• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Jj, souhlasím s tebou Dany.........PLA(People´s Liberation Army) je velice mocná a silná.........a Čína není tak hloupá, nejbohatší země světa u které si pučuje prachy i Amerika nebude asi tak hloupá jak si mnozí myslí:cool:
 

DeletedUser

Guest
když jsme u té Číny....

169008_1597155856572_1466275213_31368373_2485467_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jj, kde by byl svět bez Číny............asi bych věděl kde...no přece v ******.....ano přesně tam:p
 

DeletedUser

Guest
njn, s těmahle hračkama se dělají zázraky:)

Ruskije Viťazi, kteří létají na SU-27 dokáží zázraky a to náletají desetinu toho co západní piloti ptže nemají prachy na palivo..
 

DeletedUser

Guest
Je tady nějak ticho, mno tak sem něco přidám:)............ tak copak to je, je to celkem jednoduché vy piloti:p
e0055563_49aa670f021db.jpg
 

DeletedUser4783

Guest
Díky za možnost. Ale nedám tu obrázek, nýbrž jen slovní otázku.

Je to letadlo a přezdívalo se mu Létající tank nebo Černá smrt:)
 

DeletedUser

Guest
Typuji že to asi bude německá Štuka (pokud ne tak popřípadně sovětský IL-2 Šturmovik)
 

DeletedUser4783

Guest
Iljušin Il-2 Šturmovik je správně:)
Štuka:-! to ses musel zbláznit:-! Styď se:)

P.S.Píše se: Tipuji
 

DeletedUser

Guest
Za tu Štuku se omlouvám, ale kolikrát se mi to plete jsem spíše na pozemní vojska, a teď se tedy ukáže jak se ty ukážeš v mém živlu:p
Copak to je???
c34241fb2e_72897897_o2.jpg
 

DeletedUser4783

Guest
Ajeje, tanky, na ty já nejsem, tak se omlouvám, ale tipnu si. Je to německý Tiger:?:?
 

DeletedUser

Guest
Fulmare teď se styď ty.......říct o tomto sovětském stíhači tanků že je to německý Tiger:-!:-!
Tak ted sem ti dal nápovědu, tak si to vygoogli:-/
 

DeletedUser

Guest
Jj, SU(Samochodka Ustanova)-76:p

A nyní další vy experti:p;)
Co je toto??:-O
is-7.jpg
 
Nahoru