• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser6936

Guest
jo k tomu swobimu. tady vypisujete jak vás naštval ježděním na šestou, nějakou jakože nefer hrou, ale když jste zjistili, že má zaplou dovču, tak jste hromadně vyrazili rychle na snad sedm jeho měst, když se nemohl bránit. to taky nebylo uplně košér a jako omluva toho je to že on jezdí na šestou? trochu rozpor,ne?
 

DeletedUser9295

Guest
No jasně, byla to šance a šance se musej využívat. Jelo se na normální časy a myslím že swoubi to nehraje sám. Je vás tam jak psů, neměl být větší problém to uhájit.
A ještě k tomu ježdění na tu 6. Já bych to přirovnal k tomu jako že chceš jít na férovku, ale první ránu dáš když je protivník zády k Tobě Aspon tak mi to teda připadá.

A miochodem kdyby si Xfan odpustil to nařčení asi by tu nebylo napsáno nic:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6936

Guest
no tady už se dostáváme do kruhu, což by bylo zbytečné:)))
je jasné, že každý vnímáme tu hru jinak a naše postoje si budeme hájit, nicméně ne si je nutit:))

zase ti můžu oponovat, že jste i věděli o hráčích na dovolené z okolí, takže tam zase tolika lidí nebylo:) ale to je jasné, já se nechci hádat a dohadovat.. Chápu to, že se vám nechce vstávat, tak se to snažíte nějak domluvit, ale vy jste taky zaťali kudlu do zad, v žádném případě to nemělo nic společného s fair play, takže jste se zbavili možnosti to vyčítat jiným:))
tak dál bojujme, nic si nevyčítejme a bude to v poho. first tady má ban, tak je tu celkem slušná debata, ale na grepu vůbec nic... nuda. oni se furt uráží, když jim někdo řekne, že neutočí, ale pořád jezdí jen a jen na mrtvoly. a nic víc... tak se nudím a vypisuju tady na forum:)))
 

DeletedUser9295

Guest
Já jsem momentálně vytřískanej takže nemám taky nic jinýho na práci než tady psát, ale jediný o co nám všem jde, že chceme bojovat tak kua bojujte :D
 

DeletedUser

Guest
Nuda?:) viděl jsem útok kterým bylo zničeno tuším něco přes sedmset kololodí:) to je potom teprv nuda..:)
 

DeletedUser

Guest
BN snad porad vyckava :) na thete tak dlouho cekaly az to zabalily :) Vis jak to je dva se perou treti zabira neaktivce, je strasne tezky se mrknout na grepostat a pak jezdit zabirat. Smekam BN.
 

DeletedUser

Guest
To Ivanius:

malý vzkaz: BN lidi, mě je to jedno, já to tak taky mám, ale proč tady veřejně kritizujete někoho, že má ve městech beton, je to srab, když to máte taky a ještě víc???? včera jsme si projel všechna města co mě zajímají špehama a nechápu, jak můžete kritizovat něco, co sami děláte...
přeci bohatě stačí to nekomentovat, ne?

Jen na vysvetlenou a s trochu s nadszakou .... potrefena husa se vzdycky ozve :D

Duvod proc to pisu je prosty. Jsem sice clenem BN,ale svuj prispevek ve sve podstate nema s nasi alianci nic spolecneho,kdyz teda pominu to,ze je to tymova hra. Ten prispevek jsem psal pouze sam za sebe a kdyz se podivas na me rozlozeni mest a kde se nachazi BN,tak ti asi samotnemu dojde,ze o vasi alianci tu nebyla vubec.
Jinak,nevim,nebudu zbytecne prudit,ale myslim si,ze tu hrajes taktickou habaďúru a zadny spehy nemas, protoze pochybuju,ze mas v jeskynich miliony,nebo miliardy a on by se od nas urcite nekdo ozval,kdyby byl spehovanej ... pocitam,ze asi nebudes tak bohatej,aby jsi spehoval vsude vzdy a 100%tne uspesne.

Jinak ano,zabirat mrtvolky souperum,proc ne,ja jsem pro. Proc jim nechavat zbytecne mesta,kdyz nas to muze posilit. Pokud lidi konci,je to jejich volba a muze to mit samozrejme ruzny duvody a je jednodussi boostnout alianci touto cestou,nez se nekde pracne probijet betony. V kazdym pripade denne nekam posilam podpory a vim,ze se bojuje,takze to,ze zabirame pouze mrtvolky rozhodne neni pravda.

