• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vylepšení fora

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12217
  • Vytvořeno

DeletedUser12217

Guest
Mám takový nápad, ale nwm jakou bude mít podporu a zda by šel nějak realizovat. Není to nic nového, používá se to na sociálních sítích. Když budu reagovat na nynější příspěvek rozhovoru s legendou Grepu, tak si ho přečetlo nějakých 176 lidí a vyjádřili se 3. Což je na zpětnou vazbu dost málo. Jiný případ... přečteno 2357 reakce 7. Přijde mi to takové divné, kdybych byl někým kdo s něčím začne nebo napíše nějaký návrh, tak se k otmu vyjádří 3..4 lidi a to není moc velká podpora. Ale zpět k návrhu

Jaký by jste měli názor, budu rád když odepíše 10 lidí :D k tomu, kdyby se na foru pod tím co kdo napíše dalo ,,like,, ,,un like,,. Nevím jestli by se díky tomu zvětšila aktivita na foru, ale bylo by to určitě lepší pro zpětnou reakci k hráči co něco vymyslel a pro lenochy kterých je tu spousta by nebylo tak složité něco napsat ale jen by klikli na tlačítko a ti co píší do dnes by psali dál.

Celkem mne to štve, když dá nějakou zpětnou vazbu 1% lidí co si to přečtou. Sice spoustu lidí tu nemá účty z těch co to štou, ale to snad není více než polovina, takže by se to tímto zdvojnásobilo na 2%.

Těším se na vaše názory.
 

DeletedUser7082

Guest
Tuším, že tady takové tlačítko je, ale málokdo o něm ví :) .. Reputace :)
 

DeletedUser12217

Guest
A ty o něm víš? :D já ho u příspěvku nevidím
 

DeletedUser7082

Guest
pod tvým jménem je taková hvězdička :) .. Přejeď na ni :) .. Málo kdo o tom ví .. Je to škoda :/
 

Thasoss

Grepolis tým
Já bych to neřešil, je plánován přechod na novou platformu, v ní bude vyřešeno i toto... ;) Každopádně, platí zásadně to, že dovytvoření dalších funkcí na kupovaném softwaru moc reálné není.
 

DeletedUser7082

Guest
Paráda, tak to se těším na tu novou platformu :) .. Ví se nějaké bližší info, kdy tak bude ? :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ví se jen, že to proběhne v průběhu tohoto roku. Uvidíme. Půjde ale o XenForo. Oproti dosavadní platformě vBulletin přináší jednodušší design, je uživatelsky přívětivější... máte se tedy na co těšit. Jen bude práce přizpůsobit po tomto přechodu veškerý jeho obsah XenForu.
 
Nahoru