• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser6936

Guest
takže omluva nedorazila, myslím že jsem mu dal dost času na rozmyšlení...
jediná zporáva od BN mi došla , kde mi kolja vyhrožuje osobním kontaktem:))) uvidíme na srazu jaký bude hrdina:-D
firste opět jsi ukázal, jaký jsi slaboch, každý udělá chybu, každému něco uletí, ale ty prostě nemáš koule, abys to vzal zpět, tak poneseš následky!
hned jak zjistíme jak se to dělá:-D
 

DeletedUser

Guest
mno to jsem divák jako blázen, fakt by mě zajímaly myšlenkové pochody některých:)))

minulou noc jsme byli svědky obrovského zkratu, oni tomu říkají bravurní taktika a nejlepší hra, kdy hráč kolja od BN se snažil dostat na mrtvolku naší Lucie. holt jediná možnost, jak získat město.
ale to nejlepší je že zjistil, že tam sedí náš hráč duriel, on i přesto se pokusil shodit jeho kolku a to způsobem opravdu originálním a neopomenutelným. S morálkou 49% !!!! jel s ohněma do nočníku:))))))
hele já mu tam poslal jen pěchotu se 100 birkama, a šel jsem pařit. 15 jich přežilo a 2k bit. bodů doma. a co teprve ti, co tam měli pořádné podpory? :)))

k tomu lze říct jen koljo, jen houšť, jen houšť-opravdu se těším na naše setkání:) co bude příště? utok lukama? :)))

Ty si vazne myslis, ze Kolju tady nejakych par Ohnicku mrzi ;) ja ty reporty videl a svete div se,nahrabal na tomto clovickovi kulturu minimalne na dalsich 5-6 mest ... to je jen muj odhad :D a to ze jsi ziskal 2k bodu ty ... tak to je v celkovym meritku naprosto zanedbatelne mnozstvi a to ze je to vase mrtvolka a ze udelala tato osoba,to co udelala,ze skoncila a nedala vam podle vseho echo a ze vam mesta nepredela, tak to je chyba ve vasem vedeni a ve vasi domluve. A to ze nas jako ali to boostne ... no a co.
Pripada mi,ze si malinko protirecis .... v jednom prispevku pises,jak lidi zamerne vyhledavaji casy,kdyz tu nekdo neni,jak taktizuji atd a ted tu pises uplne neco jineho. To ze nase ali vyuzila situace to je jen dobre a myslim si, ze by byla oboustranna blbost,kdybych si nepripustili,ze kdyby se podobna situace stala u nas,ze by jste po takovym cloveku nesli taky
 

DeletedUser

Guest
Jinak esce reakce na to,co se tady deje .... ja nevim co mate s Firstem za osobni problemy a nebudu se v tom nejak angazovat. Ja nejsem zadna vlez doprdelka a First to o mne vi,kdyz se mi neco nelibi,tak to reknu na plnou hubu, nicmene v tomto ohledu se ho zastanu.

To zde oba predvadite .. oba ... je vic nez ubohy

a) to na toto forum vubec nepatri
b) to Ivanius ... ponizujes tady verejne cloveka,ze nema koule, ale sam ty koule asi taky v poradku nemas, protoze kopat do nekoho verejne,kdyz se verejne branit nemuze,to vypovida o charakteru.

Pokud chcete resit sve osobni spory,tak si je reste pres PM ... vyhrozujes tady nejakym BANem,ale sam by sis za tohle sve chovani zaslouzil nejen BAN,ale nejlip i jednu na pres drzku.

Jak by rekl klasik:
Ono je totiz strasne jednoduche kazat vodu,ale chlastat vino.
 

DeletedUser6936

Guest
Tak k tomu prvnimu: nikdy jsem se nevyzival v komplet počítání statistik, ale nemůžeš mít pravdu. On útočil proti obraně o 149% silnější ne obvykle. A do betonu. S jeho body je pět až šest měst trochu víc pochodu, nemyslis?
jinak je logické, že kdyz jste zjistili dřív jako my, že skončila, že se na to vrhnete:)

a k tomu druhému není co dodat, hrubé a surově napadl urazil ženu a jediné co stacilo, zatnout zuby a napsat sorry, přestřelil jsem. Nic víc. A jestli tohle nechapes tak bohužel. Za tohle se zaslouzi přes držku! Veřejně to bylo jen kvůli tomu, že mi neumožnil mu to napsat soukrome.
 

DeletedUser6936

Guest
Jo a jen pro upřesnění, to že nemá koule nemá nic společného s genitaliema. Ale to jsi asi pochopil. Proboha lidi, je to jen hra. Co děláte?
 

