• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
No popravdě mám pocit, že jedna nejmenovaná konkurence se inspirovala Divokými kmeny tak se Inno na oplátku nechala inspirovat jejich výtvorem :D
 

DeletedUser

Guest
Zde bych podotknul, že ta inspirace není jen u InnoGames, ale u všech podobných firem, protože jinak by existovalo jen pár browserových her, takže můžeme čekat, že za chvíli vznikne podobná hra jako je Grepolis.

No spíš bych to řekl opačně. Grepolis je velmi velmi velmi podobná jedné hře která už běží dlouho. :)
Jinak s tebou naprosto souhlasím. Hry přebírají jedna od druhé a nevidím v tom žádný problém. Je jich proto hodně a každý si vybere tu svou
 

DeletedUser40

Guest
Ano, to já vím, Grepolis je hodně podobná jedná hře, ale stejně si myslím, že tu za chvíli stejně bude i kopie Grepolisu. To jest něco podobné jako Divoké Kmeny, kde existuje několik her inspirovaných DeKáčkami.
 

DeletedUser

Guest
Odpověď na dotaz jsem nikde nenalezl a vlákno se mi kvůli tomu zakládat nechce, tak snad nevadí, když se zeptám tady.
Jak spočítám vzdálenost k danému hráči na jiném ostrově pokud ještě nemám loď? Když chci vědět čas na svém ostrově tak prostě nakliknu danou ves utokem a kouknu kolik to ukazuje. Když to samé udělám s hráčem na jiném ostrově, napíše mi to že potřebuju lodě. Existuje nějaká pomůcka, která spočítá alespon počet polí k hráči nebo dokonce rovnou napíše dobu danou jednotkou? nějaký Travel time calculator nebo něco?
Je taky možné že se to dozvím někde ve hře a jen jsem to přehledl.
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem schválně zapnul prémium -Správce- a čekal jsem zjednodušení v ovládání, jako u Dk. Je to opravdu hodně odlišné a řekl bych zbytečně složité. Proč to nabízí složku a ne klasicky lištu v oznámeních.
Zároveň bych očekával že lze nastavit mapa na větší velikost a to nejde. Mám rád přehled o svém okolí....
Prostě mi přijde to PU vyloženě komerčně založeno. Není o tom, aby vám to přineslo lehčí ovládání hry, ale výhody nad ostatními hráči, což mi nepřijde férový...!!!! Ba co víc, je těch prémiových bonusů hned několik a každý samostatně stojí
- 100 zlaťáků na 14 dní = 60,- Kč jedno zavolání (120 zlaťáků)
= 120,- Kč na měsíc x 5 bonusových postav a jste tam za 600,- za měsíc x 12 měsíců = 7.200,- asi tak za rok
Pokud hra bude trvat 4-5 let, což teď opravdu jen velmi těžko odhadnu, tak to už jsou docela slušný peníze.
Takže podtrženo sečteno, tak tato hra je maximálně komerční a výdělečná.

U DK jsem akceptoval že mě to stojí 140,- kč měsíčně svět a hraji dva, což je 280,- měsíčně co zaplatím Inogames a hraji to již více jak dva roky.
No uvidíme, ale tady už nebudu ochoten platit maximum. To už by bylo skor 900,- měsíčně za hraní a to už by bylo opravdu moc, takže už jen z tohoto pohledu uvidím jak dlouho to vydržím a hlavně jestli vůbec budu ochoten to platit. Hra je to zajímavá, ale čeho je moc toho je příliš. Jeden bonus bych byl ochoten akceptovat, ale pět je moc.
Maty
 

DeletedUser

Guest
Budeme počítat spolu:

- pokud si aktivuješ všechny generály, tak tě to vyjde na 1000 zlaťáků měsíčně (100 za jednoho na 14 dní, generálů je 5).
- pokud si zakoupíš 8000 zlaťáků za 1345 CZK, tak to máš na 8 měsíců
- jeden měsíc stojí pak 1345 děleno 8 = cca 168 CZK
- pokud si zakoupíš zlaťáky se 100% bonusem, který končí za 25 dní, tak dostaneš 16 000 zlaťáků
- to máš na 16 měsíců při ceně 85 korun na měsíc

- a to vůbec neberu v potaz, že si můžeš aktivovat jen některé generály :)
 

DeletedUser

Guest
Krásně jsi to spočítal, ale to jen v případě že dotyčný budou platit převodem z účtu. Zkusím jen hrubý odhad, ale tipnul bych, že zde hraje tak 50-60% nezletilích a to si myslím se hodně držím při zemi. a ty to asi nezaplatí, maximálně to udělají jako já přes telefón, tedy pokud budou ochotni si ukrojit z toho co jim rodiče dali na volání. Ale to už se posouvám kam ani nechci.

