• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Pochlubte se reporty z bojů!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ol znamená ohnivá lod, že jo ?
v slovenčine pod tou skratkou rozumieme osídlovacia loď hehe
 

DeletedUser

Guest
KPJ6Xsf.png


Taký pekný reportík :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ne, neměl, jelikož jsem tam tu kolku postavil narychlo a na birky nebylo obyvatelstvo... no, člověk se chybami učí... snad :D
Naštěstí ještě exekuju u Berušek, takže rychle chladnu :) Jsem si taky jinak myslel, že mě odvezou...
 

DeletedUser5989

Guest
Ha, tak už vím, co jsi myslel :D :D.
Ono by se Ti to mohlo stát, i když bys časoval :D... podpory rády skáčou před kolo a než je člověk otočí, tak je tam stejně díra jak ... :D
 

DeletedUser8368

Guest
není to report jako takový ale spíš statistika z dnešního boje na Omikornu moře M54

Kolonizace 2.9.2013 s dosedem kolek 4 a 5 ráno do poloprázdných měst:

odrazová vojska poslaná mimo kolonizace:
2797 pěší (hráč jaroslavák73)

osvobození města kubkovo č.011 - hradby 14 lvl
poslané OL: 682
poslané pěší: 3962
padlých birek: 745
osvobození města kubkovo č.012 - hradby 25 lvl
poslané OL: 2624
poslané pěší: 936
padlých birek: 2430

Celkově posláno pěší: 7695 kusů
Celkově posláno OL: 3306 kusů
Celkově padlých birek: 3175 kusů

Osvobozující aliance: Berušky, PraVary Black Dragons, Aigis, Bludný holanďan

Trefa dne: 310 OL + 22 štěstí + plachta - hráč M.MAKS (ali Bludný holanďan) GRATULUJI !!

-> shrnutí snad jen takové že více myslet než se volá o poplach a hráč Jaroslavák73 by měl dostat ocenění od Berušek jako šprýmař dne :))

-> jedeme dál, za tento chabý pokus, ač sem na začátku ani nedoufal, tedy děkuji! měli by jste si asi na foru udělat pořádek, těch DoN máte asi moc pak nikdo neví kde pomoci :)
 

Thasoss

Grepolis tým
A já jen dodám, že o den dříve, 1.9. jsem kolonizoval Beruškám miniměsto a aliancím Berušky, PraVary Black Dragons a Bludný holanďan padlo celkem 4226 ol! :) birek šlo ke dnu cca 3100 (bohužel, před přičtením posledního čísla jsem dal na kalkulačce "C" a odmítám to znovu sčítat :D).
 

Thasoss

Grepolis tým
Útok poslaný na jiné město na stejným ostrově, který by mohl shodit koldu po zemi... a tu druhou mohli Xfanovi shodit po moři... bohužel, chaos a bordel ovládá jejich fórum.
 

DeletedUser10412

Guest
není to report jako takový ale spíš statistika z dnešního boje na Omikornu moře M54

Kolonizace 2.9.2013 s dosedem kolek 4 a 5 ráno do poloprázdných měst:

odrazová vojska poslaná mimo kolonizace:
2797 pěší (hráč jaroslavák73)

osvobození města kubkovo č.011 - hradby 14 lvl
poslané OL: 682
poslané pěší: 3962
padlých birek: 745
osvobození města kubkovo č.012 - hradby 25 lvl
poslané OL: 2624
poslané pěší: 936
padlých birek: 2430

Celkově posláno pěší: 7695 kusů
Celkově posláno OL: 3306 kusů
Celkově padlých birek: 3175 kusů

Osvobozující aliance: Berušky, PraVary Black Dragons, Aigis, Bludný holanďan

Trefa dne: 310 OL + 22 štěstí + plachta - hráč M.MAKS (ali Bludný holanďan) GRATULUJI !!

-> shrnutí snad jen takové že více myslet než se volá o poplach a hráč Jaroslavák73 by měl dostat ocenění od Berušek jako šprýmař dne :))

-> jedeme dál, za tento chabý pokus, ač sem na začátku ani nedoufal, tedy děkuji! měli by jste si asi na foru udělat pořádek, těch DoN máte asi moc pak nikdo neví kde pomoci :)
když už máme šprýmaře dne
tak by se taky měl volit chlubílek dne kandidáta už máme
a takových Tvých teorii o nexistujících spojkách to už tu taky bylo
a věř že kdyby řekli i nám tak se taky s radostí zapojíme
 

Thasoss

Grepolis tým
Berušky spojko s Dragons mají, to je na beton jisté :) a zároveň mají Beruchy min. DoN s BH :) Aigis se do toho přimíchnul díky jednomu jejich členovi, který si tam vyjel sám na vlastní pěst. :)
a věř že kdyby řekli i nám tak se taky s radostí zapojíme
Všichni vědí, jak to u vás "funguje". :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru