• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser8374

Guest
Ale z jineho pohledu, opravdu si uzivate kdyz sednete na 6, nebo v nocniku?? Ja preferuju kdyz nekomu muzu pustit zilou kdyz je u hry, ano 50x se spalim, ale jednou to vyjde a potesi mne to mnohem vic. V teto fazi hry uz to neni o nejakym vyhlazeni, ale o tom si to uzit.. a nebo se pletu?
 

DeletedUser

Guest
ano mas pravdu. Ale to je zas na grepoteamu aby posunul cas treba na 8 hodinu. To uz sme se shodly s vetsinou ze grepolis zhruba od 20 mest je docela opruz a ukrajovani sveho casu kdyz musis jak jarin sedet dlouho do noci u PC a rano vstavat pred sestou aby jsi se podival jestli nejede kolka. Dost nuda :-(

Casem si zvyknes ze jedno mesto vezmou ale diky tomu mas KB na dalsi dve. TZv. Nekonecna dlouha hra o nicem a jen delas KB. Tak jak ted Tuleni mor, Mame u nich nahore par mest a porad na nas utoci a vozi nam KB. Super, sice zdlouhavy ale vozi KB.

Pak ale domluvis se s par hracema a zautocis na opravdoveho soupere, hrac u toho je. Brani.... A to trpeve zacina hra :) A ne trapne se rano vzbudit kouknes na grep a sedi ti nekdo ve meste a ma tam tunu podpor. Kde je pointa hry? vztavat pred ctvrtou a modlit se aby neprisel K pc? to jsme nekde jinde, ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8374

Guest
Tak takto to nemyslim, nejde o nastaveni nocniku, mne treba 6 vyhovuje z duvodu vyjezdu na body, ale treba s dobryma hraci mam dohodu ze kolo pred 8 hodinou nebude mit dopad. Verim ze i muj protejsek to vic bavi kdyz nema jistotu ze sedne a souper bude moci ukazat zda neco umi.
To ze by se posunul nocnik na 8 by nic neresilo, zname par hracu co klidne sedaj na 4-5 hodinu..

Jinak tedy souhlasim
 

DeletedUser6936

Guest
mno hele konečně se nám tady rozjela normální debata:))
mno já za sebe tedy musím říct, že patřím k těm co jezdí na šestou i s kolonkou. Prostě bez nějakého vykroucení přiznávám, že se necítím natolik vyborným hráčem, že bych kolonizoval kohokoliv když tu je. někdo to může nazývat srabáctvím, já tomu říkám objektivní usudek. Souhlasím s vámi, že jet na někoho kdo tu je, je lepší adrenalin, ale já jsem známý tím, že se rád potuluju v nepřátelských územích, tudíž než tam dojedou mé utoky a podpory, dostane tam dobývaný 3k birek a dovezu mu jen body..
Tento náhled na hru má hodně úhlů pohledu, myslím že hodně rozhoduje právě pozice měst při kolonizaci.
A taky to beru tak, že tím i lidi ukážou co té hře chtějí obětovat. Někdo cpe peníze do premka, já si zase v těch pět vstanu na kontrolu:)
 

DeletedUser9295

Guest
Je to samozřejmě věc každýho jak to šudlá, ale přece všichni víme, že Grepolis je hra týmu. Jako jedinec jsi tady nic. Takže pokud tým šlape tak jak má dá se jezdit i přes den a pak je to kdo z koho. Je jasný že jako solista si můžeš zajet na šedivku, nebo na nějakou lamku a neřešit . Ale pro aliance vašich velikostí by neměl být větší problém zabírat města normálně. Nejsem taky hvězda Grepolisu, jsem jen šedá myš, ale 6 šedejch myší nakonec taky dokáže nadělat paseku i v normální dobu. My se zase bez mučení přiznáme, že je pro nás výhodou a asi je to o nás všeobecně známé, že si rádi využijeme nočník k posílení obrany za kolem, ale i to je daný naší velikostí, prostě se musíme posilovat uměle s přispěním bonusu. Ale řídit budíka na 5 asi nebudu :)
 

DeletedUser

Guest
já abych pravdu řek tak mě tenhle system dobývání moc nevoní takže ani nejsem v centru dění ale kvůli ali to balit nebudu a budu dál růst mrchožroutskym způsobem a zatim to funguje ali je se mnou spokojená protože funguju tak jak je potřeba
 

DeletedUser

Guest
Tak se dnes lidi u hry opravdu velice bavim ;) ... velice me prekvapuje,jakym zpusobem jsou nektere aliance v tomto svete vedeny a co je jejich cilem.
Ja osobne se neradim mezi nejlepsi hrace,jsou daleko lepsi hraci nez ja,nicmene se vazne bavim nad lamovitosti urcitych hracu, obzvlaste tech,kteri maji nejakej ten achivpoint,ze vyhrali ten nebo onen svet.

Strasne se mi nekterych jedincu libi,jak si hrajou na "frajirky",ktery maji hodne mest,nicmene nejsou zadne mesto schopni zabrat a zabiraji opustenky, pripadne se vzmohou maximalne na to,ze poslou na 3 zadele fake utoku kvuli bodikum a zabiraji mesta po svych koncicich spoluhracicich, nebo jeste lip, moralka,nemoralka, proste zlikviduji hrace,kteremu jen skonci ochranna doba.

Nevim,jak to vidite vy ostatni,v kazdym pripade normalni hrac a bojovnik se chce dostat do centra deni do stredu mapy a me prijde opravdu vic nez smesne,kdyz je nekdo kralem more uplne na konci sveta.

Bavim se tedy o konkretnich aliancich v me blizkosti a o konkretnich hracich a o tom,jak se nas par hracu,kterym jsme trnem v oku boji a jak musi pracne betonovat ze strachu mesta tak,ze v kazdem meste v nasem dostrelu drzi armu z 8-11 mest,ktere maji uplne na kraji mapy :D :D a pritom pri normalni uvaze dojdu k zaveru,ze aj kdybychom se rozjeli s nasim arzenalem vsichni v okruhu ze vsech mest,nemame sanci projit ani na 50% :D :D :D :D

Myslim,ze to ze se tak boji a maji takovyto respekt,ze tak pekelne musi betonovat mesta,taky o necem svedci :D :D

To je z me strany asi vsechno ... jen jsem se timto faktem musel proste pochlubit,protoze se diky temto lidem pekne bavim a aspon mi to zpestruje hru :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9295

Guest
Tak to třeba jednou zkuste vyjet celá ali a možná to klapne ;)
Věř tomu, je to vyzkoušený a u legie to můžou potvrdit, že se dá prolézt i betonem, jen se musíte domluvit. Obrana z 10 měst je maximálně 4000 birek to sfouknete jak svíčku :D
 

DeletedUser

Guest
Jako jo,tady nejde o beton :D to by jsi musel vedet podrobnosti ..... jen me zarazi,jak nekoho muze bavit zabirat opustenky a hrat si na velkyho hrdinu,ze ma tolik mest.

Ono je celkem prasarna mit prevahu 1000 mest vs 130 v mori a je rozdil,jestli jsme v mori 4-5 lidi jich tu je dohromady asi rekneme asi 60-70 hrajicich, z toho 50 lidi soudim,ze jsou domeckari,kteri akuat posilaji pechotu na betonovani ..... to se souperum potom utoci,kdyz nemaji v podstate zadny ztraty :D ..... to je ta lamovitost :D .... sami se nevzmuzou na nic a esce musi delat takovy opatreni,aby meli aspon trochu klidny spani :D
 

DeletedUser9295

Guest
To byl vždycky můj sen mí tolik deffu, abych mohl klidně spát a stavět jen útoky. Kdybych na to měl kapacity nedělal bych to jinak:D
Pak nezbývá nic jinýho než aby ti pomohla ali a z klidných vod vám naposílali taky betonek. Je vás tam dost:)
 

