• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Dimale

Nastavení světů se snažíme diverzifikovat tak, aby bylo nejen zábavné, ale také vyhovovalo osobním potřebám hráčů. Pokud někdo volí světy podle toho, aby mu hra příliš nezasahovala do osobního života, je to tak v pořádku. Proto se kdysi vyvinul druhý dobývací systém, což je mezi hrami tohoto typu jedinečný krok.
Však já nic neříkám každopádně pokud hráč chce být mezi nejlepšími stejně do toho bude muset investovat stejně času jak na dobývání tak na vzpouře
Ale tak co ta vaše hvězdná sestava se bojí přijít na dobyvko ale tak chápu no jestli bejt pro smích proto že se bojíte tam přijít nebo bejt pro smích že jste dostali to je v zásadě to samý :)
 
Nastavení světů se snažíme diverzifikovat tak, aby bylo nejen zábavné, ale také vyhovovalo osobním potřebám hráčů. Pokud někdo volí světy podle toho, aby mu hra příliš nezasahovala do osobního života, je to tak v pořádku. Proto se kdysi vyvinul druhý dobývací systém, což je mezi hrami tohoto typu jedinečný krok.
Dúfam, že tento rok na jeseň príde vzbura bez morálky a rýchlosť 4-5
smiley-emoticons-herzen02.gif
 
Však já nic neříkám každopádně pokud hráč chce být mezi nejlepšími stejně do toho bude muset investovat stejně času jak na dobývání tak na vzpouře

Ale tak co ta vaše hvězdná sestava se bojí přijít na dobyvko ale tak chápu no jestli bejt pro smích proto že se bojíte tam přijít nebo bejt pro smích že jste dostali to je v zásadě to samý :)
Když je podle tebe vzpoura tak jednoduchá, tak jak mi vysvětlíš, že nás tam jednoduše nesundáš? Však pro experta z dobývání to nemůže být problém, ne?
Říkáš tu jen cance upřímně.
 
Třeba takhle by to pro tebe dopadlo? :) https://grepolife.com/cz/86/player/Mistr Trhac
Zobrazit přílohu uživatele 2761

Zobrazit přílohu uživatele 2763
Plot twist => Vzdal to, nejelo to dál, nesnažil se, padl král.

Končím už. Kdyby jsi byl aspoň někdo zajímavý na beef, ale toto je o ničem.
To se to tady hezky kecá když jsem před Vánocemi už nehrál protože až na pár hráčů v tý Ali jsem byl znechucenej tím že já se snažím a zbytek nedělá dost paradoxně jsem byl schopnej se vrátit během dvou týdnů tam kam se většina tý Ali dostávala celou dobu a pak jsem se na to vybodl podruhé protože začal svět s krásným nastavením :)
 
Jo a ještě bych k tomu dodal že je docela smutný že za těch x měsíců co už tam nehraju jsi pořád v žebříčku bb stále zamnou :) plus ti většinu měst dal někdo v alianci no ty seš teda skvělý hráč ani to neumí dobýt město:)
 

Thasoss

Grepolis tým
Opravdu nevím, proč ostatní tolik tlačíš do hraní režimu, který hrát nechtějí. Pokud vás oba baví něco jiného, holt si proti sobě ani spolu nejspíše nezahrajete. To se nedá nic dělat. Naštěstí se najdou jiní hráči.

Dobývání je o správnosti taktického rozhodování, kdežto vzpoura o správnosti rozhodování strategického. Na dobývání se ti může 5 věcí v řadě nepovést, a přesto to 6. správně provedenou akcí zachráníš. Kdežto na vzpouře pokud 5krát za sebou špatně odbojuješ, už moc nezáleží, že po 6. se ti to povedlo bravurně. Vzpoura je o číslech a když proti sobě stojí dva zhruba stejně aktivní protivníci, misky vah se postupně přiklánějí k tomu, kdo se svými zdroji (jednotkami) nakládá efektivněji. Méně ztrát mých znamená rychlejší dozbrojení.
 
Opravdu nevím, proč ostatní tolik tlačíš do hraní režimu, který hrát nechtějí. Pokud vás oba baví něco jiného, holt si proti sobě ani spolu nejspíše nezahrajete. To se nedá nic dělat. Naštěstí se najdou jiní hráči.

Dobývání je o správnosti taktického rozhodování, kdežto vzpoura o správnosti rozhodování strategického. Na dobývání se ti může 5 věcí v řadě nepovést, a přesto to 6. správně provedenou akcí zachráníš. Kdežto na vzpouře pokud 5krát za sebou špatně odbojuješ, už moc nezáleží, že po 6. se ti to povedlo bravurně. Vzpoura je o číslech a když proti sobě stojí dva zhruba stejně aktivní protivníci, misky vah se postupně přiklánějí k tomu, kdo se svými zdroji (jednotkami) nakládá efektivněji. Méně ztrát mých znamená rychlejší dozbrojení.
Protože by mě zajímalo jak by ty "hvězdy" dopadly na dobyvku když jsou tak skvělý :)
A ten rozdíl co jsi tu popsal by asi mohl platit pouze za předpokladu že nezahrneš zlatky :)
 
Nahoru