (za našimi zády ) , rozhodl jsme se uzavřít s Wing Spojenectví, jelikož válečný Zájem o Immortals byl stejný. Ke sloučení Strážců a Wing došlo o dost později

UPOZORŇUJI, ŽE SROVNÁVÁNÍ TRIPOLISU (multialiance) A SLOUČENÍ WING je něco zcela rozdílného. Stejně jako důvody, které vedly k rozpadu Tripolisu. Tripolis byly tři nezávislé aliance, kdežto sloučení je přestup hráčů do jedné aliance. Principy sloučení jsou zcela jiné. .
Navíc Tripolis existoval kdysi dávno...proč je vytahován až teď a ve spojistosti s Wing? Proč se Redaktor na Rozpad Tripolisu nezeptal i druhé strany?


Novinkou je oficiálně potvrzená válka Strážţců Scrin s
Legií válečníků. Ke střetům obou aliancí docházelo již
dříve, takţe vyhlášení války, které Shari rozeslala všem
Legionářům bylo pouze formalitou. Kdyţ uţ nic jiného,
tak jsme se alespoň nad těmi výplody v hromadné zprávě
zasmáli. Zpráva byla ještě vyšperkována povedenými
smajlíky, asi pro potvrzení důleţitosti jejího obsahu.
Aby jste se necítili o něco ošizení, tak si tu dovolím část
textu okopírovat:
Milovaní Legionáři,
Nastal čas konce vaší aliance – my Strážci Vám
vyhlašujeme válku bez slitování !!! Už žádný šmrdlání s
Váma. Vaše města budou vypleněna, muži znásilněni,
ženy skalpovány (na děti se radči ani neptejte). Naše
heslo – Mrtvý Legionář – dobrý legionář.
Chceš-li býti nepřítel,
budeš sežrán zaživa, vyplivnuta bude jedno KOST,
svý města přejmenuj na TROSKY, nás je na to dost
- Informovat o válce, budiž. O formálnosti války Budiž. Ale co má osobní Dojem co dělat v Novinovém článku, navíc zaujatý dojem z VLASTNÍ ALIANCE?
- Dovolil někdo Soukromou poštu zaslanou Mnou osobně, kterou mě pověřilo celé vedení Scrin zaslat - zveřejňovat? Patřila pouze Legionářům !! Ne na Stránky Orákula.
Navíc chybí podpisy Všech radních pod touto správou.

Navíc: Statistika:
Nikdo nezmínil, že odchodem ze Strážci Wing - vlastně Strážci začaly NOVĚ !! s Body od Píky ???
- Ale to v příštím čísle bude jinak. JSME opět č.1
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
hlaska měsice: idu nahlásit že utočíš masivně :D :D :D tohle mě fakt pobavilo :D
DIKY :D
 

DeletedUser

Guest
Orákulum

Souhlasim se Shari už k tomu neni skoro co víc dodat. Časopis by měl být nestranný a ne psát něco co není pravda. Pak je tento časopis k ničemu protože nepopisuje hru jako takovou a jen zkresluje data. Které momentálně zkreslil extrémně. Článek zdisinky tam neměl co dělat.
Ostatně podle bodů se to opravdu dá poznat. Naše body naskakují od odloučení od aliance Wing (naše staré body jsou přičteny ve Wing).

Radní z aliance Strážci Scrin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Shari, obávám se, že zprávu s tvou odpovědí na Vaší tehdejší politiku už sem smazala přeci jen je to dlouho. Tvrdila jsi v ní, že s WING máte pouze DoN a nastaveno máte spojenectví, aby si to náhodou hráči Vašich aliancí nepletli.
O Tripolis sem se zmínila pouze proto, že to v předchozím článku martinvrbis slíbil, což sem jasně uvedla v úvodu.
Za to, že se mi v článku nepodařilo být nestranná se ti omlouvám. Pokud budeš chtít můžeme se domluvit na tvém vyjádření, které bych zahrnula do následujícího článku.
Co se týká té hromadné zprávy s Vašim oficiálním vyhlášením války Legionářům nevidím důvod, proč bych se měla ptát na Vaše svolení ji zveřejnit, nejednalo se o soukromou poštu, ale o oficiální dokument a dle mého se to do článku výborně hodilo.
 

DeletedUser

Guest
Je to takové divné dávat špatnou známku časopisu kvůli tomu, že se "možná" spletla informátorka. Přeci jen se cení celý časopis, a né jeden článek.

Sice nemám právo vám lízt do rozhodnitích, ale trochu je to přehnané ;)
 

DeletedUser

Guest
Časopis se mi velice líbil a jsem rád že vychází, je to velmi zábavné a plné užitečných informací, dlouho jsem se tak dobře nepobavil, nejlepší formu vyhlášení války jedné aliance vůdči druhé jsem ještě nečetl, (samozdřejmě že o vyhlášení jsem věděl z našeho fóra ale je dobře že tu vyšlo veřejně) ani jsem nevěděl že se dají tu skládat básničky, za takovou formu vyhlášení dávám za 1, jinak osobně to považuji za ubohost, ta formalita byla zbytečná, pokud mám dobré informace tak válka už probíhala podstatně dříve než oficiální žádost přišla na naše společné fórum, mám pocit že někteří hráči z něktrých alianci se tu chovají jak bohové a diktátoři. Tak abych to upřesnil pod pojmem válka si osobně představuji útoky více hráčů z jedné aliance vůdči druhé a jestli mě pamět neklame tak přesně tohle se odehrávalo ještě před oficiálním oznámení. Osobně jsem se zůčastnil podpor. Spíš jsem názoru že u některejch hráčů se neví co dělá levá ruka od pravé, proto ty zmatky, ale to at posoudí ostatní postupem času, jinak jsem s časopisem velice spokojen.

Ještě bych rád reagoval na spuštění nové verze Grepolisu 2.0

Osobně ho hraji na světě Omikron v německé verzi a jsem nadšen změnou samozdřejmě k lepšímu, všem doporučuji !!!!

Poznáka: Tím to příspěvkem nikoho a žádného hráče nejmenuji, neurážím a ani nenapadám jen jsem vyslovil svůj názor, který by měl být respektován tak jak já respektuji jiné názory i když s nimi nesouhasím !!!
 

DeletedUser

Guest
Ok vyjádřím se k časopisu.
Toto vydání se mi nelíbí, není založené na pravdě a pokud takto jako někteří přispěvovatelé (nebo redaktoři nebo co to je) píšou všichni je něco špatně. Pak nemá tento časopis cenu vůbec číst. Proto jsem mu dal za toto číslo 5! :cool:
 

DeletedUser

Guest
přebírání neaktivních hráčů je podle mě běžná taktika možná by se aliance měly zamyslet nad tím proč neaktivní hráče mají? Mi to nepřipadá jako špatná věc, Grepolis je přeci válečná hra a silnější, chytřejší a vytrvalejší vyhrávají. Teď k Zdisinko k tvému článku, podle mého opravdu nebyl nestranný, co se týká projektu Tripolisu a spojenectví Strážců s Wing nelze to srovnávat (mám dobré informace vždyť jsem Tripolisu dal jméno právě já), dále se mi nezdá podle mě účelově dodané tabulky někdy z února. (pokud nejsou účelově použity je poněkud nešťastné používat tak starou statistiku před uzávěrkou zvláště když jde o dost dynamickou hru).
Jinak časopis pravidelně čtu líbí se mi. Doufám že se bude zlepšovat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Uzávěrka článků byla 18.3. a tabulky sem použila k 17.3. Více aktuálně to prostě opravdu nešlo. Za to, že jsem nedokázala být zcela nestranná se ještě jednou omlouvám. Jsem jenom člověk.
 
Nahoru