• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Zobrazení počtu běžících KB

Thasoss

Grepolis tým
Koncept:
Do modré lišty (obrázek níže) uvést počet kulturních bodů, které jsou momentálně ve "výrobě".

Důvod:
Pakliže se zobrazuje u kolonky, jež je právě nad onou modrou lištou, zvlášť počet slotů vyhrazených na právě běžící dobývání a zakládání měst, mohly by se také zobrazovat běžící KB. Ruku na srdce, že mám, uvedu příklad, 25 měst, 4 volné sloty, ale tři města zakládám, tak si ve vteřině spočítám, že mi zbývá poslední volný slot... ale u velkého počtu měst je opravdu problém dopočítávat počet běžících pochodů/slavností.

Detaily:
Žádné, vše vysvětluje koncept a screen.

Grafika:
2cpyxau.jpg

"(+95)" je schválně před lomítkem, aby to hráče nemátlo, že potřebují o xy KB na další město více. :)

Rovnováha:
Nemá šanci narušit.

Podvádění:
Nemožné.

Závěr:
Jak jsem psal již v Důvodu - pakliže se ve hře zobrazuje počet slotů vyhrazených pro již běžící operace (dobývání města na starém dobývacím systému či založení), může se zobrazovat i toto, u čehož jde při počítání obvykle o vyšší čísla a opravdu zdlouhavý proces.
 

DeletedUser5567

Guest
Tak pak by tam za lomítkem mohla být ještě druhá závorka, kolik těch kb pak bude chybět. Ale to už tam bude moc závorek. Jinak souhlas, počítat rozjeté slavnosti/pochody v monentě kdy potřebuju vědět, kolik potřebuju na poslání koldy je zbytečná otrava.
 

DeletedUser

Guest
by celkem stačilo povolit některé skripty jež použivaj v německu ...
 

Thasoss

Grepolis tým
Pokud máš tip na nějaký skript, tak by celkem stačilo napsat jeho název support týmu. Myslím, že není problém seznam těch povolených rozšířit.
 

DeletedUser7382

Guest
Souhlasím s návrhem, ať už nějaký skript je nebo ne, protože je vždycky lepší, když je to implementováno přímo ve hře pro všechny.
 

DeletedUser11549

Guest
Súhlasm s návrhom, teraz ked si chcem prepočítať koľko mi treba a kolko mi ide tak cestujem z mesta do mesta a ked má hráč 100 miest tak to neni práca na 1 minutu
 
Nahoru