• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zajímavá videa z YouTube

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]DX1iplQQJTo[/YOUTUBE]

Tak trochu jiná znělka Simpsonů:D

A písnička pro kafaře (mezi které patřím i já...)
[YOUTUBE]UGtKGX8B9hU[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
[youtube]e_k2NlHODA4&feature=autofb[/youtube]

Tipnete si ... jsou to jen modely, nebo ne ? :)
 

DeletedUser

Guest
Tak tady jsme nějak skompletoval tu nový reklamy s Chuckem Norrisem...........stejně, nejlepší je fotorámeček a kapr:D:D
[SPOIL][YOUTUBE]SOvQEVbPh8w[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]ZgHqdCiS4UA[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]XJKUZxqxEbs[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]wA9mJFhty8U[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]hIldGCWqEzg[/YOUTUBE]
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
moc hezká reklama s R2D2 a C3PO

[YOUTUBE]cVjTBHEnj04[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
David Hasselhoff se snaží být vtipný, ale je to spíš trapas, ale vlastně docela zabávný trapas:D

[YOUTUBE]W41t9gakvY4[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Tak něco vánočního....
[YOUTUBE]U3R8-boxf1k[/YOUTUBE]
Tímhle videem by chtěl popřát zároveň všem "grepákům" nádherné vánoce a bohatého ježicha:)
 

DeletedUser

Guest
Naprosto geniálně našlapaná reklama na mého vysněného miláčka (5ti jádrovej Intel...:cool:)
[YOUTUBE]ZM0ptMqNhso[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Přidám se svojí troškou do mlejna.
Ikdyž jsem pacifista a nemám rád násilí a ikdyž jsem ty lidi litoval, tak mohu říci, že u tohoto spotu jsem se dobře pobavil.
Prý - cizí neštěstí chutná nejvíce....
 

DeletedUser

Guest
Tohle je lepší Joniku ! :)
[YOUTUBE]XfL4-C8OCys&playnext=1&list=PL68D05DBE292B254B[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4783

Guest
Jedna hra kde si můžeš vytvořit co chceš. Ale musíš to umět;)
[YOUTUBE]ZY2rD322UR4[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]Fwdg79v2dYk[/YOUTUBE]

[SPOIL]Možná adaptace Call of Duty: Modern Warfare, film s názvem Find Makarovi, ale tvůrci upoutávky tutlají, o co jde. Prej ale spolupracují se společností Activision, která je za hru odpovědná. No jestli se opravdu Call of Duty chystá do kin, tak už si pohnul s rezrvací lupenů...:cool:[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]8Js9rBfQha4[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru