• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
Tedy, musím říci že je skoro až zarážející, kolik se na světě najde různých Sparťanů, Spart, Leonidasů a podobných. 300 je tu asi hodně oblíbený film, že? A přitom u Thermopyl jako na potvoru Sparťani prohráli ;)

This is Sparta!...Viděli jste to někdo? :grepolis

Jinak tobě se nelíbil film 300 Bitva u Thermopyl?
 

DeletedUser

Guest
Docela mě štvou ty pozvánky co mi denně chodí :) nikdo nenapíše a všichni zvou
 

DeletedUser

Guest
Pozvánky bez předešlého dopisu naprosto ignoruji. To my nepřijde jako solidní jednání
 

DeletedUser

Guest
u mně je to lepší, napsali mi PM esli nechcu k nim do aliance ale pozvánku sem musel tahat od náboráře..
 

DeletedUser

Guest
DK nebo GREPOLIS ?

DK jsem hrála před 2roky a změnu to chce. Člověka to pak omrzí :-O Proto jsem ráda, že je Grepolis na světě a mohu hrát novou hru ve které jsou věci úplně jiné. Budovy a jednotky. Myslím, že srovnávat tuhle hru s DK nelze. Každá má svoje kouzlo ;)
 

DeletedUser

Guest
sakryš se tam regnu, že založím alianci Masters stejně jako na anglické Betě a ona už tam je:grr
 

DeletedUser

Guest
No jo Masters:D Jestli vydržej na prvním místě déle než 6 týdnů tak snim svoje ponožky:cool:
 

DeletedUser

Guest
Zdravím vespolek!

Tož nenjni to tu špatný, ale uvidíme, uvidíme, uvidíme, zatim se rozkókávám :)

Srovnávat s DK to má cenu jen obecně, subjektivně, mám pocit, že na něco podrobnějšího je to tu opravdu příliš jiné.
Cena za zlaťáky mě taky moc nenadchla a výpadky? Prosím vás, to snad není třeba komentovat, ne? Ten, koho to obtěžuje tak nesnesitelně, že není ochoten vydržet ani akceptovat vcelku rozumné vysvětlení supportu, ať jde, nikdo ho tu nedrží. Našťestí je toto ryze dobrovolná záležitost.

Nad čím jsem se ale při pročítání příspěvků tady opravdu pobavila je ten zákaz psaní názvů konkurenčních her :))) Neříkám, že to třeba není opodstatněné, možná ano, ale mě to připadá opravdu takové dětinské a zcela zbytečné...konkurence je zdravá a může výrazně popohnat kupředu. :)

Tedy ale řeknu vám, orientace na mapě je fakt něco příšerného... chybí mi souřadnice uvedené přímo u měst, souřadnice na okrajích mapy...navíc, ostrovů je pár typů a ty se opakují - zkoušela jsem najít cestu od mého ostrova k ostrovu kamaráda a po pár klikách jsem se totálně ztratila....
No a upřímně řečeno, to, že je moje město označeno oranžovou barvou je sice hezké, já mám oranžovou ráda, což o to, ale nezdá se vám hodně podobná té hnědé ? :)) Mě tedy ano, možná by nebylo od věci zvolit barvu jinou....

Ale nějak se s tím snad poperu, slečno, jedno preso s mlíkem a rum! Děkuji! ;D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
zdravim při měsíčku... tak body rostou už se skoro staví akademie :cool:
 

DeletedUser

Guest
hmm ty tady ponocujes.. a skoro mas akademii, no ja si s mymi 10 sermiri moc vyskakovat nemohu :)
no ja asi zalezu do pelechu (btw. DK maji noční režim, grepolis? nemá, porad je tam slunicko jasno :D
 

DeletedUser

Guest
Já taky ponocuju a stavím jenom obyčejnej senát, protože bez něj se mi nechtěj stavět ty zajímavější budovy :-/
 
Nahoru