• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Zajmutí a popravení nepřátelských jednotek

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5504

Guest
Nápad ne ní špatný ale myslím si že je to složité. Zabíjet nepřátelel rovnou v boji je lepší, aspoň dostaneš kulturní body.
 

DeletedUser7382

Guest
já bych to udělal tak že by sme jich třeba 20 oběsili a dostali by sme kulturní bod a mohlo by se to opakovat jednou za 5 hodin
Myslíš něco jako slavnostní pochod? Jako taková oslava vítězství? To by sedělo, protože by se na to obyvatelé tvého města chodili koukat, akorát zároveň na oběšence a na vítězný průvod. Alespoň by KB rychleji nabývaly. :)
 

DeletedUser7382

Guest
co zajmout do otroctví celého hráče, po té by ho jeho aliance musela vykoupit .)
A jak bys ho chtěl zajmout? Myslím, že je to blbost. To bys při každém vítězném útoku na jeho města "získal" hráče ("vůdce impéria")? A on by pak neměl kontrolu nad svými městy, dokud by ho aliance nevykoupila? Kdyby se to ujmulo, tak by to bylo zbytečně složité. "Nebo by snad hráč ("vůdce impéria") plul se schovat do jiného města před bitvou a ty bys musel dobýt jeho města až do posledního, aby se neměl, kam schovat a pak bys ho nechal vykoupit?" To by ho už aliance nevykoupila, protože by jim byl k ničemu. Nápad sice dobrý, ale v tomto případě zbytečný a takto nemůže být hra složitá, protože by to spoustu hráčů odradilo (hlavně začátečníků).

A co by taková poprava stála?
Nevím, jak to myslel on, ale dle mého názoru nic. Jen 20 zajatců. Co by to mě stát? Suroviny? A k čemu? Něco jako když porazíš 300 nepřátel, můžeš pořádat jeden slavnostní pochod, a tak získáš jeden KB. Něco v tom smyslu by to bylo zajímavé a smysluplné.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nápad je to určitě zajímavý a oživilo by to hru zvlášť na starých světech kde není verze 2.0.


co zajmout do otroctví celého hráče, po té by ho jeho aliance musela vykoupit .)
- toto je podle mího blbost jak už řekl Dan 77, protože alianci by se třeba nechtělo hráče vykupovat zpět nebo by v žádné ali nebyl a co pak s ním. nikdo by ho pořádně obsadit nemohl a jenom by tam tak stála ty města zbytečně dlouho.
 

DeletedUser

Guest
A co ty všechny nápady dát dohromady? Máš 20 zajatců a můžeš si vybrat: Popravit a dostat KB, nebo prodat a dostat surky, nebo dát, aby zvíšili produkci, nebo je propustit a tak získáš volné obyvatele. To by mohlo být docela dobré. Muselo by se u toho trošku více uvažovat :)
 

DeletedUser

Guest
Muselo by to hlavne skomplikovat hru a pocty v hre. ;)
A podla mna za nepotrebne skraslenie.
 

DeletedUser7382

Guest
Bylo by to zpestření, ale stala by se tak hra příliš složitá.
 

DeletedUser

Guest
Ale zase by to odlišovalo tuto hru od DK. Ono mi to připadá jako stejné, akorád tady máš lodě. Tímto by se hráči museli rozhodnout. KB, obyvatele, nebo suroviny. Je pravda, že za několik měsíců by bylo třeba i v jednom městě i 500 OL :D
 

DeletedUser

Guest
To je vynikajici napad...alespon by to obranci zcsti kompzovalo cast ztrat
 

DeletedUser

Guest
nevím jak vy ,ale já v tomto nápadu nic moc dobrého nevidím.to je můj názor
 

DeletedUser

Guest
měli byste na víběr bud byste si je vicvičili na slabé vbojáky nebo dělníki problém je že když budou vyši tak byste za ně měli dát obyvatele
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru