• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
pardon, pozapoměl jsem to verifikovat..
musím nesouhlasit.. napřed jsme si myslel uplnějiný stroj ale anglická wikipedie mluví jasně..
The first non-experimental aircraft that was designed and took to the air (in 1958) with a fly-by-wire flight controls system was the Avro Canada CF-105 Arrow.[2][3] a feat not repeated with a production aircraft until Concorde in 1969.
takže asi tak..
debatujte dál o čemkoliv jiném:)
 

DeletedUser

Guest
Tak co je tedy toto za letadlo:p......
[SPOIL]
71098_1248548498.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser4783

Guest
Mám si tě najít bloo!
Tak dám něco, za co by mě Sultan, Jonik nebo Rizael uškrtili, kdybych to nedal do spoileru:)
[SPOIL]
Usaf.Boeing_B-52.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
tak zas tak velká bépadesátdvojka to není, neboj:) my neškrtíme.. k obrázkům se snažíme být tolerantní
ale timby si Bloo nenašel, a asi ani netrefil:D i když.. vzhledem k nosnosti by si asi ani trefovat nemusel:)
 

DeletedUser

Guest
Chachacháááchááááááá...........fulmare nerozesmívej mě, Pnather to rozhodně, tím svým výrokem si urazil Panthera:p.............hádejte dál......
 

DeletedUser

Guest
nemecký PANZER III ??
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru