• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
Celkom taká klídek hra, NR už od 22:00, skrýša až do 3000 čo je dosť pri tom koľko surovín sa ťaží na hodinu, ani neviem či idem stavať armáda :D Ale budovy si zničiť nedám :D

EDIT:// no fuuuuj to su čo za smajlíci, hádam len nie sám leonidas :D
 

DeletedUser

Guest
.....

CAute vospolok.No vyzera ze som sa nechal namotat na dalsiu hru hned po DK......pokial to pojde tak ako tam budem len rad.......
6.jpg
 

DeletedUser

Guest
Niesi jediny....hihihihihihihihi

pozdravujem stareho harcovnika z DK
 

DeletedUser

Guest
:eek:))

Aaaaaaaleeeeeeee PERUNI uz sa stahuju..:eek:)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj Charoone...takže společně opět v jedné hře, na jednom světě :) Zde to vypadá na pohodu, jde to náramně pomalu :D
 

DeletedUser

Guest
Hehe... jak se charoon nějak rychle přejmenoval, hehe....
Sice mu zmizel přeškrtlý nick, ale zůstal mu ten překrásný titul... hahaha. Tak blahopřeji k prvnímu BANu :)))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Řekl bych že tento uživatel dostal ban na fórum spíše za nevhodné chování, nebo na vlastní žádost (něco podobného se mu stalo na T-W fóru, pokud si dobře pamatuji, hodně uživatelů se pak postavilo proti tomu). Ale je fakt, že občas skutečně provokuje.
 

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jo to jo...ale tak je to něco jineho než DK a líbí se mi to zatím docela i víc...sice to stavění je na dlouho, ale tak uvidim, ..:)...
 

DeletedUser

Guest
stavannie

No veru stavanie je coraz dlksie a dlksie a vojsko sa tiez zo zaciatku robi pekne pomalicky.Dufam ze sa to poriadne urychli vystavbou urcitych budov.Inak grafika a styl hry v pohodicke...nieco medzi DK,Travian a este nejakou ale nespomeniem si...:eek:))
 

DeletedUser

Guest
cs tak se ted začnu mírně propadat jedu ted na vojsko a na výzkum... :cool:
co se týče aliance moc nám to nejde... doufám že se to zlepší... :grr
 

DeletedUser

Guest
Zdarek, dost mě zaskočili s tou betou. Nějak moc rychle..:) Já osobně jsem trpělivej a alfička mi vyhovuje, ale tu betu skusím taky..:)

aby mi náhodou něco neuteklo..:)
 

DeletedUser

Guest
Beta přišla rychle. A to z toho důvodu, aby si každý hráč hned nazačátku mohl vybrat, zda chce hrát rychlý či pomalý svět, aby se zkrátka mohl rozhodnout ještě v začátcích a ne když už bude mít naplno rozehranou Alfu.

Já osobně zůstávám na Alfě, rychlostí mi více vyhovuje...
 

DeletedUser

Guest
Tak tak - vsichni se presunte na rychlejsi svet, hehe... Nechci aby to vyznelo nejak kousave, ale - aspoň tu bude vice prostoru ;)
 
Nahoru