• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Thasoss

Grepolis tým
jo ale řešení to je a to že vy nejste schopní to dostatečně argumentovat výš je vaše chyba ne chyba hráčů, což v praxi znamená že vy když máte přístup ke všem informacím,vy si máte projet ty důležité informace a na zakladě těch informací postavit argumentaci pro to aby se svět spustil v momentě před aktualizací, pokud toto nejste schopni udělat tak nechápu co v support teamu vůbec děláte
Vysvětlovat ti, proč to takto nefunguje, můžu jindy, teď na to nemám čas. Promiň.
 
Vím, ale 35 x 4 vím, že stačit pro argumentaci nebude, potřeboval bych to rozepsat. Máte 2302 měst. Pokud budu počítat průměrnou těžbu na úr. 40 s kupcem, jsme na 5,2 milionech surovin za hodinu. Když plácnu, že každý z hráčů se rozkládá na 15 ostrovech, jsme na nějakých 650 tisících z vesnic. Tedy celkem hodně zaokrouhleně na 6 milionech surovin za hodinu od každé. Ty ale mluvíš o 35 milionech.
Máš ďalší výpočet v inboxe, zreálnil som aj tvoje výpočty :) Prosím ospravedlň mojich kolegov, ktorí reagujú v rozhorčení, vecnú debatu presúvam mimo tohto vlákna, aby sa to tu nestratilo.
 
Osobně si nemyslím, že by bylo třeba se navážet do Thasosse. Dělá pro tuhle komunitu hodně a v posledních měsících je vidět, že poctivě komunikuje požadavky ze strany herní základny vývojářům, aby herní základna vždy dostala to, po čem touží.

Krásně to lze vidět na nové appce. Každý náš feedback byl zpracován až do takové míry, že mám pocit, že feedback přicházel jen z naší malé komunity.

Díky Thasossi, že se snažíš situaci řešit a nějak konstruktivně komunikovat. Doufám, že tě v tom zbytek support týmu nenechal samotného, ale předpokládám opak...
 
To co support na Golgi předvedl je ostuda pro Innogames. Tzv. bod 0 je daný začátkem aktualizace a jeho znovuobnovení není otázkou půl dne ale 2h a pokud to supporteri neumí tak ať se poradí s kolegy z Beta verzí. Jediný co pomůže je hromadná stížnost přímo na Innogames protože český support už dlouhodobě nefunguje na principu supportu, tedy dohledu nad hrou.
 
no vím co hlavně nefunguje SUPPORT TEAM jste uplně k ničemu buzerovat hráče to vám jde ale jak po vás chce někdo aby jste něco vyřešili tak to je jen samé omlouvame se
Chápeš, že tohle není v jejich kompetenci? Oni to nejprve vykomunikují s námi, pak to zpracují, přednesou kompetentním lidem a pak nám poskytnou zpětnou vazbu. Toť vše. Nevím jak jinak ti to už vysvětlit. Navážet se do nich je zbytečné, oni jsou v tomto jen prostředníky mezi námi a vývojáři ;)
 
já hraju a ty jsi skončil takže kdo znás funguje jako hráč? já kterej stále hraju nebo ty kterej jsi radši utekl v momentě co se otevřel novej svět?

Já přestal hrát dávno před otevřením nového světu :D A stejně jsem do nedávna na tom byl daleko lépe jako ty, ten měsíc o který jsem začal později ani nepočítám :D :D :D A hlavně golgi byl svět jen for fun :D


Zajímavé, žes mě na tom novém světě prosil o pozvánku... :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Chápeš, že tohle není v jejich kompetenci? Oni to nejprve vykomunikují s námi, pak to zpracují, přednesou kompetentním lidem a pak nám poskytnou zpětnou vazbu. Toť vše. Nevím jak jinak ti to už vysvětlit. Navážet se do nich je zbytečné, oni jsou v tomto jen prostředníky mezi námi a vývojáři ;)
dobře pak mám tedy otázku proč se tady k tomu třeba nevyjádří i @mikosansobi když je administrátorka ???
 
To co support na Golgi předvedl je ostuda pro Innogames. Tzv. bod 0 je daný začátkem aktualizace a jeho znovuobnovení není otázkou půl dne ale 2h a pokud to supporteri neumí tak ať se poradí s kolegy z Beta verzí. Jediný co pomůže je hromadná stížnost přímo na Innogames protože český support už dlouhodobě nefunguje na principu supportu, tedy dohledu nad hrou.
Thasoss a český support funguje jen jako jakási spojka mezi herní komunitou a centrálou v Německu. Určitě nikdo z nich nemá tak velké pravomoce, aby sami rozhodovali o kompenzacích a dalších větších věcech.

Tady se jedná o chybu na straně vývojářů, tedy v Německu. Tady ti opravdu žádná hromadná stížnost nepomůže :D
 
Já přestal hrát dávno před otevřením nového světu :D A stejně jsem do nedávna na tom byl daleko lépe jako ty, ten měsíc o který jsem začal později ani nepočítám :D :D :D A hlavně golgi byl svět jen for fun :D


Zajímavé, žes mě na tom novém světě prosil o pozvánku... :D
Ztýne sice je občas úsměvné číst tvé stěry, ale nemohli by jste se jít hádat do soukromé konverzace?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Thasoss a český support funguje jen jako jakási spojka mezi herní komunitou a centrálou v Německu. Určitě nikdo z nich nemá tak velké pravomoce, aby sami rozhodovali o kompenzacích a dalších větších věcech.

Tady se jedná o chybu na straně vývojářů, tedy v Německu. Tady ti opravdu žádná hromadná stížnost nepomůže :D
problém je že Thasoss a český support nefunguje v žádným ohledu
 
Nahoru