• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Zemědělské vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Toje přesně ono! Náhoda a štěstí, jako v životě.

Tak jako život.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Netvrdím, že hraji správně, vždycky mi dlouho trvalo, než jsem přišel na ten správný styl hry - to ovšem nic nemění na tom, že kdybych hrál úplně stejně, akorát byl na trochu jiném fleku, tak i moje současná vesnička by vypadala jinak - přibližně tak, jak vypadají vesnice těch pěti zvýhodněných hráčů a dalších pár, kteří jsou na tom pořád ještě značně lépe.

Ale myslím, že tohle nemá cenu - vyjádřil jsi svůj názor, já ten svůj a tvůj beru v potaz. Jsou to dva rozdílné pohledy na věc, takový názor jsem i čekal. Neshodneme se, tak toho nechme.
 

DeletedUser5002

Guest
Vůbec nechápu proč to tu pořád dokola točíte. Prostě kdo má vesnice na začátku blíže tak je ve výhodě o tom žádná. Kdyby jste postupovali úplně stejně tak kdo je má blíže vyroste rychleji.Není to nijak hrozně zničující,ale pravě grepolis je o detailech a maličkostech stejně jako třeba beranidlo.Přidá vám to jen deset procent,ale i to je dost. A začátek je nejdůležitější co se týče rozjezdu.Když budu mít rychleji suroviny, tak rychleji vystavím doly a koupím šermíře a celkově budu mít náskok minimálně tisíc bodů což mi může dát potřebnou výhodu pro zabrání nepřátelského města:grepolis
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru