• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser5567

Guest
řeklo se do měsíce a oba ostrovy. nás i ztracený ;-)
Nepamatuju si jak jsem tě oslovil, je mi to celkem jedno. Bál jsem se, že se to obrátí proti nám a teď se ukazuje, že jsem měl pravdu. Takže jsem z toho s tebou vycouval zjevně právem. Ty sis to začal spojovat se součastností.

Ubyli (i když snad ubili, ne?)
 

DeletedUser5002

Guest
Ne řeklo, neustále jsi mě obtěžoval zprávami s dohodami, ale fakt obtěžoval. Když jsem řekl ne, začal jsi obtěžovat naše hráče, když ti ani tohle nevyšlo, napsal jsi mi že jsem nula a nakreslil nějakej scénář, jak kdyby jsi byl schizofrenik a bavil se sám se sebou.
Na to jsem tě zablokoval a rozhodl se Vás zničit, toť vše.

Ty jsi hrozný lobista, opravdu umíš dobrý nátlak vyvinout na člověka a přimět ho i k něčemu co nechce. Asi tě zaměstnám :) ale já vím, ty by jsi nechtěl .)
Ale nepředhazuj mi slova, která jsem neřekl, stejně tak jsi to dělal našim hráčům. Říkám ne a ty z toho děláš ano, tak kde to jsme :) V callcentru nebo co :) Voe já si nic neobjednal, strčte si to někam :D

PS: pro nejlepšího z Vás mám brigádu na doma. Jedná se o korektury textu pro firemní prezentace. :) případně mi pište do osobky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9039

Guest
Hele, lidicky, prestante se tady uz hadat...vsak se muzeme bavit i normalne. Treba i blbe plkat, hlavne at se tu uz nikdo neurazi. Dokaze to docela slusne zkazit naladu ve hre a hru samotnou. Jsme banda (vetsinou) dospelych lidi, tak se tak uz i chovejme.
Zastrcte si vsichni svoje ega a pojdte si hrat :D :grepolis
 

DeletedUser5002

Guest
Naposledy když jsme to tady rozjely kdysi s našima, tak jsme tu za noc prospamovaly fórum a už nás tu nechtěly :) Ale naopak bez nás je tu mrtvo, každej čte a čte a kouká jaké i/y jak kdyby opravovali diktáty :) Úplně zapomněly, že tady je to o klikání a ne o textuře :)
Bohužel teď nic nezabíráme :( či nevím :( takže není moc co napsat, i když ..... Chechotová, kolik padlo ohnivek při osvobozování města alda? Sečtěte to :) Ať tu máme nějaké info. Mám jen reporty a asi né všechny. Xfan to možná bude vědět cca
 

DeletedUser5567

Guest
zapomněli
Stále podceňuješ, to přejde. Myslím, že kdybych chtel, vycistime je sami.
a Já tu výzvu beru, začnu s Vámi. Stejně jsem se sem nacpal jen pro tví blbí řeči.
Zbytek sem dávat snad nemusím.

Firste ano povedlo se xfanovi to ce se mu povede každý týden a nám taky. Výjmečně u toho asistujete, tak si hned honíš triko. Nic to nemění na skutečnosti, že jen přicmrndáváte někomu kdo to umí.
 

DeletedUser9039

Guest
Hele, sorry, v tomhle ja nejedu :), to se ho musis zeptat sam.
Jinak abych se priznala, vetsinou taky koukam, jak kdo pise a hlavne na pravopisne chyby...nekdy se to opravdu neda cist.
 

DeletedUser5002

Guest
jj zeptám se ho sám, ale není tu :)
jé, já zapomněl že to nezapomněly ženy :) Je mi líto, ale já toho napíšu tolik, že pravopisné chyby nehlídám, problém je to u úředního psaní, ale to se nedá s tímhle srovnávat.

jj já jsem takovej přicmrndávač, jsem moc rád, že už jsi se projevil milí Jane :) Budu se snažit s pravopisem, ale někdy je tak málo času a tolik slov se chce psát, ale prostě jinak to nejde.
 

DeletedUser5567

Guest
Chce to autocenzuru, abys toho tolik nepsal a pak zbude čas i na íčka. Velký písmeno na začátku věty taky píšeš, tak proč ne i/y.
 

DeletedUser5002

Guest
Píšu to jak mě to napadne, je to příliš jednoduché na to, aby jsi to pochopil, ale prosté. Někdy přemýšlím nad více věcmi najednou a pak se stávají i horší věci než tohle, pokud si to neohlídáš. Lepší šidit tohle.

Ty jo, změnil jsem si ZL z červených na fialovou (Pletlo se mi to s bezejmennými :) a musím říci, ta barva Vám sluší! :)

PS: Moc se omlouvám, nedošel mi spam :( už nebudu dnes radši psát :( Už to nemůžu odstranit :( jen upravit
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dekuji zabijakovy od titanu ze mi privezl 4000 kb. Na oplatku vratim ale mesto si jeste necham.

Koukam first uveznen , dekuji a gratuluji.
 

DeletedUser7382

Guest
firstazazel je opět zabanovaný. Nevím sice za co přesně, ale možná za celé toto téma, kde se občas nějaké to na někoho namířené sprosté slovo objevilo.
 

DeletedUser9039

Guest
Nechci se nikoho zastavat, ale myslite, ze je vhodne blokovat kazdeho, kdo vyjadri svuj nazor? Kdyz uz nic jineho, tak to tu celkem ozivil :D
 

DeletedUser

Guest
O důvodech banu nikdo nic nevíme, takže je zbytečné nad nimi spekulovat, a hodnotit je.
Je snadné říct blokovat kazdeho, kdo vyjadri svuj nazor jenže dotyčný byl těžko blokován za vyjádření názoru.
A pokud ano tak ten názor nedokázal vyjádřit v souladu s pravidly fóra..

a podotýkám že za některé názory padají tresty i v nejsvobodnějších státech, nejsvobodnějších společnostech, nejliberálnějších klubech atd.. a pokud necheme dopadnout jako pan dokonalý, tak radím držet se světa achilles a neřešit bany
 

DeletedUser40

Guest
Nechci se nikoho zastavat, ale myslite, ze je vhodne blokovat kazdeho, kdo vyjadri svuj nazor? Kdyz uz nic jineho, tak to tu celkem ozivil :D
Jak říká Sultán, bany se nedávají jen tak. Jsme rádi za každý názor - a podotýkám, že od všech uživatelů - nicméně pokud někdo ustavičně projevuje svůj názor dosti v rozporu s pravidly fóra, nedá se „svítit“, nějaké opatření musí přiíjít.
 

DeletedUser9039

Guest
Nevim jak probihala komunikace mezi vami s Firstem, ale bylo by treba dobre se osobne mimo forum nejak kulturne domluvit a vymezit pravidla jeste driv nez nekdo dostane BAN. Pokud jste to udelali, berte tuhle pripominku jako bezpredmetnou. Ja jsem zastancem toho se slusne domluvit.
 

DeletedUser

Guest
Pravidla jsou celkem jasně vymezena.. byla vymezena dřív než se lidé měli možnost registrovat, jsou zde stále a pořád, tudíž věta vymezit pravidla jeste driv nez nekdo dostane BAN. nedává jakýkoliv smysl, přestože je bezesporu dobře míněna.
Komu není rady tomu není pomoci (rozuměj s kým není domluvy ten prostě dříve nebo později dospěje k trestu, který může přerůst v BAN)
 
Nahoru