• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zajímavá videa z YouTube

DeletedUser

Guest
Taky jeden komik ze zahraničí :)
[YOUTUBE]JMIsoyM35dY[/YOUTUBE]

[SPOIL]Překlad k 6 - Pro ty, co neovládají Něminu
"Moje přítelkyně mi říkala o zubních kartáčcích... Opravdu fungují?[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
pro ty, co mají rádi genia Davida Finchera (režisér)

[YOUTUBE]l4ACtU2S3Lw[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
A ja pridávam niečo, dúfam zábavné, aj keĎ je smutné o tom čo sa tam hmm spieva, lebo je to krutá realita nielen Facebookovo závislých ľudí :)

[YOUTUBE]EeBNt2cxlS0&feature=player_embedded[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Musím to sem dát... Nemohl jsem se nepodělit :)
[YOUTUBE]VQIckLtM0sU[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Z České sody mám nejradši tuhle scénku :D
[YOUTUBE]mcnZ4-VHOd8[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
Na trochu vážnější notu. Doporučoval bych každému, kdo slepě podporuje měnu zvanou "Euro" ... nemá Farage zase pravdu ?

[YOUTUBE]OU8K6oCm2w8[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]RfuREyrIQY8[/YOUTUBE]

Už vím kdo vyhraje Českého slavíka :D
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]jT7NQk5N0qY[/YOUTUBE]
Je to starší, působí to humorně, ale ve skutečně je to smutné - Jaká past byla nastražena na onoho moderátora.
Jsou tam Polské titulky, takže občas i něco zachytíte :) ale upřímně... Kdo z nás by se nezasmál
 

DeletedUser

Guest
jelikož jsem fanoušek battlefieldu a čekám na BF3,dávám sem parodii videa nademnou :D

(těm kteří čekají na call of duty MW3 se omlouvám :D)

[YOUTUBE]rY1guzz0cEk[/YOUTUBE]

a tady ještě jedno [YOUTUBE]ibneKT3Ogfc[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Výborná parodie na smiech :-D
Nemůžu si odpustit ještě tohle: [YOUTUBE]qzUpxhRBo-s[/YOUTUBE]
 

DeletedUser40

Guest
Kdo umí aspoň trochu anglicky a německy, tak ten se s naším dálkovým běžcem na lyžích Standou Řezáčem zaručeně pobaví. :)
[SPOIL][YOUTUBE]WIlpHDywtTI[/YOUTUBE][/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
Na trochu vážnější notu. Doporučoval bych každému, kdo slepě podporuje měnu zvanou "Euro" ... nemá Farage zase pravdu ?

"video"

Musim rict ze az ted jsem se na to konecne podival a tenhle chlap je skutecny politik jak ma byt. Vsichni by se na to meli povine podivat a udelat si vlastni nazor!
 
Nahoru