• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Mám se podívat do systému, že tam neuvidím žádný záznam alá 50 mečů nebo lučištníků (často vídané množství při bodování), a přede všemi tě očistit? Jen nabídka, aby to nebyla diskuze několika hráčů proti jednomu.
Nemusíš se koukat nemám potřebu se tu obhajovat a dokazovat to někomu kdo na tom světě ani nehraje :) ti co tam hrajou moc dobře ví že jsem prakticky na každým dobyvku mezi prvníma co tam jedou :)
 

Thasoss

Grepolis tým
Je to práce na dvacet vteřin. Pokud jsi z něčeho podezírán neprávem, rád tě před ostatními obhájím. Podívám se a pokud nic neuvidím, napíšu to. Pokud něco uvidím, nejspíš raději nenapíšu nic. :)

Myslím, že stačí ty křivdy, které se občas dějí nám, jako herní podpoře. ;) Ale je to samozřejmě na tobě, bez tvého souhlasu to pochopitelně dělat nebudu. Nicméně divil by ses, kolik hráčů si z nás udělalo už svědka. Například nedávno jsem jednomu hráči dokládal, že v určitém čase opravdu nebyl ve hře přihlášen, tudíž se nemohl do nenadálé útočné akce zapojit. Patrně si tuto odpověď následně vyscreenshotoval a zaslal vedení své aliance. I tak se dá využít herní podpora. :)
 
Je vtipný jak se to že jsem napsal že bych rád viděl Lama Team na dobyvku změnilo v to že tady někdo brečí že se zneužívá bodování se a heraklování to je jak kdyby tady někdo brečel že se ve hře dají koupit zlatky :)
 
smiley-emoticons-lol.gif
 
Je vtipný jak se to že jsem napsal že bych rád viděl Lama Team na dobyvku změnilo v to že tady někdo brečí že se zneužívá bodování se a heraklování to je jak kdyby tady někdo brečel že se ve hře dají koupit zlatky :)

Podle mě se to spíš změnilo na to, že naopak my všichni bychom chtěli vidět tebe hrát. Protože zatím nic moc :D Tedy kromě bodovaček, proto jsme se dostali k tomuto tématu...

Btw brečení na zlatky určitě znáš z ali na Golgi, to nám brečíte dost často, jak hrozně zlatíme. A též lze útočit v noci, ta samá pohádka, neustále ubrečené zprávy od vás. A vsadím se s tebou, že na fórum ali to nekomunetuješ, že je to součást hry a ať si nestěžujou. Podle mě si pokrytecky přisadíš, jak je to hrozné :D
 
Tak se podívej na ty žebříčky bb a pak něco říkej :)
který žebříčky konkrétně myslíš?
ty co si hanka s romanem neustále nahánějí rozbíjením samy sebe?
ty jsou o hráčích dost vypovídající;)
Viděl jsi že bych hrál na nějakým dobyvku špatně? Myslím že ty čísla ukazují něco jinýho nemyslíš? :)
který čísla konkrétně myslíš? ajooooooo, tyhle čísla myslíš
 

Přílohy

  • xDD.jpg
    xDD.jpg
    67,8 KB · Zobrazení: 26
aspoň se u těch nesmyslů co píšeš boduj pořádně, kdyby něco napiš kalkulačce a romanovi, těm to narozdíl od tebe alespoň de
 
Podle mě se to spíš změnilo na to, že naopak my všichni bychom chtěli vidět tebe hrát. Protože zatím nic moc :D Tedy kromě bodovaček, proto jsme se dostali k tomuto tématu...

Btw brečení na zlatky určitě znáš z ali na Golgi, to nám brečíte dost často, jak hrozně zlatíme. A též lze útočit v noci, ta samá pohádka, neustále ubrečené zprávy od vás. A vsadím se s tebou, že na fórum ali to nekomunetuješ, že je to součást hry a ať si nestěžujou. Podle mě si pokrytecky přisadíš, jak je to hrozné :D
Nebyl jsi to ty kdo mi brečel do zpráv ze strašně neefektivně zlatím olky ? Jo byl jsi to ty takže ten kdo tady brečí že někdo zlatí jsi ty takže psst a ticho...skrz útoky v nb mám názor celkem jasnej a skrz to bodování tak mi po dnešku zkuste někdo říct že jsem se vám nerozjel shodit dobyvko u Holystejka :)
 
Nebyl jsi to ty kdo mi brečel do zpráv ze strašně neefektivně zlatím olky ? Jo byl jsi to ty takže ten kdo tady brečí že někdo zlatí jsi ty takže psst a ticho...skrz útoky v nb mám názor celkem jasnej a skrz to bodování tak mi po dnešku zkuste někdo říct že jsem se vám nerozjel shodit dobyvko u Holystejka :)
šlo by prosím přidat reakce na zprávy, tak jako to jde například na facebooku, tahle zpráva by si zasloužila spíš reakci haha, než palec
 
Asi bych už uvítal aby se u diskuze ke světu mohli zapojit jen hráči kteří na světě hrají/hráli.
U některých kteří ten svět i hráli bych tohle pravidlo upravil, ti by se nemohli zapojit do žádné diskuze.

Psát si o tom jak to bylo na jiných světech je taky super téma, které se dá zhrnout do jedné věty.
 
Nahoru