• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zajmutí a popravení nepřátelských jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím,pokud tento nápad už někdo napsal tak se omlouvám ale já ho nikde nenašel.
Takže napadlo mě to když jsem se díval na výsledky jedné bitvy a tak si říkám né každý voják v boji zemře,všichni nemají smrtelné zbraně,třeba takové práčata mají prak a ten není vždy smrtelný.
Můj nápad zní následovně:ve městě se postaví vězení(třeba na skále nebo vedle jeskyně špehů),vězení by mělo určitou kapacitu,do vězení by se posílali vojáci kteří by přežili bitvu(tu by přežil třeba každý 10 voják poraženého).
PŘÍKLAD-je po bitvě bojovalo 100 vojáků(obránci) proti 300 vojákům(útočníci),útočníci výhráli bitvu z obránců přežil každý desátý což znamená že máme 10 zajatců,teď by naskočila možnost zajmout nepřátelské vojáky,kdybychom dali zajmou nepřátelské vojáky tak by se zajatci automaticky přepravili do vězení.Potom by byla možnost prodat zajatce do otroctví třaba na tržišti za suroviny nebo je prodat zpátky hráči který o ně přišel.
Tenhle nápad by šel dále rozvíjet,ale to by se musel tenhle nápad uchytit.

Co na to říkáte? Budu rád když napíšete své názory.
 

DeletedUser40

Guest
Nápad sice dobrý, snaha se vždy cení, ale akorát by to dělalo hru složitější. Podle mého skromného názoru stačí úplně ten systém, jaký právě je. Avšak pokud by se tento návrh ujal, nebyl bych rozhodně proti jeho používání. ;)
 

DeletedUser

Guest
Já v tom nějak neshledávám žádný přínos, navíc se to silně podobá tomu, co má Travian.
A pokud bys chtěl, aby se zajatci popravovali automaticky, tak to je už úplně k ničemu, protože jaký je rozdíl mezi nima a těma zabitýma v bitvě.
 

DeletedUser

Guest
Já tam nic o automatickém popravování nepíšu a přínos? kdyby jsi zajatce prodal do otroctví tak ti to něco vydělá.A pokud ti jde o to že to je podobné travianu co na tom? myslím že moderátoři této hry chtěli vytvořit on-line hru podobnou starému řecku a pokud já vím tak i ve starém řecku brali zajatce nebo je snad všechny popravili? a zajatce začali lidé brát až ve středověku?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Na jihu bylo otroctví považováno za samozřejmost. A že by to bylo podobné Travi*nu? Každá hra má něco společného, nikdy si nevybereš a vždy tam najdeš věc, kterou jsi už někde viděl. Mě se ten nápad libí, zrovna nedávno jsem přemýšlel, že bych ve svém městě viděl stavbu něco ve smyslu cech otrokářů s podobným principem. Je pravda, že časem stavění známých budov omrzí, a tohle by zamíchalo strategii, diplomacii a vším podobným, ale tak změna je život, nemůžeme furt hrát dokolečka jako počítač v strategiích.
 

DeletedUser

Guest
mě se to celkem líbí jen bych tam ještě přidal nějaký časový limit počas kterého je můžu uvěznit a když do nestihnu tak zemřou a taky při prodávání těch zajatců
 

DeletedUser

Guest
Toto je dobrý nápad, zajatci by mohli být jako normální surovina. Využití zajatců? Buď je prodat za suroviny nebo by to mohlo být jako, že by pro tebe pracovali, a za určitý počet zajatců by se mohla zkrátit doba stavby. (Podobně jako je to teď se zlaťákama) Co vy na to?
 

DeletedUser

Guest
Tak pro zajatce by se určitě nějaké využití našlo, ať už jako prodejní artikl, možnost využít je ke zrychlení stavby (což by ovšem podkopávalo prémium tak nevím nevím) nebo něco dalšího. Na druhou stranu je pravda, že by to byla další věc která hru zase více zašmodrchá a je otázka jestli po půlroce od spuštění, potřebuje hra tak radikální zlepšovák. Do budoucna bych se ovšem nedivil kdyby se tady něco podobného objevilo.
 

DeletedUser

Guest
Nápad sice dobrý, ale předpoklady pro vězení by musely být docela velké, protože ztratit 20 z 30 hoplitů ze začátku by moc radosti neudělalo. A kdyžtak bych vězení přejmenoval na Otrokárnu. Jo a co myslíš tím prodat do otroctví? Hráči který by je koupil by se zvýšil počet volných obyvatel? Lepším řešením by bylo zvýšení produkce o nějaké mizivé hodnoty (25 otroků - zvýšení produkce o 0.05%) popřípadě by jste je mohli dál prodávat ovšem za nižší cenu. Podle typu jednotek by měla být i cena,ale bonus k produkci by byl stejný.Rozhodně by to hru oživilo, co si pamatuju tak žádné změně u budov ještě nedošlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
myslím že zvýšení produkce surovin je celkem dobrý nápad,myslím že by to mělo stačit ale já bych byl raději za prodání za suroviny ale tady bych dal větší hodnotu třeba 10% z ceny na výrobu dané jednotky
 

DeletedUser

Guest
Kdyby otroci pomáhali zvyšovat produkci,tak by to myslím trochu znevýhodňovalo ty,co si poctivě kupují zlaťáčky :).
 

DeletedUser40

Guest
Nevidím jediný důvod proč by to znevýhodňovalo hráče, jenž si kupují zlaťáky. Bonusy k produkci by se jednoduše sčítaly. Takže kdyby jsi měl aktivovaného Správce, tak se ti zvýší výroba o 30%. No a otroci by ti pomohli zvýšit produkci třeba o 2%, což by se to jednoduše sečetlo a produkce by byla o 32% vyšší.

Musím říct, že v tom ohledu se mi tento nápad líbí, i když je složitý.
 

DeletedUser

Guest
já bych to udělal tak že by sme jich třeba 20 oběsili a dostali by sme kulturní bod a mohlo by se to opakovat jednou za 5 hodin
 

DeletedUser

Guest
co zajmout do otroctví celého hráče, po té by ho jeho aliance musela vykoupit .)
 

DeletedUser

Guest
nebo zajmout Charona a potom zbohatneme všichni:)

návrh zajímavý, leč docela zapadaný prachem. podobně radikální změnu neočekávejme, protože jakousi revoluci přinesla verze 2.0 o které se v době kdy téma vzniklo ještě nevědělo.
 

DeletedUser

Guest
Sultáne kolik typuješ, že by za něj kdo dal ?:)

tipuju že tolik co Ty za lekci rodného jazyka..

stop spam my všichni:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3519

Guest
Zdravím,pokud tento nápad už někdo napsal tak se omlouvám ale já ho nikde nenašel.
Takže napadlo mě to když jsem se díval na výsledky jedné bitvy a tak si říkám né každý voják v boji zemře,všichni nemají smrtelné zbraně,třeba takové práčata mají prak a ten není vždy smrtelný.
Můj nápad zní následovně:ve městě se postaví vězení(třeba na skále nebo vedle jeskyně špehů),vězení by mělo určitou kapacitu,do vězení by se posílali vojáci kteří by přežili bitvu(tu by přežil třeba každý 10 voják poraženého).
PŘÍKLAD-je po bitvě bojovalo 100 vojáků(obránci) proti 300 vojákům(útočníci),útočníci výhráli bitvu z obránců přežil každý desátý což znamená že máme 10 zajatců,teď by naskočila možnost zajmout nepřátelské vojáky,kdybychom dali zajmou nepřátelské vojáky tak by se zajatci automaticky přepravili do vězení.Potom by byla možnost prodat zajatce do otroctví třaba na tržišti za suroviny nebo je prodat zpátky hráči který o ně přišel.
Tenhle nápad by šel dále rozvíjet,ale to by se musel tenhle nápad uchytit.

Co na to říkáte? Budu rád když napíšete své názory.

Neni to špatný nápad ale já bych to udělal né každý útok 10 zajatců a pak je prodat to je moc rychlý a bylo byjich moc já bych to udělal každou kolonizaci jen když se dobije město ale nedostaneme jich 10 zajatců ale třeba 3 zajadce a dal bych to spíš pro starší verzi než pro novějšínovější verze má dost novinek a tak by nebilo špatné vylepšit i tu starší
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nie

[SPOIL]Nápad sice dobrý, snaha se vždy cení, ale akorát by to dělalo hru složitější. Podle mého skromného názoru stačí úplně ten systém, jaký právě je. Avšak pokud by se tento návrh ujal, nebyl bych rozhodně proti jeho používání. [/SPOIL]

Súhlasím s Jonikom, systém ktorý je teraz, je dobrý, toto by len spravilo hru o trochu zložitejšiu.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru