• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser7382

Guest
Tohle uplne vybizi napsat neco peprneho co se nesmi :D
Jezdim mysi jako potrefená na levou stranu a tam prazdno :(

Dono, prosím tě, podobné
výrazy si nech na jindy.
Děkuji,
R.
Sice použila sprosté slovo, ale vyjádřila se celkem přesně. To nové hlavní menu stojí za velký... kulový. Jako je sice pěkné, že tam dali nové menu a samo o sobě vypadá dobře..., ale nehodí se mi tam, zatímco vlevo je prázdno, a hlavně je to menu nepraktické. Kdyby něco podobného udělali vlevo, kde bylo původní menu, asi bych nic proti tomu neměl.
 

DeletedUser9039

Guest
Ano, presne...tahle nevzhledna obrovska prisera zabira zbytecne moc mista z mapy. Vlevo by to bylo daleko lepsi. a navis u tech velmi sirokouhlych monitoru je to jeste vic na exkrement, protoze je z toho jen nudle :(
To jste teda panove v Nemecku docela....
 

DeletedUser5002

Guest
Většinou mi novoty nevadí, alespoň to není stereotip a mají to všichni.....
Ale hraji třeba ještě Urban Rival a taky tam přešli na novou verzi, ale je tam tlačítko, které umožní hráčům návrat na starou verzy.
Takže komu to aktuálně nevyhovuje, může zůstat u té staré.
Stačilo by asi i kdyby se dala spodní lišta minimalizovat či upravit v nastavení. No je mi to jedno, hlavně že už bude končit ten mír :)
 

DeletedUser7382

Guest
Stačilo by asi i kdyby se dala spodní lišta minimalizovat či upravit v nastavení.
Jj, to jsem dal na Silvestrovskou noc do Návrhů. :)


Ano, presne...tahle nevzhledna obrovska prisera zabira zbytecne moc mista z mapy. Vlevo by to bylo daleko lepsi. a navis u tech velmi sirokouhlych monitoru je to jeste vic na exkrement, protoze je z toho jen nudle :(
To jste teda panove v Nemecku docela....
Teď už radši nepiš nic peprného. :D

Nová pravidla:
• Částečně vyhvězdičkované (či jinak upravené vulgarismy) budou brány, jako by byly uvedeny v plném znění.
 

DeletedUser

Guest
stará pravidla
Vkládáte-li příspěvek na fórum, dbejte na to, aby se týkal sekce, do které daný post vkládáte.
a co myslíš že na to říkají ta nová?:) takže pro začátek hurá offtopic...?:p
 

DeletedUser7382

Guest
Tady se už řešilo věcí... :p Až to z toho rozmachu témat tady vypadalo na pokec. Všechno je to reakce na tu lištu a tam jsme se dostali ani nevím jak, není těžké sklouznout do jiného tématu. :)
Ale fajn, jestli to není téma na pokec o hře, tak stop OT. :)
 

DeletedUser9039

Guest
a o cem se chcete bavit? Pripada mi, ze temata stejne dosla a ve hre se deje porad to same...
 

DeletedUser

Guest
Mno, řeči o vyjadřování Dony, a o nových pravidlech, určitě nemají co společného z Achilem:) a tam se určitě každý dneněco děje:) nejde tedy jen o to co se probírá, ale taky kde se to probírá:)
 

DeletedUser5002

Guest
Nezapomněl tady někdo že je dnes silvestr a do 18:00 nešlo kolonizovat? Navíc Dona alespoň na Achilovi hraje a nemyslím, že když se před chvílí vložily nová pravidla, že by se o nich nemohlo zde bavit.
Přidám další důležité pravidlo :)

• Není povoleno kárat ostatní uživatele za jejich gramatiku a pravopis.

Nevím kdo zmoudřel, ale asi už se nelíbí nikomu, že když neví někdo kudy kam, začne urážet na osobní bázi. Konečně jasný vzkaz, že zde se hraje a nepíšou se tu diktáty. Až se začne soutěžit v gramatice, můžete se přihlásit tam.

Takže Sultáne oceňujeme, že se staráš o to, aby se každý bál vůbec cokoliv napsat, aby se ti nezprotivil, ale my si tu můžeme kecat o jakýchkoliv novinkách, co nás zajímají a na Silvestra by to mohlo vadit jenom nějakému troubovi. Naopak myslím, že i tato komunikace je přínos.

Jinak šel jsem po lišáčkovy :/ ale kouzlil a vykouzlil moc velkou bouři, kterou má kolda nezvládla:/ Takže si na něj počíhám jindy :)

PS:A pokud to někomu bude přeci jenom vadit, je na modech aby tu konverzaci usměrnily.
 

DeletedUser5567

Guest
Ale taky je v pravidlech, že se máš vyjadřovat česky a když budeš důsledně dodržovat jiná gramatická pravidla než má čeština, nutně to budí dojem, že česky nepíšeš a tím pádem porušuješ pravdila fóra.

Tak tě aspoň kárám, že neznáš ani kalendář.
 

