• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Ze světa Golgi

Ne hele teď vážně,už se tady nehodlám hádat s někým, rád jsem si zahrál na tomhle světě bylo to fajn člověk poznal aspoň další lidi byla to zábava ve výsledku nejde o cíl ale o cestu to že na konci někdo vyhraje je super ale důležitější je to že si tu hru člověk užil ať už vyhrál nebo ne , plus povedlo se mi oživit fórum :D
 
Thasoss -nechceš toho Trhače zase na chvíli vypnout?
daumendreh2.gif
 
je to velka skoda, ne vsichni matlaci jsou vymatlani, nekteri fakt makali a snazili se fakt hodne.. nemeli jsme kapacitu na to, abychom sypali vsechny divy, tak jsme zkusili ve finale ty dva... a to mi netvrdte, ze jsme vam ani tak nepusobili nejake komplikace :)

jakmile padly zahrady, tak bud zacali lidi delat fixoviny s nocnimi utoky nebo se na to vybodli uplne, jako napriklad zyggy, jehoz mesto jste ziskali dnes.. moralka poklesla no.. par prezivsich chtelo dotahnout ten majak, ale stejne jste byli rychlejsi..

nevysmivejte se porazenym, uvedomte si, ze bez porazenych není vitezu!! a vy sami jste taky kdysi byli ´´nounejmnuly´´
ins-auge-stechen.gif
 
nevysmivejte se porazenym, uvedomte si, ze bez porazenych není vitezu!! a vy sami jste taky kdysi byli ´´nounejmnuly´´
ins-auge-stechen.gif
já budu třeba nounejmnula pořád

myslím si, že určitá míra rejpnutí k tomu patří, ale samozřejmě v nějakých lidských mezích... koneckonců jsme se pošťuchovali celej svět tak nějak vzájemně
jenom mi teda příjde docela zvláštní, že se tady do lidí nejvíc pouští trhač, kterej je víceméně úplně mimo ten beef matláci x tučňáci
 
já budu třeba nounejmnula pořád

myslím si, že určitá míra rejpnutí k tomu patří, ale samozřejmě v nějakých lidských mezích... koneckonců jsme se pošťuchovali celej svět tak nějak vzájemně
jenom mi teda příjde docela zvláštní, že se tady do lidí nejvíc pouští trhač, kterej je víceméně úplně mimo ten beef matláci x tučňáci
mu chybí že není středem pozornosti :D


Jinak GG tučniaci :) zas někdy
 

Thasoss

Grepolis tým
Vlákno prošlo moderací. Některé příspěvky mi subjektivně bylo líto mazat a upravovat, ale nic to nemění na tom, že byly proti pravidlům fóra. Vzhledem k naprosto oprávněným emocím nebyly uděleny žádné výstražné body ani bany. Přesto vás prosím: komunikujte slušně a věcně.
 
já budu třeba nounejmnula pořád

myslím si, že určitá míra rejpnutí k tomu patří, ale samozřejmě v nějakých lidských mezích... koneckonců jsme se pošťuchovali celej svět tak nějak vzájemně
jenom mi teda příjde docela zvláštní, že se tady do lidí nejvíc pouští trhač, kterej je víceméně úplně mimo ten beef matláci x tučňáci
Ano mimo ten beef jsem to je pravda, nicméně bylo to mířeno přímo na jednu konkrétní osobu ne na alianci Matlaku jsou tam dobří hráči se kterými jsem měl možnost si zahrát Abderu, a k té konkrétní osobě rejpl jsem do toho jen protože mi přijde velmi smutné když někdo není schopnej si problémy ve hře vyřešit hrou ale má potřebu to chtít řešit irl
 
Tak pokud někdo neleavne nebo neresetne, tak za chvíli to bude 7-0. Je fajn, že na těhle divech byla celkem i reálná konkurence, hlavně co se týče získání všech 7 divů. Nebyla to jen tupá sypačka a bylo super, že se někdy muselo i přemýšlet nad tím, co sypat a urychlovat :D

Naštěstí pro nás, Pacienti se rozhodli divy nehrát, pokud by naopak složili jednu ali, tak fakt netuším, jak bychom se přetahovali o 7 divů se 3 aliancema. Už teď to bylo na mále - socha byla dostavěna jen o pár hodin dřív před poláky.
 
Nahoru