• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Vypínání oken PM a fóra

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Koncept: Rád bych,pokud je to v technických možnostech, aby bylo odstraněno vypínání oken PM a ali fóra při interakci s odkazy.Příklad: na fóru je odkaz na více měst,při odkliknutí prvního se fórum zavře,pro najetí na další je potřeba se proklikávat znovu fórem.

Důvod:Zjednodušení při práci s fórem a PM

Detaily: 0

Grafika: 0

Rovnováha: 0

Podvádění: 0

Závěr: Jde jen o kosmetický zásah,který by ale mohl pomoci většině hráčů
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jj dobrý nápad, taky mě to štvalo když někdo napsal na fórum seznam měst a pak kliknu na první, všechno se zavře, na druhý znovu, na třetí znovu....
 

Thasoss

Grepolis tým
Také souhlasím, štve mě to jakou dobu, jen jsem nevěděl, jak to popsat :) Zavře se mi to i při přesunu po mapě. Zatím jsem to řešil tak, že jsem si průběžně zprávu kopíroval (napsal jsem kus zprávy, dal Ctrl+C, když se mi to zavřelo, tak jsem si fórum/OZ znova otevřel a dal Ctrl+V).
 

DeletedUser7382

Guest
Řešil jsem to stejně a taky jsem jednou psal na fórum, že by bylo dobré, kdyby se to přejetí na mapu aspoň zminimalizovalo.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru