• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuse o světě Tau

DeletedUser11238

Guest
Keďže som dostal v uplynulých dňoch viacero správ ohľadom toho, či som jeden z administrátorov z SK a CZ svetov, tak Vám to sem napíšem všetkým naraz.

NIE. NIE SOM ADMINISTRÁTOR. Nikdy som nim nebol a asi ním ani nikdy nebudem.

Interné procesy poznám z dôvodu, že jeden z rodinných príslušníkov dlhodobo pôsobí ako administrátor u konkurenčnej firmy a na základe dedukcie som si viac než istý, že tieto procesy sa pri všetkých MMO hrách výrazne nelíšia.

Znalosť SK a CZ jazyka? Jednoduché. Keď bývate roky na Slovensku a pracujete s Čechmi, tak sa naučíte oboje.

Ešte niečo potrebujete vedieť? :D

P.S.: Debetnú kartu nikomu nedám :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9349

Guest
Som členom v "Veliká Lóže Grepolisu".




Prekáža Ti niečo na tom? Som iba normálny rádový hráč, ktorý nechápe ostatných hráčov, prečo robia také "blbosti" aké robia :) Veci, ktoré sa tu riešili sú čisto internou záležitosťou a mali sa aj interne riešiť v spolupráci s hlavným administrátorom.

to je dobrej for. to si dam do profilu
 

DeletedUser

Guest
Já chci slyšet jasnou odpověď, protože mám pocit, že v tomto se v poslední době názor supportu hodně posunul.

Může člen support týmu, který spravuje daný svět, v tomto světě hrát, nebo ne?

Pokud ano, netřeba se o ničem bavit dál. Ale ani milion přísah o tom, že do ničeho nezasáhl jinak než jako řadový hráč, mě nepřesvědčí. Protože tolerance korupčního prostředí je systémová chyba.


Pokud je odpověď ne, tak by mě zajímalo, jaktože Albinus za to nebyl potrestán?

Bla bla

Celkově když si suport udělá svůj učet na svý ip nebude hrát tam odkud řeší suport kdo na to přijde nikdo kdo si myslí že suport nikoho nezná kdo nezná někoho a ten někdo zná někoho na tau prostě paranoja jak prase.....

Řešite celkově blbost že je potrestán bla bla sory ani bych ho netrestal když je "tupý" to ho vytrestá život že to zkusil A´t blábolil na foru o čemkoliv ať už že jo či ne ohledně hry na Tau. NORMÁLNĚ HO MOHL KERBEROS ZE SUPORT MĚST DOŘEŠIT kolkou že :D

Bohužel je to opět jen další skvrna nezlobte se na vedení českého grepolis teamu že to nevyřešila během 1 minuty od zjištění nebo podezření .

Nemá tu co dělat ani jako suport ani jako hráč a trest no dejte mu co chcete vrátit se muže pokud nemáte vyfocený ksich jak jako hráč tak jako suport přeš směrovanou IP :D

jediný co mi fakt va je že to neumíte ani ututlat
 

DeletedUser

Guest
Andílku, trocha interpunkce v tvých souvětích by srozumitelnosti tvých příspěvků určitě neuškodila, spíš naopak. Pak bych se třeba i dozvěděl, co tím chtěl autor říct. :D
 

DeletedUser

Guest
Netřeba

A ano nejsy prvný mod co ho to trklo :p ja se tým zatěžovat nehodlám je to řeč podobná češtyně .... a modřý pochopý co autor mislej y s hrubkama a nejsou to souvětý níbrž jen tok mislenek

btw co znamená ráz

terazky už nejsu majorem takže možná to bylo velmi to co to řikal v baronech celé absurdné jako debata o tom proč suport hraje :)

jo perj zmoek si sntějě piensmka svnroá
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11238

Guest
ANDILEK7319 - bude lepšie, ak budeš písať normálne, s dobrou gramatikou, s interpunkčnými znamienkami a ucelenými myšlienkami :) Čiarky sú veľmi individuálne, ako môžeš vidieť aj v mojom písomnom prejave. Dávaj ich aspoň tam, kde majú byť. V tvojom prípade ich dávaj aj na významové pozície, aby myšlienka bola zachovaná :)
 

DeletedUser8766

Guest
Cápku, jinde si to asi už nepřečteš - dost dobrý, já věděl, že umíš psát hezky a srozumitelně, tohle byla přímo filozofická esej:)

Jinak mám dotaz - kdy by měl začít nový svět? Už se ví, jaké nastavení v něm bude? Na kterém místě plánujete Thasoss začít? Jen se ptám, protože bych si chtěl v klidu někde zahrát mezi normálními nezlatiči, tak bych chtěl nastartovat co nejdál od vás
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9349

Guest
nebo radsi zacit svet kde vubec nebudou
pokud je tam uvidim, ihned svet ukoncim
 

DeletedUser

Guest
Cápku, jinde si to asi už nepřečteš - dost dobrý, já věděl, že umíš psát hezky a srozumitelně, tohle byla přímo filozofická esej:)

Smůla kámo, je tu nějakej zastydlej hošan a maže pernamentně příspěvky.

