1. Vážení hráči! Dne 2.4.2019 nový svět - Gela otevře své brány. Přidejte se do válek na světě s novým zakončením - Divy Světa Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  2. Po celých 7 letech (jeden rok za každý div světa ) jsme konečně začali pracovat na novém zakončení světů - a to v úzké spolupráci s Hráčskou radou a oporou v Divokých kmenech, které jsou takovým naším duchovním předkem. Konečně vám představujeme Dominanci, rychlé bojově zaměřené zakončení hry, které jste si tak dlouho přáli. Podrobnější informace naleznete herním fóru
    Zamítnutí oznámení
  3. Vážení hráči, ve středu 17. dubna proběhne aktualizace na verzi 2.186. Omluvte prosím drobné výpadky při nahrávání aktualizace. Děkujeme za pochopení.. Více informací najdete na herním fóru
    Zamítnutí oznámení

z profilu

Téma v sekci 'Grafika' založené uživatelem zamir.al.zajda, 9. zář 2011.

1. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
  2. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
    333eddie.jpg
    pro eddieho..

mikosansobi a polikok14 za toto poděkovali.
  3. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
    33rain01 3.jpg
    profil...(49409)

Naposledy upraveno: 20. zář 2018
  4. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
  5. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
  6. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
    333wenca72 mid01.jpg
    pro wenca72 (Trója)

7. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Zamire, ty jsi nesmrtelný :) Bych nevěřil, že tu ještě budeš, koukej co mám, taková vzpomínka pro tebe, jestli si tedy ještě pamatuješ, z čeho že jsi dělal ty plameny ... :) \Jen musím zase přijít na to, jak se sem vkládají obrázky sakryš :)

8. zamir.al.zajda

zamir.al.zajda

Registrace:
    27. bře 2011
    zdravím starého psa, jo přibližně vím, co mi chceš ukázat..plameny byly z hořící ropné plošiny..

9. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Dobrá paměť ;) Je to tak no ;) Ale opravdu bravo že ještě pokračuješ v tom co děláš, byl si jedna z mála věcí, co na tomhle fóru vždycky byli dobré a troufám si říci, standart si si udržel :) Více spokojených hráčů, stále mám a sem tam používám :)

10. Firstazazel

Firstazazel

Registrace:
    24. říj 2010
    Ahoj. Mám prosbu, měl sem Erb pro BN, ale už ho nemám, potřebuji nový. Minulí si mi nedělal, takže z gruntu nové. Nápad bych měl nějak pěkně zakomponovat železný trůn z GoT, má i slušné pozadí .Chtěl bych tam jen BN nějak pěkně vložit nad něj či na opěradlo a zvýraznit ho. Když by před ním stála i stráž tak asi nevadí, takový záběr možná taky bude, či před něj položit draka nějakého pěkného :) či draky :) Pokud můžeš pomoci, budu se těšit na nějaký návrh. Nějak ti nemůžu napsat zprávu, nevím proč.

11. milnus

milnus

Registrace:
    1. úno 2013
    Jé zajda ještě žije, tak to je fajn, vždycky jsem chtěl mít od tebe obrázek na profil, ale myslel jsem, že už to neděláš, ale jak koukám, tak pořád děláš což je fajn .-)