DeletedUser

Guest
a k tomu druhému není co dodat, hrubé a surově napadl urazil ženu a jediné co stacilo, zatnout zuby a napsat sorry, přestřelil jsem. Nic víc. A jestli tohle nechapes tak bohužel. Za tohle se zaslouzi přes držku! Veřejně to bylo jen kvůli tomu, že mi neumožnil mu to napsat soukrome.

a) jak jsem psal, nevim o co jde a nebudu se do toho michat,at si kazdej sni co si uvaril
b) dle meho nazoru kecas, protoze nekde vyse jsi sam psal,ze se mate zablokovani ve hre, nikoliv na foru. Takze to slo resit touto cestou
c) troubu delej z nekoho jinyho, ja vim moc dobre co to znamena "mit koule" a je mi uplne jasny,ze se to genitalii netyka ... svete div,opravdu nejsem zadnej pubertalni pablb
 

DeletedUser

Guest
Jo a co se toho Kolji tyka ,tak si opet mimo ;) bavis se pouze o jednom meste ...fajn prisel tam o nejaky Ohne, ale to ze sam vymlatil moralka nemoralka snad kompletne vsechny to uz nevidis ...tam nasbiral bodiku na tri zadele .... tam sejmul 300 Ohnu,tam 50 Birem, tam 200 Ohnu,tam 400 Ohnu a ono to jen litalo,protoze v nekterych mestech meli ty Ohne schovany aj jini ... a tusim,ze jen mym lajckym pohledem behem jednoho odpoledne ... ted hadam tech Ohnu zlikvidoval dobre 2 a pul tisice a to s minimalnima skodama
 

DeletedUser6936

Guest
jo tak já o voze a ty o koze...
já se bavil pouze o tom pokusu osvobodit město od duriela, kde jel do nočníku s morálkou 49%. nic víc, nehledej v tom žádné další věci. First už mi psal, že si toho nevšíml a pak už to nemohl stáhnout... OK vyřešeno, to stačilo takhle napsat. A já si rozhodně neprotiřečím, sleduj kontext a uvidíš, že si nedělám prd.l z huby. však stačilo jen mi nepsat, nebo mě nechat odpovědět... a hlavně se vyvarovat tomu....
s firstem jsme si nakonec večer pár OZ vyměnili a najednou to jde. Bez urážek a napadání...
Hele je to jen hra, vy do toho taháte až moc osobních emocí. Jeden mi píše, že si mě najde kdekoliv v republice, ty že jsem na po držce, ale vlastně za to, že jsem se zastal ženský... :) hele nějaké hranice pro dělání hrdiny ze sebe za klávesnicí schovaní za internetem prostě musí být. hotovo více to řešit nebudu. stejně je to furt dokola.

a jestli se tě dotklo to mé uořesnění, za to se upřímně omlouvám. jen mi blesklo hlavou, že to může být jen hovorově tady u nás třeba, tak jsem to pro jistotu napsal...
 

DeletedUser

Guest
ale kdo pak ti vyhrozoval ze si te najde :) aby si ho nenasly jiny pres IP i stim vyhrozovanim. Je to trestny cin. frajirek asi nepocita stim ze tu nehraji jen decka jako on :)

Nostre ale kdyz si prectes co jsi napsal ty tak si protirecis o firstovi sam, on tu dela akorad bordel v tom jak zvani a ted se ho zastavas ze on se nemuze branit? vetsina se tu brani tem jeho kecum, on si neco vymysli co je podle neho pravda a cpe to tu vsem ... a to je dobre? to ze zle atd. vetsina to zna.

To ze si dava pak ignor to je taky jeho problem ne nas.

Ivan se bavil o konkretnim utoku na jedno mesto to jsi precetl dobre, napises to i v prispevku a ty mu pak popisujes "obrazne" pomalu vechny utoky kolji od doby co zacal hrat :)

bonus co ma -149 je proste blbost ale hold na nekoho to padnout muselo.

nechci se dohadovat o blbostech jen bych se klonik k ivanovi ze na nej ted utocis trochu zbytecne
 
Nostredemus, pokud pro Tebe je normalni nadavat zenskym, tak se pak nedivim, ze mas problemy s tim, ze First je za urazky nahlasen na support.
Klidne me muzes nazvat bonzackou, ale pokud ja takovou zpravu dostanu od Firta, tak to posilam supportu ihned. Jou urcita pravidla a pokud je nekdo nechce respektovat, tak tu nema co delat.

Tohel je hra o sebrani nepriteli co nejvice met. Takze pokud chce dokazat, ze je dobrej, tak at posle kolku a sebere mi mesto a ne ze bude poilat vulgarni dopis
 

DeletedUser40

Guest
Milí hráči, jsem nucen tuto diskuzi usměrnit, protože mnozí - ač v dobrém úmyslu - svými výroky již stojí na hraně pravidel fóra (nebo už i za nimi). Já vím, moc Vám to nepomůže, každopádně tato diskuze se opět přelévá od debaty podložené tvrzeními k osočování a vyhrožování. Nicméně stále máte možnost se domluvit skrze soukromé zprávy zde na fóru (nebo ve hře pomocí prostředníků).

Pokud máte podezření na porušení pravidel, není nic jednoduššího, než to nahlásit kolegům na herní podporu.

Doufám, že se tu zase rozjede rozumná debata jako před pár dny, přeci jen si myslím, že o Achillovi se dá dlouze vyprávět.)
 

DeletedUser

Guest
Jak vidim opet se tu veci prekrucuji jak se komu zlibi.

a) to Ivanius: nikdo netvrdil,ze je spatne zastat se zenske a jak jsem psal nevim,co presne se stalo je to mezi vami. Jde mi pouze o to,ze to na tomto foru nema vubec co delat a ty,nebo respektive vy,tu kopete do nekoho,kdo se k tomu verejne nemuze vyjadrit a pripadne se hajit. Pokud to ma byt fairplay a First pokud se ti omluvil,jakoze co ja vim,tak se ti udajne mel omluvit stejne jako dalsim, tak by to sem na toto forum melo asi taky patrit,kdyz tu do nej kopete a on se sam hajit nemuze. To je to,co povazuji za podlost

b) to Xenicka: At je First jaky chce,tak tohle svedci zase o vasi inteligenci,at na jedne nebo na druhe strane,protoze si svoje osobni problemy neumite resit sami a musi je za vas resit treti strana (tedy support) ... Co se me tyka, tak podobne spory jsem od roku 2002 do roku 2007 mel v jedne online hre na dennim poradku 100x za den a nikdy za me zadnej support team nemusel tyto problemy resit. Ono totiz kdyz se clovek nad nektere problemy povznese a proste je ignoruje ci prechazi,tak je to v dany okamzik to nejlepsi reseni.
Ja osobne jsem techto potupnych urazek a narazek zazil tisice a svete div se,aliance,ktere jsem spoluzakladatel se ikdyz jako jedna z nejmensich dostala na 75 misto v celoevropskem zebricku a drzi tusim k dnesnimu dni 3 misto v CR.
Prave diky zavisti a tomu,ze jsme jako celek neco dokazali jsme byli byti ze vsech stran a nadavky a jakekoliv jine urazky dnes opravdu pouze ignuruju a smeju se.

To jen tak na vysvetlenou
 

DeletedUser

Guest
Dono, neprovokuj a nerozdmichavej dalsi zbytecny hadky.

Jak jsem psal o problemu moc nevim, v kazdym pripade se ke me dostaly jiste casti korespondece a dozvedel jsem se mimo jine,proc to cele vzniklo a kde ma cely problem koren. Chces tady verejnou omlovu od cloveka,kterej sem nemuze a z toho mala co vim, jsem z te korespondence pochopil,ze ty jsi ta pekelnice,ktera toto rozpoutala. To ze Firstovi rupli nervy a ze ti napsal to uz byla pouze reakce na neco a ty vis moc dobre na co.
Jinak bych tedy uvital,kdyby se toto tema uzavrelo a pravdu jste si to zacli resit soukrome.

Ja tu rozhodne nechci a nebudu delat zadnyho tlumocnika a objektivniho nazoru se nikdy tady nedockame,dokud se nevyjadri druha strana, v tomto pripade First a to asi jen tak nebude,takze by cela tato diskuze nikam nevedla
 

DeletedUser9039

Guest
A to, ze tady se premitaji porad nejake neuspechy od nas, a ze tady nas porad nekdo osocuje z toho, jak jsme neschopni a nejsme nic a vsichni do jednoho jsme lamy a nestojime za nic, to ti pripada vporadku? A ze jen vy jste ti nejlepsi a nejuzasnejsi na vsech svetech...
 

DeletedUser

Guest
Co se tyka historie BN,tak jsem ten posledni kdo o ni muze mluvit. Ja jsem v BN rekneme od doby cca 2 mesice pote, co byla spustena Theta,kde jsem hral do vanoc,pak mi odeslo PC a skoncil jsem na vsech svetech den pred stedrym dnem.
V kazdym pripade jsem videl co to zatvrzele jadro dokaze udelat,jak dokaze bojovat a ja se od techto lidi ucil a i presto ze nas celkove clenu bylo oproti jinym aliancim min,tak jsme,nebo respektive oni,at jim neberu slavu dokazali celit nekolinasobne presile a kdyz jsem se ucil,tak jsem sam videl radoby receno utoky,ze kdejakej novic,kterej hraje tuhle hru par dni poslal na me schopnejsi utoky,jak clovek,ktery to hraje nekolik let. Proto se domnivam,ze tohle je ten duvod,proc lidem,kteri maji neco odbojovano prijdou tyhle utoky lamozni.

