• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Nagidos

ja tam asi pridem len neviem ci na full deff pechotu alebo full bir, jedine co mi to bude kazit je ten utocny bonus ale co uz utocnici si pridu na svoje
 
po dlouhé době fakt krásné nastavení pro hráče,kteří mají rádi boj !


závidím hráčům, kteří v tomto nastavení budou hrát :) snad to bude kvalitní svět a nevzejde nastavení vniveč
 
Dotaz od totálního nooba - svět se spouští 5.10. 0:00? A prostě se registruju na grepolis a automaticky mě to hodí na nový server? Při přihlášení ani registraci jsem nikde nezaregistroval možnost vybrání světa.
Jestli se někdo rozhodne, mě odpovědět, tak předem děkuju!
 
Dotaz od totálního nooba - svět se spouští 5.10. 0:00? A prostě se registruju na grepolis a automaticky mě to hodí na nový server? Při přihlášení ani registraci jsem nikde nezaregistroval možnost vybrání světa.
Jestli se někdo rozhodne, mě odpovědět, tak předem děkuju!
Světy jsem právě objevil, tak jenom to spuštění, mě zajímá. Díky
 
To se přesně neví. Většinou bych řekl, že to je mezi 10:00-16:00. O půlnoci přesně to pravděpodobně nebude :D
 

Thasoss

Grepolis tým
Ahoj, čas je 10:00-16:00, jak píše koudet. Dřív ani později to nebude (taková je zároveň i pracovní doba). V praxi to bývá spíš dopoledne než odpoledne. Ale dřívější start je znát jen po první den, pak už stejně rozhoduje aktivita a strategie, takže ti určitě nic neuteče.

Spuštění světů provádíme manuálně a je k němu zapotřebí asistence systémových administrátorů z centrály. Vzhledem k tomu, že se ve stejné datum spouští vždy světy i v ostatních regionech, nedokážeme říct, kdy na nás dojde řada. Finální okamžik spuštění pak závisí na komunitní manažerce.
 

Thasoss

Grepolis tým
U technologických společností to není nic výjimečného. Již více studií došlo k závěru, že hlava se stejně déle soustředit nedokáže, tedy člověk toho stejně víc neudělá a jen přichází o prostor na regeneraci zbytečným sezením v práci. :cool:
 

Thasoss

Grepolis tým
Trvání vzpoury je v nastavení v sekundách, takže je možné, že mohlo dojít k lidské chybě. :/ Prověříme, jak se to stalo, aby se to mohlo v budoucnu lépe podchytit. Ale teď už to změnit nemůžeme, bylo by nutné celý svět smazat a pustit od začátku. Věřím, že to nebude mít zásadní dopad.
 
Nahoru