Svete div se, kdyz tu Lucca narazila na ten grepostats tak si muzete udelat prehled,ktera aliance toho kolik vybojovala a kdo pozira mrsiny. Ja jsem si ten prehled udelal aproto jsem napsal,to co jsem napsal.

Edit:

Co se tyka betonu,tak vis akuat prd ;) a jsme zpet u tymove hry a u toho jak BN funguje ... jestli je pro tebe 50 Birem nebo 300 pesich na hradbach beton,tak potom uz jakoze rec zadna :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6936

Guest
jj napřed jsem si myslel, že píšeš o nás, pak jsem se díval na mapu a zjistil, že ne:))
moje psaní o vyčítání betonů pramení ještě před tebe, na tebe jsem tím nereagoval:) a jestli jsem boháč? ne. Vždyt stačí 80 000 na vyšpehování většiny měst a 500k dá dohromady každý v klidných městech:)
reporty máme na foru a jen tak obrazně betonem si představuju 700 a víc birek a 300 člunů:))) jen jeden pro zajímavost:)
[report]6eb86698a811e770a143aa67eb7d7118[/report]
k tomuto na ostrově dalších 100 kerberů, kteří se přemístují:) ne já to nikomu nevyčítám a vlastně to i chápu, jen proč je to tedy těmito lidmi vyčítáno mě? :)
 

DeletedUser9152

Guest
Este k prispevku lucca0 ty asi budes pekny rozpravkar :D ze Tullamorre robit body vám, ja to skôr vidím opačne, neviem možno hrajeme na achillesovi v rôznych krajinách :D

Mam ešte takú malú otázku do pléna... aký je váš názor na hráčov, ktorý si potrebujú kompenzovať svoje Ego názvami miest ? :)
 

DeletedUser6936

Guest
nevím co si vysvětluješ pod kompenzací ega. já dávám městům názvy, které se týkají předešlého majitele, ale v žádném případě ho snad neurážím:)) spíše se snažím usměvně, je to hra.. ale možná si to někdo vysvětlí jinak a pak se tvůj dotaz týká i mě a nemůžu ti na to odpovědět:)
 

DeletedUser

Guest
rád bych se vrátil k tématu co je fér a co není. Proto se ptám: "Proč je podle vás útočení do nočníku nefér?"
Podle mě to hra umožňuje takže je to zcela normální. V noci je hráč, respektivě jeho města, chráněn nočním bonusem. Záleží pak na útočníkovi, zda zvolí tuto možnost nebo ne. Pokud by to podle vás nebylo fér, tak se znovu optám:" Útočit ve všední den dopoledne, když je většina lidí v práci nebo ve škole je fér?" Podle mě se každej snaží nachytat toho druhýho na švestkách když tu není. Všiměte si, že útočení v noci odsuzují ti, co mají ve všední den dopoledne přístup na hru. Pokud tedy nechcete aby se útočilo v noci tak ať se neútočí ve všední den dopoledne, ale třeba až od 15 hodin.
Proč tedy odsuzujete útočení v nočníku? Že spíte? A když je druhej v práci nebo ve škole tak to fér hra je? Byl bych rád kdyby jste se nad tím zamysleli a zajímal by mě i váš názor na to co jsem napsal.
 

DeletedUser9152

Guest
nevím co si vysvětluješ pod kompenzací ega. já dávám městům názvy, které se týkají předešlého majitele, ale v žádném případě ho snad neurážím:)) spíše se snažím usměvně, je to hra.. ale možná si to někdo vysvětlí jinak a pak se tvůj dotaz týká i mě a nemůžu ti na to odpovědět:)

Myslím tým názvy miest ktoré sú skôr urážlive...
 

DeletedUser6936

Guest
mno rasty napsal jsi to přesně a výstižně, ne každý může i v práci sedět na grepu, ve škole taky ne a vlastně to je uplně stejné, navíc ti co mají a jsou napadaní v nočníku, mají 100% bonus, takžře vlastně pořád výhodu:)))
 

DeletedUser

Guest
Este k prispevku lucca0 ty asi budes pekny rozpravkar :D ze Tullamorre robit body vám, ja to skôr vidím opačne, neviem možno hrajeme na achillesovi v rôznych krajinách :D

Mam ešte takú malú otázku do pléna... aký je váš názor na hráčov, ktorý si potrebujú kompenzovať svoje Ego názvami miest ? :)

