• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Je rozdíl jít tam předem domluvený s počtem hráčů, který daleko přesahuje limit aliance. Proč asi to samé udělali ty další aliance? Protože jednoduše musí zareagovat, aby aspoň něco zkusili uhrát.
Vykašlal sem se na to, protože jsem se na to jednoduše vykašlal a přestal hrát. Že bych od vás na Dimale dostal poraženo? :D Dokud jsem se tam bránil, tak jste mi nebyli schopní vzít město :D

Podrazil? Odejít od vás do jiné aliance na začátku světa je podraz? Když jsem vám dokonce předal města? :D Nemůžu za to, že jsem vám potom dával bídu.
Je mi tě líto, protože když to někdo udělá opačně,(tady to byla teprve zrada, bez předání měst, více hráčů) tak mu jak děv..roztahuješ nohy a vítáš ho. Měl by ses nad tím zamyslet.

Doufám, že na příští vzpouru tam přijde schopná aliance tě posadit zpátky na zem.
Máš v tom tolik lží, že začíná být těžké to vůbec spočítat. Pak nemá cenu diskutovat, když neříkáš pravdu :)

Přestávám vám tu dávat pozornost. Je to pointless
 
Zkus mi něco z toho vyvrátit :) Moc dobře vím, co jsem napsal a jak to bylo. Doufám, že popíráš i ten dvojí metr na zrady :D
Uteč raději jak na Nyse.
Jako sorry, ale na Nyse jsme byli vcelku osamoceni bo se spojilo 5 největších ali, bylo dobrovolné kdo resetl a kdo ne, někteří z nás tam vydrželi do konce, tak nemel s prominutím nesmysly.
 
Nezdá se mi že bych já nebo Ztýn na Dimale prohrávali pouze jsme to oba leavnuli protože jak už tu Ztýn psal v pár aktivních lidech proti 3 aktivním aliancím je prostě nereálný a můžeš být sebelepší hráč
Milý mistře Trhači, a co vám bránilo udělat to samé? Nic, jenže to byste museli ukočírovat svoje ega, kdybyste za něco stáli, mohl ten svět vypadat úplně jinak.
 
Ok
1. "Proč asi to samé udělali ty další aliance? Protože jednoduše musí zareagovat, aby aspoň něco zkusili uhrát."

Vzhledem k tomu, že ty aliance byly vytvořeny hned na začátku (první den), tak je velmi nepravděpodobné, že to bylo kvůli nám.


2. "Vykašlal sem se na to, protože jsem se na to jednoduše vykašlal a přestal hrát. Že bych od vás na Dimale dostal poraženo? :D Dokud jsem se tam bránil, tak jste mi nebyli schopní vzít město"

Tu jsi bránil velmi zuřivě 1680007599477.png
Je však pravda, že tvé fragilní ego nevydrží moc dlouho a po neúspěchu jsi to raději zabalil, aby ses asi tolik nemusel stydět :)
1680007699719.png
Nebo jsi spíš večer předtím někdě pobyl a nebyl u Grepu a my tě vyhmátl a vykašlal ses na to až potom. To je však pouze má domněnka. Jistotou však zůstává, že jsi o města začal přicházet už předtím :)


3. + 4. "Podrazil? Odejít od vás do jiné aliance na začátku světa je podraz? Když jsem vám dokonce předal města?"

Nebylo to na začátku světa a města jsi též nepředal.
To mohu dokázat zpětně už jen asi tímto
1680008173999.png
V nočáku už bereš nějaké naše.
A v následující akci už bereme my
1680008268716.png
Žádné výměny vážně nebyly :p

Btw -> Je to po měsíci. To už fakt není "start" světa

Asi tolik k těm bludům co jsi tu říkal.

P.S. ke zradě jsem se už vyjadřoval a bavil se o tom - i v reálu - s lidmi, kteří o tom mají co mluvit. Ty jsi jen náhodný baloun, kterého se to netýká.

P.S.S. doufám, že Ostrava hotel byl banger
 
Někdo kdo má narozdíl od tebe úspěchy v reálném životě i na tom pitomém Grepolisu
smiley-emoticons-lol.gif


Funny pravidvé foto nazávěr
1680008735542.png
 
Čao Trhačů..
Tak su si tady přečetl pár Tvých zpráv.. Čeština - za 5. Slovosled ve větách - úroveň základní školy. Od hodnocení tu ale nejsu. =)

Trhaču... Vůbec nechápu, co sem pořád motáš nějaký dobývání? Já bych Tě na něm opravdu chtěl vidět, ale podle toho co jsem se tu dočetl od jiných, tak asi nic moc, že? =)
Teď Tě předběhnu s odpovědí, protože by jsi mi na to odepsal: "Tak pojď na dobývání a uvidíš".. Neuvidím, znám Tě chvíli, ale zatím jsi dokázal jen blbě kecat, což Ti mimochodem jde ;). Takových jsem už v životě potkal.. Většinou to jsou jen snílci, kteří nic nedokázali, ale věří tomu. :)

Na tomto světě jsi nic nepředvedl, a proto jsou pro mě Tvé pozvánky na dobývání velmi směšné. :)

Na závěr bych chtěl poděkovat soupeřům, proti kterým jsme čelili, mockrát předvedli, že jsou dobří hráči a získali si mou úklonu. Děkuji a třeba zase jinde.
 
Naposledy upraveno:
Někdo kdo má narozdíl od tebe úspěchy v reálném životě i na tom pitomém Grepolisu
smiley-emoticons-lol.gif


Funny pravidvé foto nazávěr
Zobrazit přílohu uživatele 2775
Už 4 svět a opět top 25 bb a pořád směřuji výš takže tak, je vtipný že tady píšeš ty kterej jsi byl jednou top 15 útočník někdy v pravěku a to samé Simonecka která byla top 15 deffar na Nyse z toho tak usuzuji že se necháte maximálně tak tahat ostatními :)
 
“Vcelku osamoceni, jen jsme měli tři aliance”:D
A vy zbytek:p
Už 4 svět a opět top 25 bb a pořád směřuji výš takže tak, je vtipný že tady píšeš ty kterej jsi byl jednou top 15 útočník někdy v pravěku a to samé Simonecka která byla top 15 deffar na Nyse z toho tak usuzuji že se necháte maximálně tak tahat ostatní:)
Broučku, naše greposkore se příliš liší, než abych s tebou ztrácela čas. A jen pro tvou informaci- ten odznak je deffař :p
 
Už 4 svět a opět top 25 bb a pořád směřuji výš takže tak, je vtipný že tady píšeš ty kterej jsi byl jednou top 15 útočník někdy v pravěku a to samé Simonecka která byla top 15 deffar na Nyse z toho tak usuzuji že se necháte maximálně tak tahat ostatními :)
Jsi dobrej že jsi top 25 v bb, klobouk dolů :D ale nic extra to není, když svět většinou dohrává pod 100 aktivních lidí :D dvakrát jsem na tebe narazil a dvakrát jsi nic nepředvedl a pořád tu budeš vypisovat nesmysly o Lamách :D Třeba na dalším světě nám to nandáš :eek:

btw kolik si na golgi sebral měst Tučňákům? A kolik měst na Rhammu Kuřátkům? A na Dimale Lamám? Jak proti tobě hrajou zvířata tak nevíš kudy kam :(
 
Nahoru