• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

V této fázi už lepší řešení než co psal @Thasoss asi není. Za resetování divů do fáze před výpadkem by ti teď už nepoděkoval asi nikdo, jelikož my, wataha, matláci a určitě i další aliance jsme nasypali do divů už značné množství surovin od znovu spuštění serveru. Představ si, že by jsi nasypal, plácnu od oka, 85 mega do divu a oni ti to zresetovali a musel bys začít znovu... ;)
Cože? Znovu nastavení situace před aktualizací by vám suroviny nevzala,byli by jste znovu ve fázi urychlování.. jediný co by jste ztratili je čas. Za to ovšem poděkuj těm kterých se dokola zastáváš.. vykomunikovali jeden ban .. to je fakt k smíchu
 
Cože? Znovu nastavení situace před aktualizací by vám suroviny nevzala,byli by jste znovu ve fázi urychlování.. jediný co by jste ztratili je čas. Za to ovšem poděkuj těm kterých se dokola zastáváš.. vykomunikovali jeden ban .. to je fakt k smíchu
Jasně, a suroviny a čas co se od obnovení serveru investovali do divů jsou vlastně fuk :)
 
Napadlo mě, jak na jednotku přesně a rychle propočítat vaše maximální zisky ze zemědělských vesnic (díkybohu za prémiový přehled! :D). Jednak z mé strany špatný odhad a jednak jsem si v tuto pozdní hodinu neuvědomil, že 10 minut se do jedné hodiny vejde 6krát. Nicméně stále se oněm 35 milionům nepřibližuji. Konkrétní číslo sdělím členům aliance na vyžádání do soukromé zprávy, neboť se jedná o interní údaj.

Rozumím, že vám jde o dorovnání ekonomického potenciálu. Projdu ještě vaši aktivitu a ten potenciál o nějaké procento ponížím. Taktéž si zcela určitě nebudete moci vybrat, na jaké divy budou suroviny připsány. Stále platí, že hledáme férové řešení. Tedy jak pro vás, tak i pro vaše soupeře. Stále je zapotřebí brát v potaz nejen produkci surovin, ale i dobu cesty.
Libi se mi jak to tady vre, a uz se tesim, az se suroviny pripisou a zacne to tad byt jeste zajimavejsi, protoze se hracum nebude libit, kam jim byly suroviny pripsany.

Tohle Ti Thasoss nezavidim, protoze ted, kdyz jsem nedavno zacala delat po praci dobrovolnika a obcas mi lidi nadavaji, tak uz chapu jake to je.

Takze hodne stesti a stastnou volbu pri urcovani divu.
 
Jasně, a suroviny a čas co se od obnovení serveru investovali do divů jsou vlastně fuk :)
To může bohužel říct jen strana která byla zvýhodněna.. kdyby support neokecaval nesmysly typu "čekejte, řešíme,nedávejte další ticket" a rovnou napsal že řešení bude nastavení do situace před aktualizací tak se nikdo o nic nepokoušel a věřím že ani ti co mohli sypat by nesypali. Jenže to je zřejmě moc námahy a přitom si mohli sami ulehčit práci tím že by to automaticky řešily jak mají
 
To může bohužel říct jen strana která byla zvýhodněna.. kdyby support neokecaval nesmysly typu "čekejte, řešíme,nedávejte další ticket" a rovnou napsal že řešení bude nastavení do situace před aktualizací tak se nikdo o nic nepokoušel a věřím že ani ti co mohli sypat by nesypali. Jenže to je zřejmě moc námahy a přitom si mohli sami ulehčit práci tím že by to automaticky řešily jak mají
Vskutku, kebyže všetci vždy vedeli automaticky sami od seba čo je najlepšie a riadia sa podľa toho tak by sme žili v raji. Svet takto však nikdy fungoval a asi ani nikdy fungovať nebude. :)
 
Libi se mi jak to tady vre, a uz se tesim, az se suroviny pripisou a zacne to tad byt jeste zajimavejsi, protoze se hracum nebude libit, kam jim byly suroviny pripsany.

Tohle Ti Thasoss nezavidim, protoze ted, kdyz jsem nedavno zacala delat po praci dobrovolnika a obcas mi lidi nadavaji, tak uz chapu jake to je.

Takze hodne stesti a stastnou volbu pri urcovani divu.
Tak logicky by měli kompenzaci obdržet aliance, které měli div během výpadku rozsypaný (před výpadkem ho prokazatelně sypali) nebo během výpadku čerstvě otevřený a suroviny by se měli připsat na div, který není nasypaný na poslední lvl a otevřel se nejpozději během výpadku (poměrná část vzhledem k době otevření) či vykazoval před výpadkem aktivitu. Na divy otevřené až po výpadku by se to vztahovat nemělo, protože by to mohlo narušit ten probíhající boj o divy. Ale to je jen můj názor, uvidíme jak to celé bude
 
To může bohužel říct jen strana která byla zvýhodněna.. kdyby support neokecaval nesmysly typu "čekejte, řešíme,nedávejte další ticket" a rovnou napsal že řešení bude nastavení do situace před aktualizací tak se nikdo o nic nepokoušel a věřím že ani ti co mohli sypat by nesypali. Jenže to je zřejmě moc námahy a přitom si mohli sami ulehčit práci tím že by to automaticky řešily jak mají
Zvyhodnena čím? Že mohla sypat ale bohužel musela několik hodin čekat? Ok
 
Čekat? Vždyť existují reporty že jejich členové ve hře byli.. jaké čekání?
jakožto několikrát zvaný nonejm se táži... a ty si kdo?

jsem rád, že všechny aliance dostaly nějakým způsobem vynahrazený výpadek serveru.

Troufnul bych si tvrdit, že tenhle problém výpadku řešil jeden z němčourů, kterej vymyslel i heraklese a nenerfnutýho arese :)
 
Prosím vás, čtu to zde až teď. Zkuste se prosím trošku krotit a vyjadřovat slušně, náš support za to nemůže a kdyby mohl, tak by s tím něco určitě udělal. Doporučuji napsat rovnou na centrálu - anglicky/německy a stěžovat si tam. Nevěřím však osobně tomu, že by s tím něco udělali.
Zejména to tu schytává primárně chudák Thassos, který se ekšueli snaží poslední dobou. Dokonce i na tickety se teď odpovídá poměrně svižně, což je něco před 5 lety téměř nepředstavitelného.
 
ta aktualizace mě trošku postrašila..
lol.gif
 

mikosansobi

Grepolis tým
Vážení hráči,

ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže. Jak už tady bylo zmíněno, jsme pouze prostředníky mezi hráči a centrálou. Devs jsme informovali okamžitě po prvním nahlášení. Aktualizace se provádějí postupně od jednoho serveru až po poslední. Stává se, že během nahrávání dojde k nečekané situaci. Může se to stát jednou nebo i vícekrát za rok. Bohužel tyto výpadky nemůžeme nijak ovlivnit. Jsme rádi, že devs dohledali chybu a opravili ji.

Tímto chci poděkovat kolegovi @Thasoss za skvělou spolupráci tady na fóru, který mě zastoupil v kritickém okamžiku a věnoval se vám až do pozdního rána. Děkuji!


Budeme se snažit odpovědět na všechny tickety v co nejkratší době. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

Miko
 

Thasoss

Grepolis tým
Ale pššt, sprchoval jsem se naposledy předevčírem večer (včera jsem to nestihl), poslední teplé jídlo jsem měl včera ve 12 a dneska jsem spal necelé 4 hodiny. Takže smrdím, jsem giganticky hladový a ještě nevyspalý. Není radno si se mnou zahrávat! :D

Fórum bude zmoderováno snad zítra. Ano, je tu spousta vulgarit a slovních útoků a ne, není to v pořádku. Proto jsem rád, že již dále nepokračují.
 
Ale pššt, sprchoval jsem se naposledy předevčírem večer (včera jsem to nestihl), poslední teplé jídlo jsem měl včera ve 12 a dneska jsem spal necelé 4 hodiny. Takže smrdím, jsem giganticky hladový a ještě nevyspalý. Není radno si se mnou zahrávat! :D

Fórum bude zmoderováno snad zítra. Ano, je tu spousta vulgarit a slovních útoků a ne, není to v pořádku. Proto jsem rád, že již dále nepokračují.
mňam, to mám rád.
 
Neví někdo proč se Matláci rozhodli sypat divy v neúplné alianci? :eek:
Pro příště aktivní hráče s nemálem měst.
 
Nahoru