Jestli te to povzbudi,tohle je ciste evolucni vyvoj a jde pouze o to,jak komu picha z uspechu stoupne do hlavy a muzu te ujistit,ze toto se resi asi v kazde PC hre nebo i v jinych hrach v real life,nebo napr. ve sporte. Tito lide maji proste malinko jiny meritka aproto se chovaji tak jak se chovaji.

V kazdym pripade co ja obdivuju na tomto foru je jeho unikatnost s kterou jsem se nikdy nikde nesetkal.

Kdyz prijdu kamkoliv na forum,tak at jsou lidi souperi,nebo spojenci,davaji si rady,komunikuji spolu a za tu dobu co hraju,tak zjistuju,ze at se jedna o ten,nebo onen svet,tak se tu z 90ti procent resi akorat hadky. Je to samozrejme svym zpusobem diky anonymite hry,ale kdyz uz to forum tady je,tak si myslim,ze se da psat i o necem jinym ... byt hloupe bych zacal treba pocasim.

Tohle vecny nadavani a urazeni mi fakt leze krkem a pripada mi,ze tim,jak jsou jednotlive svety provazany,tak tu v teto komunite trpi hodne lidi nejakou formou ponorkove nemoci.
 

DeletedUser

Guest
Jinak esce k te druhe casti .... proc je BN nejlepsi

V prni rade bych zduraznil,ze nehodlam BN ani povysovat a ani ponizovat a jestli je nejlepsi,to necham na zvazeni ostatnich. V kazdym pripade bych zminil to,co tu psal nekde par stranek zpet Arma a to je citat:

Jsi tak silny,jak je silna tva aliance a plati to i obracene.

Jestli Firstovi uvazovani chapu spravne,tak ja osobne,tim nikomu nazor nevnucuju rikam,ze je to mysleno asi tim,jak nasi clenove drzi pri sobe a jak dokazi v podstate okamzite reagovat a pomoci ostatnim.

To je asi vse
 

DeletedUser

Guest
jezis nostre kolik ti je? to jsi objevil ameriku ze to vzdy tahne par lidi :) Klidne at to tahne 20 lidi ale nemusi to prece demagogicky davat na forum. Je to tu jen o tom ze me konkretne vadi ty reci o tom jak je BN nejlepsi bla bla bla , vsak to zname uz vsichni. Na kazdym svete najdes dalsich 10 alianci kde to tahne vzdy jadro nekolika lidi a je jen otazkou kolik jsou ochotni venovat casu grepolisu, dalsi veci jsou absolutne zbytecny rozvadet protoze to vetsina zna. Uc se od tech co jsou v topu a ne toho co ma po roce 31 mest. Uz sem rikal ze to tu nebudu dal rozvadet nestoji mi za to.

bavme se radsi o necem jinym tot nema smysl ... davej spis co se BN podarilo ok? pak budes mit moje uznani a nemyslim si ze budu jediny ... dalsi reci jsou zbytecny
 

DeletedUser

Guest
Tak spis pro zajimavost,neberu to jako vychloubani,ale urcity uspech to od nas je. Nas par lidi na rozhrani mori 55-65 jsme v poslednich 48ti hodinach malinko zariskovali a ono se nam to i vyplatilo. Souperum v nasich vodach jsme za 48 hodin sebrali 12 mest a to uz v dalsim meste sedime a na dalsi jede Snek.
Vim,ze takhle,kdyz to popisuju,to zni trochu jako pohadka,hlavni pointa je v tom,ze jsme zde maji souperi znacnou presilu a na odpor se nezmohli,abych byl tedy malinko konkretnejsi maji v mori dohromady pres 1000 mest a my jich tu k teto hodine mame 148.
Podarilo se nam vsechny mesta uhajit s minimem army a soupere zaskocit.
Aby to nevyznelo nejak frajersky je taky nutno zminit duvod ... clovek ktery je pravidelny hrac a dobry hrac ma doma nejake problemy,vim o nich a nebyl pri utocich online. Vychytali jsme proste spravnou dobu a pralo stesti. Na druhou stranu ovsem,ale zase nutno rici,ze o tom,ze ma dotycna osoba nejake osobni problemy jsme se dozvedeli az pote,co vsechny kolony byly posazene.

Timto cloveku,o ktereho se jedna vzdavam hold a sam svou porazku uznal a dekuji mu za gratulace a dal bych mu popral v zivote hodne osobnich uspechu a hlavne at vse brzi vyresi. Dobrych hracu je skoda
 
Nahoru