• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
Tak teď tedy já, co je toto????:)
ZIS-3_pic1.jpg
 

DeletedUser

Guest
No, tak jsem tady nebyl nějakou dobu, a vidím, že na to ještě nikdo nepřišel, napovím, jedná se o zbraň sovětské výroby a její název je jako jedo sovětské auto + typové číslo :)
 

DeletedUser

Guest
Hmmm......tak vidím že se tady hodně dlouhou dobu nehejbá, tak zde dám opravdu něco lehkého.........
posledni.jpg

.........copak to je??????????:p
 

DeletedUser

Guest
no na foru o starořeck hře holt moderní zbraně mohou trochu zamrznout:) ale tohle pozná opravdu každý kdo zná minimum:)
 

DeletedUser

Guest
nejdřív počkej až mi to mara potvrdí,takhle je v tom zmatek
 

DeletedUser

Guest
Jj Krausiku je to správně...Mil Mi-24 Hind.....promiň za zpožděnou odpověď, v tom zmatku jsem si jí nevšiml:)

PS:Fulmare, tak ty to zkoušíš i na ně????:p
 

DeletedUser

Guest
Tak já to prozradím a rovnou dám nový.........takže je to Fairey Fulmar:p



A tady je nový obrázek........co je to???????
TL-20.jpg
 

DeletedUser

Guest
Jj Sultán má pravdu, je to Mig-15 bis.........tak Sultáne, teď dej tedy něco ty :p
 

DeletedUser

Guest
neni čas na obrázek:)
tak mi určete první stíhačku která se dočkala použití systému fly-by-wire
a žádný strýček google:D
 
Nahoru