DeletedUser5002

Guest
Právě porušuješ pravidla i když tomu asi nerozumíš. Navíc pokud jsi četl příspěvek výše i od Sultána, taky se mu tam popletly písmena, ale to tě samozřejmě nezajímá, pouze si tu zase honíš tvé pošramocené ego a když já upozornil Sultána, že nás tu nemá co buzerovat, tak ty provokuješ. Já už četl od tebe tolik pomatených příspěvků, že to s češtinou nemělo nic společného a písmena pleteš též. Já akorát nekoukám na každou chybu co napíšete, ale je jich fůra.
Pokud mě chceš kárat, měl by jsi osobně, ale na to nemáš.
Tohle je jedinné co umíš, provokovat a urážet.

Je ku podivu, že vždy za mnou tenhle pejsek něco napíše :) Jedno co nebo komu napíšu, ale tenhle se ozve vždy. Další důkaz o tom, že to je bezpáteřní člověk, co nemá žádnou hrdost.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Ono je rozdíl mezi překlepem a děláním chyb systematicky jako v tvém případě. Ego je tvoje doména
 

DeletedUser5002

Guest
Tak proto přeci píše, nebo myslíš, že to má jiný důvod?:)
Děvče, až napíšeš alespoň polovinu toho co já, začnu s tebou řešit pravopis.
Pokud to vezmu zcela logicky ..... copak si někdo může myslet, že ty a tobě podobný mi stojí za to hledět na pravopis. Ne, to ne.
Ale druhá pravda je, že mám na práci důležitější věci než psaní si s tebou. Třeba jako zničit Vás :)

PS: Hehe lišáčku, nauč se vkládat reporty, místo nepotřebného spamu.
Pravda je, že kvůli psaní zde sem právě reakci na Sultána jsem před sebe neposlal ohně. Nestihl jsem to, ale už to bylo jedno, protože jsi použil pár kouzel a trefil si koldu(očištění, moudrost, bouře), náhodou ti to vyšlo a z toho máš radost? Pokud z tohodle drobného pokusu si vyvozujete jak dobří jste, tak nevím nevím. Já totiž nejsem zbabělec víš, abych útočil jen když tu někdo není. To je rozdíl mezi námi dvěma lišáčku, ale vlastně to je celkový rozdíl mezi BN a Bezejmennými. Protože každý ví, že vy útočíte jedině, když tu dotyčný není :)
A tohle potvrdí každej.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Protože se snažíme hrát efektivně a ne si utopit půlku armády při každým druhým útoku jako jeden Bratr. Opět hledáš výmluvu, proč jsi se rozbil.

Dodržovaní gramatiky by pro člověka s dokončeným základním vzděláním mělo být samozřejmé, nezávisle na objemu textu který vyprodukuje.
 

DeletedUser5002

Guest
Pche, jak snadno se dá zbabělost schovat za vychytralost.
Půlku armády? Ztratil jsem možná 3-4tisíce vojáků a? Necelá dvě města. A jen proto, že jsem byl naštvanej, že mu vyšla bouře :)
Stalo se, ale mě to netrápí, jak jsem říkal, to je rozdíl mezi námi, já jsem hráč a jsem zvyklý i neuspět, ty jsi *** a pro tebe je to vždy pozdvižení. Nechápu jak se může tak skvělí hráč jako ty zabývat takovou nulou jako jsem já, nebo že by to bylo naopak :) hehe
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
Však říkám při každým druhým útoku, tohle byl ten lichej v pořadí. A i tak jsi utopil většinu toho co jsi poslal, děkujeme za body. Nějak se nedivím, že jsi zvyklý neuspět, s vaším herním stylem by bylo až s podivem aby to bylo jinak...
 

DeletedUser5002

Guest
Tak nyní už tedy rozumím, že jsi se neodhodlal ani k útoku na mě.
Stále máme skóre 3-0 v počtu zabraných měst a to ještě můžeš být rád. Takže nevím co tu plkáš. Brzy ti seberu zbytek co tu máš. Už by jsi je neměl, kdyby jsi si je nenechal hrdinsky zapodporovat betonem.

No jde vidět, že tonoucí se chytá každého stébla.


PS: Jinak utopil jsem všeho všudy útok z jednoho města (3000 populace).... nic víc. Ostatní bojovalo ty lháři. Krom toho jeli jen tři útoky, včetně kololodě, nic co by stálo za zmínku, ale jak říkám vy potřebujete všechno zhanit, protože nejste nic.
Ty jsi johanko ostuda vaší aliance a dle mého i ostuda tohoto fóra. Měl by jsi být bloger, ale místo toho si tu dokazuješ, jak ubohej seš. Urážet, provokovat a navážet se do uživatelů, to by pro tebe měla být ostuda. Na začátku jsi neměl špatný blogy, toho jsi se měl držet, to aspoň trochu umíš.
Jako o hráči jsem o tobě nikdy neměl valné mínění, takže to jsi nijak nepřekvapil, ale na začátku jsem si nemyslel, že jsi i tak ubohý člověk.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
John-ka je pro alianci přínos, a pro toto forum taky. Ovšem, pro ubohého každý jiný ubohý je a vzhledem k tomu, že pro všechny jsi ubohý Ty, a pro Tebe jsou ubozí všichni okolo, kteří ovšem pro sebe vzájemně ubozí nejsou, tak je patrné kdo tady doopravdy ubohý je. Tomu to ovšem nikdy nedojde. Důležité je, že to vidí lidé okolo.
 
Nahoru