DeletedUser

Guest
Tak oni jsou pani asi ve strachu porad ... o tom svedci dnesek .... museli poslat na me a na kolegu odhadem,presne jsem to nepocital cca 30 utoku jen proto,aby vubec mohli prevzit dalsi opustenku :D :D :D ... na tohle uz nemam slov .... a jak rikas,je to o alianci .... dnes jsem prisel V UVOZOVKACH o temer 2500 Birem .... myslis si,ze nektera byla moje ? .... Ano,maximalne 20 kousku :D a jim zahucelo nekolik plnotucnych Ohnivkovych utoku
 

DeletedUser9295

Guest
Tak abych tě uklidnil naše skore na M45 činí 1562 LZ a my chudinky 159 a jak nás to baví :D není to o počtu měst není to jen o schopnosti hráčů. V první řadě je to jen a jen o alianci. Někdo někde napsal, že jsi tak silný jak silná je tvoje ali a platí to i naopak :D
 

DeletedUser

Guest
druha strana mince je nostre ze ti vozi KB. Pokud ti nejde o mesta je to super a domeckari ti jen mohou zavidet. To je vzdy na pytel jak psal arma kdyz mas 20 mest a oni 200 ale i stim se da zit
 

DeletedUser

Guest
No ja si nebudu hrat na nejakyho hrdinu a narovinu rikam, ze svym zpusobem se o mesta bojim, v teto hre jde hlavne o uzemi a o mesta, v kazdym pripade to neni typ strachu,jakoze pomoc jdou na mne utoky, tento strach uz mam davno za sebou,protoze jsem hral na nekolika svetech a jako kazdej jsem nejak zacinal s touto hrou. Spis se jedna o to,ze v cele teto "valce mezi aliancemi" ma mesta plni nejakou funkci a vim,ze cim vic chyb budu delat ja a o cim vic mest prijdu,tim vic ohrozuju kolegy,kteri se logicky stavaji jednodussim tercem.
 

DeletedUser8368

Guest
tak i sem přidám nějaký ten příspěvek
babca a BN - ano sebrali jste města, to už tak bývá v grepolisu. Nevím, ale zkuste si uhlídat a zabrat v jednom dni 170 měst na okamžité přebrání náhle odchozích a červených hráčů :)) ... nemožné? Ano, taky nám to tak přišlo a proto se neobešlo beze ztrát. Šilo se to do nás ze všech stran, birky lítaly jak splašený kobyly!

wilt13 a Hospoda - jsem pro kolonizovat za přítomnosti, jen si nevybavuji jestli jste jeli někdy jindy než na 6 ranní.
 

DeletedUser8374

Guest
Zkus se optat u Vas v ally z tech mest co jsme vam sebraly, nebo se pokusily sebrat, kdy jsme jely na 6 ranni? Ano mame tam vyjimku v podobe jednoho nejmenovaneho hrace ktereho povazuju za srabika, prez den ho nepotkas ale jak mile zacne nocnik..
Je paradox, ze tak mala ally jako my vam dokaze prez den vzit mesta, zatim co vam to dela problem, pri vasi velikosti a moznostech bychom teoreticky si nemely ani skrtnout, ale neni tomu uplne tak :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9146

Guest
Xfan vybavuješ si nějak málo....Hospoda kolonizuje převážně večer!Za výjezdy na šestou si můžete sami,reagujeme pouze na útoky vašich hráčů,kteří pravidelně už delší čas právě na tu šestou objíždějí naše města...předpokládali jsme,že když ukážem že se jen tak nedáme-napadání během nočníku zkončí...jak je vidět,asi ne
 

DeletedUser9295

Guest
tak i sem přidám nějaký ten příspěvek
babca a BN - ano sebrali jste města, to už tak bývá v grepolisu. Nevím, ale zkuste si uhlídat a zabrat v jednom dni 170 měst na okamžité přebrání náhle odchozích a červených hráčů :)) ... nemožné? Ano, taky nám to tak přišlo a proto se neobešlo beze ztrát. Šilo se to do nás ze všech stran, birky lítaly jak splašený kobyly!

wilt13 a Hospoda - jsem pro kolonizovat za přítomnosti, jen si nevybavuji jestli jste jeli někdy jindy než na 6 ranní.