Takže vlastně už teď bych si to měl spočítat na několik let dopředu a zakoupit bonus najednou. To jest vytáhnout tak 5.000 , zaplatit převodem z účtu a 4 roky budu žít s vědomým, že mě to měsíčně vyšlo jen na pár korun. No snad někdo bude ochoten si to teď zaplatit aspoň na rok dopředu.
Vzhledem k tomu že tuto hru teprve poznávám, tak ochoten nejsem, neboť netuším jestli to bude dobrý.
Zatím mi tu chybí spousta věcí k ulehčení hry, jako kupříkladu je na DK
 

DeletedUser

Guest
To už je každého volba, ale jen doplňuji tvé počítání - a pokud rodiče dítěti/nezletilému koupí počítačovou hru, tak za ni zaplatí zhruba stejně, když nepočítám investici do moderní počítače. Tato hra lze hrát prakticky na jakémkoliv počítači s připojením na internet.

A i nezletilí mohou podat rodičům návrh, aby jim hru zaplatili s tím, že jim měsíčně z kapesného budou těch 85 CZK strhávat - a ještě na tom ušetí obě zúčastněné strany. Vše je jen o domluvě a možnosti tu jsou.

Všichni tuto hru teprve poznávají, ale proto ten bonus trvá měsíc. Po měsíci už by měl hráč vědět, jestli ho to chytlo či ne.
 

DeletedUser

Guest
OK to akceptuji.
Já už pro hraní udělal dost a stojí mě to nemalé peníze jen internet přes 800 měsíčně. Třeba teď sedím v autě a tudíž jsem si k vůli hraní musel pořídit mobilní internet, napájení do auta. Noťas mám připevněn na volantu hraju si.
Prostě když něco dělám, tak to dělám naplno, tak uvidíme, čas ukáže :eek:)
 

DeletedUser

Guest
Nazdar.....

Rozhodol som sa, ze vas budem svojimi prispevkami otravovat i tu, nielen na S3.....jednoducho si myslim, ze to prezijete:)

PS....a k tym zlatakom len malickost, v hospode musi kazdy za pivo zaplatit, je len otazkou, kolko ich za jeden vecer supnete....nebojujes, nepotrebujes bohov, stavias potrebujes dvoch sialencov a ked to dobre nakombinujes, je to malina.....pre skoloupovinne osadenstvo cca cena dvoch zositov mesacne, alebo menej nakupovat cigarety, od tejto hry pluca nebolia....
 

DeletedUser

Guest
OK to akceptuji.
Já už pro hraní udělal dost a stojí mě to nemalé peníze jen internet přes 800 měsíčně. Třeba teď sedím v autě a tudíž jsem si k vůli hraní musel pořídit mobilní internet, napájení do auta. Noťas mám připevněn na volantu hraju si.
Prostě když něco dělám, tak to dělám naplno, tak uvidíme, čas ukáže :eek:)

Tak to je mazec, o mě říkali že chodím s notesem i na záchod, ale na tebe nemám:)

Já prémium využívám jen na D.K. tam při milionových účtech je to nezbytné, na TW vůbec a tady uvidíme, ale zatím se pokusím tomu odolávat.;)
 

DeletedUser

Guest
Vítej makaro.
Koukám, že jsi člověk se všeobecnými zájmy, tak jsem zvědavá, jak budeš zvládat dopisovat na dvě fora zároveň, hehe.
 

DeletedUser

Guest
OK to akceptuji.
Já už pro hraní udělal dost a stojí mě to nemalé peníze jen internet přes 800 měsíčně. Třeba teď sedím v autě a tudíž jsem si k vůli hraní musel pořídit mobilní internet, napájení do auta. Noťas mám připevněn na volantu hraju si.
Prostě když něco dělám, tak to dělám naplno, tak uvidíme, čas ukáže :eek:)

Holt asi dokážeš víc věcí najednou,

já si nedokáu představit při řízení s notebookem na koleni, to bych z toho auta asi udělal za chvíli kaši.
 

DeletedUser

Guest
Tedy, musím říci že je skoro až zarážející, kolik se na světě najde různých Sparťanů, Spart, Leonidasů a podobných. 300 je tu asi hodně oblíbený film, že? A přitom u Thermopyl jako na potvoru Sparťani prohráli ;)
 

DeletedUser

Guest
A to se smí? :D...Co já vím tak už jen telefonovat je zakázané :p
 

DeletedUser

Guest
Ne opravdu ne, nejsem tak dobrý, abych si hrál při jízdě :eek:) Hraji jen když stojím na mýstě.
 
Nahoru