• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Kavárna Světa Alfa

DeletedUser

Guest
no akademie :-O to je dobrý:) já suroviny vrážím do vojska, takže si ještě chvilku na "akču" počkám:-/
 

DeletedUser

Guest
Vojsko mě taky čeká... pak Chrám, Přístav ale to je ještě daleko...:grepolis tak pádim do postele zdar hoši
 

DeletedUser

Guest
Jsem ten typ co se rád vyspí, takže takhle já určitě neponocuju :p

Pribináček: Za jaké jméno hraješ? Je mi totiž divné, že bys ponocoval u 200 bodového účtu (Fifineček)

:?
 

DeletedUser

Guest
myslím, že to bude jiný než DK. - za prvý se tady daj zakládat kolonie a na založení kolonie budete potřebovat něco jiného než na její ořevzetí. Za další má každé město svůj výzkum, který nejde dostavět na max, takže v různých městech budeme asi dělat různý výzkum, různé jednotky a předpokládám i jiné určení..

také jsou zde farmářské vesnice, které se nedají zabrat, ale dá se v nich farmařit, nebo také rekrutovat jednotky...

také vesnic se mi zdá celkově bude méně než na kmenech, o to ale budou důležitější, takže myslím, že to bude hodně jiné...

Chtěl bych se jen zaptat ,jak to je s tou rekrutací v zemědělský vesnicích??
To jako bude to vojsko dostávat jídlo s tý vesnice ,nebo jak?? :?:?:?
 

DeletedUser

Guest
Taky by se mi víc líbolo, kdyby jsi byl normální fifineček.... Takhle si na to špatně zvykám...
 

DeletedUser

Guest
Na fóru přejmenování možné je, pokud je k tomu samozřejmě určitý patřičný důvod, který já osobně přijmu jako adekvátní k tomu, abych tvé jméno přejmenoval.
 

DeletedUser

Guest
Na fóru přejmenování možné je, pokud je k tomu samozřejmě určitý patřičný důvod, který já osobně přijmu jako adekvátní k tomu, abych tvé jméno přejmenoval.

No, ovšem nevím jestli by jsi mě přejmenoval na Fifineček... když lidi na mou druhou ppřezdivku zvykli nejsou :D:D:D ...
 

DeletedUser

Guest
Máš k tomu nějaký patřičný důvod? Prosím na odpověď použij soukromou zprávu...
 

DeletedUser

Guest
Pribináček je rozhodně "sladší" nick než Fifi.... ;-)
Jeste si to radeji poradne rozmysli ! :D
 
Nahoru