Si děláš legraci, viď?
Možná by bylo lepší kdyby jsi sem vlastně nic nepsal :)

Tak milí příteli, to že jsme k vám asi 2x slovy dvakrát sedli takhle ráno, tak to jen proto, že děláte to samý. Poděkuj za to Swoubiskovi, kterej je na to expert. I proto jsme se na něj zaměřili možná trochu víc než bylo zdrávo, ale byla to odveta.

Vy, 1 aliance na světě hrdinů nejste schpní se domluvit a sebrat město normálním způsobem alianci, která čítá 27 lidí a to ještě roztahaných po všech čertech. Všimni si prosím názvu tohoto světa, to je opravdu hrdinství v půl pátý sondovat zprávama jestli je dotyčný u hry, aby jsi mohl férově a s čistým svědomím poslat šneka :)

Na rozdíl od vás my už za sebou máme několik překonaných betonů vaší top alince( nemetis by mohla vyprávět) a rozhodně to nebylo v časy, které nám předsouváš. Dokonce bych řekl, že jsme vám uzmuli 2x tolik měst než vy nám, a to opět v jiné časy než popisuješ.

Pamatuješ na trapné pokusy zakládat města na ostrovech uvnitř naší aliance? Kolik jich tam dneska máte???

Suma sumárum, ještě jsem si nestihnul povšimnout, že jste top 1 na Achilovi díky tomu jak ovládáte hru. Jen tak mimochodem zase si tipnu, ale nebudu daleko od pravdy, když řeknu že 97% vašich šneků, vyslaných naším směrem končí na dně.

Abych jen nehanil. Tento týden, když jsem seděl u Igriho( na tebe to zřejmě bylo moc brzy,že jsi se neúčastnil, ty touto dobou asi spíš upíre:) nicméně město jste uhájili a Petrovi224 jsem poblahopřál, protože tolik létajících bestií pohromadě jsem ještě neměl čest na tomto světě vidět. Takže město bylo zachráněno čestně a neřeknu ani zbla. Sice to i vás trochu bolelo, ale bylo to něco za něco.

Takže se tam chyťte za nos a předveďte nám trpaslíkům, že za něco stojíte, a že města nepřátel umíte zabrat i jinak, než podlým způsobem.

Ave
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9152

Guest
Niektore prispevky ma riadne pobavili :D
Ale ako suhlasim s tym ze da rozumne aj uznat a zastavit utoky v noci alebo na rano. Samozrejme ze je tazke dohodnut sa tak cele aliancie, predsa len kazdy preferuje inu taktiku, iny cas pre hru a pod. Ale stale je to hlavne o dohode je tak ? Ja tiez nemam problem s nocnymi utokmi, utocit do nocneho alebo na rano... Zalezi od konkretneho hraca, ak ma chut sa ukazat ze je nocny vtacik nemam s tym problem. Ale ako vravim riesim to individualne... :)
 

DeletedUser6936

Guest
hele ale to už se mi zdá hodně... vy se tady snažíte apelovat na svědomí protihráčů, že něco děláme proti pravidlům, nebo snad proti dobrým mravům, ale pravidla jsou jasně nastavená, v šest hodin končí noční ochrana a začíná bojový den. Tahle vaše kampan proti tomu je jen proto, že se vám nechce vstávat na šestou a to jaksi není problém nefér hry soupeře, ale váš:)))
a k tomu ježdění do nočníku, to já už nejel dlouho, ale zase mám hrozně ríd, když do nočníku jede dát body někdo mě, tak proč mu to zakazovat? momentálně je tu situace taková, že BN jen vyčkávají, kdo ještě skončí, on se u nás někdo najde vždy mi to připadá, takže si rozebírají mrtvolky at své nebo naše, ale boje mezi hráči živími nejsou:)))

jo a jen malý vzkaz: BN lidi, mě je to jedno, já to tak taky mám, ale proč tady veřejně kritizujete někoho, že má ve městech beton, je to srab, když to máte taky a ještě víc???? včera jsme si projel všechna města co mě zajímají špehama a nechápu, jak můžete kritizovat něco, co sami děláte...
přeci bohatě stačí to nekomentovat, ne?
 
Nahoru