• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

2. sv. válka a military

DeletedUser

Guest
To danny1691: správně, je to RPD, ale pro příště negoogluj;)

To fulmar: fulmare, to co jsi napsal ty je jen čínská kopie:p
 

DeletedUser

Guest
Takže vážení, copak nám tento člen ozbojených sil drží v rukách????:p
1083742549_26__7_62_TKIV_DRAGUNOV.jpg
 

DeletedUser

Guest
trošku OT, ale nedalo mi to...nádhera, co? Nicméně pro výstup z éra bych volil konzervativnější cestu

8.jpg
 

DeletedUser

Guest
nn tohle je Su-27 nebo jedna z jeho následovníků..
tak úprava:) je to Su-35:)
 

DeletedUser

Guest
Tak experti vzpomínejte.. když vidím ten katapult.. kdypak se objevilo první letadlo s katapultem.. :)
 

DeletedUser

Guest
němci na konci druhé světové? Éro netuším, ale příjde mi to logické s jejich programem proudových letounů.
 

DeletedUser

Guest
přihořívá:) opravdu to byli němci.. ale to letadlo nebyl tryskáč..:)
ovšem nedá se říct že bybylo zrovínka konvenční:)

tak úprava.. první prototyp tryskáč byl, první sériový byl nekonvenční vrtuláč a první bojově použitý byl lelehce moderní klasický težký stíhač, všechno německá výroba
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no tak moment! Nechci být úplně mimo, ale po té úpravě se mi to zdá poněkud zamotané :D

He 162 Spatz a z něj vystupoval Rudolfe Schmitt z 1./JG 1 dne 20.4. po selhání motoru
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
První letadlo které mělo katapultovací letadlo byl prototyp tryskového stroje..
ovšem bojového nasazení se dostalo jako prvnímu klasickému vrtuláku..
nicméně dříve sériově vyráběný, ale do boje nasazený později byl třetí letoun (ten který jsem měl na mysli) a jednalo se o dost nekonvenční dvoumotorový stroj:)
zbytek si vygooglete:)
 

DeletedUser

Guest
Ten SAAB je pro mě novinka.. já měl na mysli Heinkel He-280, coby ten prototyp a onen Do-335 jako nekonvenčí vrtulák.. zbylého němce si najděte sami:)
 

DeletedUser

Guest
Tak se to tady nějak nehejbe, tak tedy dám něco nového:p
248546-top_foto1-vhmw5.jpg

Copak to je???:D
 

DeletedUser

Guest
hehe čínská odpověd na americký snahy o neviditelnou stíhačku:)
jestli má stejnou kvalitu jako čínské zboží tak nebudou mít amici moc práce s tím to sundat
 

DeletedUser

Guest
nepodceňoval bych národ, co dal světu mnohé, jejich studenti jsou na všech možných školách po celém světě. Světové firmy vyrabějí v Číně, tedy přísun technologií by tu byl. A špióny mají asi taky dobré, kam zmizelo mrtě gigabajtů dat z amerického výzkumu?
Jsou všude a mají za ušima ;)
 
Nahoru