Ale nevěšte hlavu, bude na beton líp - brzo začnou ty správné divy :eek:)))


nebo radsi zacit svet kde vubec nebudou
pokud je tam uvidim, ihned svet ukoncim


Kdo má jakékoliv podložené informace o supportech, moderátotech atd. - kteří se skrývaj pod nicky na jakémkoliv světe, pošlete mi do osobky info
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest

§ 9 Support - herní podpora
• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.
• Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům můhou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.



porušuješ s dovolením pravidlo fóra za A, za B support může hrát pod, jakým nickem chce, prosím žádný hon na odhalení supportu !
 

Thasoss

Grepolis tým
Moderátor se ani skrývat nemusí. :) U něj je to úplně jedno. Supportéři se skrývají pro svůj vlastní klid... CKAPNN, vulvul, grizz-lee, jakou můžete mít jistotu, že jste na minulých světech s členem support týmu nehráli? Jak si můžete být jisti, že ten či ten člověk, se kterým x let hrajete, mezitím nenastoupil na post cheathuntera či support officera? - vždyť se tam teď nabrala řada lidí... sice jich pár stačilo i odejít (Pantelis, Proteas, = jiras =...), ale o to nejde. Jsou vybíráni z řad hráčů, poté se vymyslí nick, pod kterým budou v ticket systému vystupovat a hurá do práce. ;) A nelze po komkoli chtít, aby se okamžitě všude smazal... jakou by pak měl motivaci vůbec dělat? Kvalitu hry vám to snižuje jen tehdy, když o tom víte, nebo když nějaký špekulant naběhne se svými teoriemi , nebo se zjeví frajer, co tvrdí, že má známé na Supportu, ale jinak ne, zajímavé. Až si hráči uvědomí, že bez jasně prokazatelného porušení pravidel (proto leckdy ve hře lítají i hráči, o kterých se to jen ví, ale prokázat se to na 100% nedá) zablokováni být nemohou, až se nad sebou někteří jedinci zamyslí, jestli je zrovna morální své neúspěchy svádět na někoho jiného (přeci jen líp se dá uvěřit, že to zhnojil Support a né já, no ne?), bude všem hej.

[SPOIL]Mimochodem, těch teorií bylo... hlavně Lambda byla na to speciál - ale jakmile byli dotyční, kteří dokolečka psali, že mají jasné důkazy, vyzváni, aby je předložili, tak odpověď? Nechceme je, nebo nemůžeme je předložit... a proč je nemohli předložit? Když byli několikrát vyzýváni, a to jak veřejně, tak i v rámci soukromých zpráv, asi by tím pravidla neporušili, jestli se strachovali kvůli banu z důvodu údajného odstraňování nepohodlných lidí... nejsme mafie, proboha.[/SPOIL]

Štvete mě s tím a to nebudu zakrývat. :)
 

DeletedUser

Guest

§ 9 Support - herní podpora
• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.
• Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.
• Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům můhou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.



porušuješ s dovolením pravidlo fóra za A, za B support může hrát pod, jakým nickem chce, prosím žádný hon na odhalení supportu !

lol :D kde on chce na foru cokoliv porušit z těch pravidel který tu házíš :D


• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.

osobka to asi neni zveřejnění zvlášt když jen chce vědět kde hraje jaký hráč to je jako by se zeptal kde hraju já a zda to někdo ví :D

Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.

on něco kritizuje ? on chce si stěžovat ?

Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům můhou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.

on něco vyvolává ? zvlášt když se bavíme o tom že kdosi kdesi už ma naplacano na zadečku za chybu ?


nejsme mafie, proboha.[/SPOIL]

Štvete mě s tím a to nebudu zakrývat. :)

to ne ta má svoje pravidla které ctí :D

a debatovat že ten či onen suportér někde hraje stačilo by že bude hrát na jiném servru (tj ne tam kde svět končí koncovkou cz nebo sk) mělo by být čest stát se suportem bohužel komunita to tak moc nevnímá(aspon velká část) a to není její chyba
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lol :D kde on chce na foru cokoliv porušit z těch pravidel který tu házíš :D


• Je zakázáno na fóru zveřejňovat komunikaci se supportem - herní podporou.

osobka to asi neni zveřejnění zvlášt když jen chce vědět kde hraje jaký hráč to je jako by se zeptal kde hraju já a zda to někdo ví :D

Je zakázáno kritizovat práci či postupy Grepolis týmu. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis týmu žádejte delegaci tiketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů žádejte delegaci tiketu k hlavnímu moderátorovi fóra.

on něco kritizuje ? on chce si stěžovat ?

Urážky, vulgarita či provokace vůči moderátorům, supportérům či administrátorům můhou být potrestány okamžitou blokací. Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.

on něco vyvolává ? zvlášt když se bavíme o tom že kdosi kdesi už ma naplacano na zadečku za chybu ?

Témata a příspěvky vytvořené za účelem vyvolání nějakého osobního konfliktu vůči členům Grepolis týmu budou vymazány a jejich autor potrestán.

co tohle, čili hnát se za honbou odhalení herních nicků může být bráno, jako provokace, nebo pokus o vyvolání konfliktu se členy support týmu, jinak mají právo hrát pod jakým nickem chtějí .
Prosím hráče co rádi upravují text, ať na nás ne kříčí za pomoci tučného písma, my vidíme a není to hezké na oko :)
 

DeletedUser

Guest
on ale nechce osobní konflikt to je zcela do očí bijící - to je zcela jasné ,

On asi chce ty empirické důkazy o nich se tu mluví a uvést to tak řikajíc na světlo boží kdo kde hraje což je konec konců nárok se zeptat ne na suport ale na hráče právě kdyby nehrály tak se to neřeší a ejhle už prvotné maj jako hrači privilegia nikdo nesmí vědět kde hrajou a už jen tohle se mi jako hráči nelíbí... i když je to výhoda napůl k ničemu a chápu že jim muže kazit hru nějakej zabanovanej lamák že by se lognul na servr kde je suport a zlatil a zlatil až by ho smazal :D

ale osobně nemyslím že by inno bylo proti kdyby zlatil ....
 

DeletedUser

Guest
mám dotaz andílku, hraješ na každým světě pod stejným nickem ? znám hráče co ne, nechtějí to - důvod jejích věc, též se nikde nezveřejňuje historie hráče.
tak pokud chcete místo hraní řešit herní nicky supportu řešte to v soukromých zprávách ne zde, děkuji
 

Thasoss

Grepolis tým
Troubit, kde kdo ze Suppů hraje, má stejný účel, jako vypisovat, na jaký svět se nalogoval ANDILEK7319. ;) To máte to samý jako s celebritami... jen u nich se řeší, že nějaká ženská blbě vystoupila z auta... že takhle vystupuje plno jiných ženských, to nikoho nezajímá. :))
 

DeletedUser

Guest
tak proč to thaosi řešite že se na to ptá .... a ještě na to vesele slupos haže paragrafy jak kdyby ja nevím nadával cpakin suportu do lehkých žen (asi víte který slovo myslím že ...)

povětšinou hraju jen na jednom světě nějak se mi nikdy neslučovalo to že bych hrál někde a někde a měl tam konflikt že hráč z ali je někde nepřitel atd. Aktuálně mám města ještě na jednom servru kde jne čekám až je posbiraj jinak tam neklikám


tak pokud chcete místo hraní řešit herní nicky supportu řešte to v soukromých zprávách ne zde, děkuji

ehm

Kdo má jakékoliv podložené informace o supportech, moderátotech atd. - kteří se skrývaj pod nicky na jakémkoliv světe, pošlete mi do osobky info

řeši tu někdo něco na foru než klasický nahled na policejní přistup to už mu to radši smažte a máme všici klid a sme na to zvyklý ...
BTW asi ste si nevšimly ani jeden že neraguju na to co on napsal ale na váš klasický přístup a na klasické základní práva člověka na informace jež nejsou utajněné a to nejsou suportér jež to nechce prozradit nikomu neřekne ve hře kde kliká že je suport a je v klidu ne ....

což povětšinou vede k tomu že na forum nikdo nechodí z těch aktivných hráčů aby nahodou nenapsal že ho to co si tu přečte tlačí v zadečku ....

doufám že inteligentně pochopíte že vulgarity jež mylně mohou být interretovány maximálně dítětem do 5 let nejsou nic než jen mluva někoho kdo ví jak normální lidi komunikujou a respektuje to že to tu mužou číst i ty děti nad 5 let (většina pod 5 let moc číst neumí)

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
policejní postup nastane až to začneme promazávat ne li řešit jinak, už mě nebaví pořád dokola číst support tam to, použijte tyckety chcete li řešit support, napište administrátorovy hry máte li stížnost, sem to opravdu nepatří .
 
Nahoru