• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Tak hoši, co je tedy tohle????:p
b1
 

DeletedUser

Guest
Je to La, ale není to 5, zkus uhádnout typ:p
PS: vždyť ten název je tak známej:D
 

DeletedUser

Guest
Je to Lavočkin La-7(nevím kde jsi vzal 77, někde jsem to myslím viděl jako náklad. letadlo)
A nyní další z mého kvízu pro vás, nyní ale přitvrdíme, znak které jednotky(či skupiny) to je???:p
znak.jpg

Velice jednoduché....
 

DeletedUser

Guest
Silver A/B či Anthropoid... Ty znaky jsou si hrozně vcelku podobné
 

DeletedUser

Guest
Tak to opravdu není, dám nápovědu: Jedná se o soudobou jednotku AČR;)
 

DeletedUser

Guest
Prostějovská, 601 skupina speciálních sil generála Moravce:)
DUM SPIRO SPERO
 

DeletedUser

Guest
Správně Sultáne máš naprostou pravdu
"Dokud dýchám, doufám":)

A toto patří ke komu?????:p
sevronVDV.jpg
 

DeletedUser

Guest
Je to jednoduché, jde o ruské jednotky, jsou celkem známé, nejde mi o konkrétní jednotku ale jen o celkový název těchto jednotek:)
 

DeletedUser

Guest
hm já myslel že je to nějaká airsoftová jednotka co je napodobuje..
SPECNAZ?
 

DeletedUser

Guest
Mno tak když nikdo neví, tak to tedy řeknu......jsou to jednotky VDV
 

DeletedUser

Guest
o těch jsme nikdy neslyšel.. a proto jsme nějak nechápal co to na mě vybaluje google.. no holt speciálních jendotek je prostě hodně..
 

DeletedUser

Guest
Sultáne, VDV jsou hodně známi, ruské výsadkové jednotky (VDV= Vzdušné Divize Vojsk):p
Zde jsou ještě dvě videa s VDV:p
[SPOIL][YOUTUBE]ZuUN7IVPjpQ[/YOUTUBE]
[YOUTUBE]0rAHrHd2lcw[/YOUTUBE][/SPOIL]
Jó hold ruská a sovětská armáda, tu mám nejradši:)
 

DeletedUser

Guest
Tak opět něco z východu:p, jakpak se tato jednotka jmenuje a jaké je její obecné určení??;)
alfa.jpg
 

DeletedUser

Guest
ruští náckové s rádoby speciálním výcvikem.. při jejich akcích umře tolik rukojmích že by bylo lepší je používat v týlu nepřítele kde s dá trefit jen nepřitel.. jinak dělají moc škod..
 
Nahoru