Pocuj a ty skym bankujes? :) asi hrajem jinde ja sem si diky nim vyklikal 150.000 KB to ze jedno mesto vezmou a diky tomu muzu mit pak dve jinde. Ale to vam uz asi doslo kdyz uz compot neutoci .... jinak docela nuda na to ze jezdite LZ, Titani , U kormidla, tuleni mor. Bez jejich podpor by jim to slo asi hur. Co uz nevadi, mesta jsou k mani :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
rasty moc nesouhlasim , pres den i kdyz jsi v praci nebo ve skole muzes treba pouzit telefon. Aby si potom sedel na grepu porad to uz je magoreni a extrem. Co ty na to?
 

DeletedUser9152

Guest
Myslim ze tvoji kolegovia z ali co prisli o mesta na to maju iny nazor :D Ale je samozrejme ze ked si obranar tak sa da nachytat pekne mnozstvo KB...
 

DeletedUser

Guest
vim jaka je situace, vim na co narazis s kolegem sem dosel asi pred mesicem mozna dvema a zacaly jsme s tremi mesty. Tuleni mor jich mel 250. Trosku nepomer ze :) ted uz je to lepsi petr muze mit 25 a ja 20 mest a to jen diky jim. Za coz jim dekuji a nemyslim to nejak zle nebo ze bych je chtel nejak ponizovat.
 

DeletedUser

Guest
rasty moc nesouhlasim , pres den i kdyz jsi v praci nebo ve skole muzes treba pouzit telefon. Aby si potom sedel na grepu porad to uz je magoreni a extrem. Co ty na to?


ne každej takovej telefon má a ne každej má na to v práci nebo ve škole čas. Už vidim jak pojedeš tramvají a řidič ti řekne,10 minut pauza, jdou na mě utoky :eek:)))) Nebo ten kdo je zkoušenej u tabule při tom bude posílat podpory?? :eek:))
Jinak tu možnost s tím telefonem máš i v noci.

Ale jak to tu tak čtu tak aby to bylo fér, měl bych napsat nepříteli:
"Vážený nepříteli! Zátra v 10 hodin bych na tvoje město A rád poslal koldu, proto se tě chci zeptat, zda mi to povolíš. Napiš mi taky, jestli tu budeš, protože kdybys tu nebyl tak by mě to nebavilo.
P.S. Pokud bys do toho města potřeboval podpory, tak mi napiš, nějaký ti pošlu. " :eek:))))

A jinak, jak jsem psal v prvnim svym příspěvku, nejvíc útoky do nočníku vadí těm, co jsou na hře celej den, tedy i dopoledne a klidně útočí a vůbec jim nevadí, že ten na koho jdou utoky je v práci. Když jim to pak dotyčnej vrátí v nočníku, když tu zase nejsou oni, tak řvou, jak ten hráč je nefér a co si to dovolil.
Teď mi na to řekneš co?
 

DeletedUser

Guest
nic. maximalne ze se radsi vyspim jako 90 procent lidi v republice. :) a zbytecne tu davas 2 extremi, pokud hledas smysl v grepolisu zabiranim v nocniku a mas z toho pozitek tak k tomu neni co dodat a asi mame kazdy jiny lvl. S podporama od protivnika k tomu nema ani smysl se vyjadrovat.

K ridici saliny, kazdy z nich musi mit prestavku na konecne. Stoji na zastavkach , na krizovatkach atd. i odsud se daji posilat def nebo uhnout , kdyz spis asi tezko uhnes :) ber to trochu realne a ne sami extremi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
vidim žes to vůbec nepochopil, a podle tebe tedy má každej v práci a ve škole hrát grepolis po telefonu. V tom případě nevim jestli to bereš v realu ty. Jinak je vidět že jsi nepochopil ani ten dopis nepříteli, byl psanej v nadsázce. I to s těma podporama.
Nikde jsem nenapsal, že hledám smysl zabírání v nočníku, jen jsem chtěl říct, že na rozdíl od jinejch v tom nevidim nic špatnýho. A chtěl jsem, aby jste se zamysleli, jakej je v tom rozdíl, pokud utočím na někoho kdo spí nebo na toho kdo musí být v práci nebo ve škole a nemá přístup na net. Podle mě to vyjde na stejno.

A ještě jedna věc, pokud jsem na noční a utočím? Přes den se chci pak taky vyspat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru