• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

Thasoss

Grepolis tým
Tady se nejedná o utnutí tebe nebo někoho jiného či firsta, ale o utnutí diskuse na toto téma... všichni víme, jaký first je, takže nač se s ním hádat?
 

DeletedUser

Guest
on totiž Lucca zjevně cítí potřebu nahradit Firsta na jeho místě v žebříčku popularity a pomyslném antitrůnu.. sice nevím co ho k tomu vede, ale je to jeho právo..
raději napište co nového na achillovi:)
 

DeletedUser9039

Guest
Co nového na Achillovi? Nic, pořád si hrajeme na kočku a myš a honíme si kolky všude možně :)
 

DeletedUser5002

Guest
Chechotova určitě to ještě doženem :) jen je tolik hráčů a tak málo času, ale okolí se určitě věnovat budu, zvlášť když je o to takový zájem.
Když pominu, jak se do mě někteří navážejí a mé reakce k nim, píši celkem normální věci, akorát to prostě někteří jedinci nemohou vystát.
Jestli jsem někdy reagoval jak píšeš, což asi ano :) Tak jsem to prostě napsal no, četla jsi co napsaly mě? (A ty jo, to jsi nečetla všechno, ale to buď ráda, ztráta času)Zdají se ti ty dobří? :) Normálně sem ani nepíšou, já napsal pár slov k jednomu s kym mam problém a začali se do mě navážet. Jsem v tom nevinně :D A háži po nich kamenem no :) Co mám dělat, když oni mají taky jen řeči.
Jinak se bavím zcela normálně s každým.

Na Achilovi je zajímavá situace. Pět frakcí, Hra o Trůny :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
http://cz.grepostats.com/world/cz12/player/258800
Ty jo jinak chechotová, to si ze mě snad děláš srandu ne :) Ty šoupej nohama :) Nechápu jak mi může lamka jako ty říci, že jsem nic nepředvedl :)
http://cz.grepostats.com/world/cz12/player/73893
Za první tři měsíce hry, jsem zabral 28 měst nepřátel a získal hromadu hranatých cen. Všech co byly okolo mě bez vyjimky.
Hned jeden z prvních, koho jsem zničil byl marrtty Strážci Scrin 2012-03-19 04:21:07, který byl než jsem ho zabral 5.tým útočníkem serveru :) kolem mě nejsou silní nepřátelé jen proto, že jsem je zničil, nebo skončily(jjindra). Zbylí co kolem mě jsou jsou víceméně neutrální či tipu Aldo, kde není jednuduché ho zabrat, protože tam má beton a jestli mu sednu do města já, vyrazí na mě vše co mají :) Sice by to asi šlo, ale příliš taktické to není, protože si zabere obratem jiné město ať už opuštěnku, nebo farmu.
Od května víceméně jen udržuji forum, a hlídam si účet + sem tam podpora kdo potřebuje. Prakticky od té doby nemám žádné nárustky bodů.
Takže jsme se dostali úplně k tomu samému, lama a farma povrchně uráží, aniž by vůbec věděla o čem mluví. Zítra se vrátím do hry, zabetonuj si to město!
A v neděli sem napíšu, jestli jsem ti ho zabral ty loserko :) Jsem zvědavej, jestli přežiješ tu případnou hambu. Že ti farma jako já, který už dávno měl být na kraji mapy vzal město.
A nebo víš co, končím dovolenou, už je pátek a vše jsem stihnul, jdeme na to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
PS:Kam se bezejmenný dostaly? Do háje, pouze je tam pár od nich tvý kamarádi, tak je podporuješ. Nedokázaly se za celou dobu vypořádat ani s námi a dokonce nám zaslaly návrh na DoN, které samozřejmě neprošlo, i když chvíli to vypadalo, že už mají rozum a chtějí, tak ve zkutečnosti se chtěli jen chránit, nic jiného je nezajímalo.
http://cz.grepostats.com/world/cz12/rankings/alliancekills
http://cz.grepostats.com/world/cz12/rankings/alliances
Myslím že každý kdo se podívá na žebříček, na počet členů aliance, na bodový průměr, a bojové úspěchy si celkem jasně udělá názor na to kdo se tu s kým vypořádává a kdo tady něco dokázal:)
Bezejmenní se dostali na samotnou špičku, výš to prostě nejde.. dostali se tam kam se dostat nepotřebovali, a mnozí ani nechtěli.. oni totiž vždy chtěli jen hrát a hrou se bavit, a žebříček moc neřešit.. podobně údajně uvažují lidé z aliance Hospoda.. nevím neznám je, ale z toho co se proslýchá to vidí stejně.. prostě se baví, vědí o svých kvalitách a nemusí to dávat na odiv, protože to každý, kdo je ve hře zainteresován, vidí..

Jistý hráč ovšem po úspěchu touží a touží být tam kde jsou jiní, a protože se tam nikdy nedostane, tak alespoň bude hovořit o tom jak je dobrý a co dokázal a bude doufat, že neexistující úspěchy vynahradí existujícím žvatláním..
když jsem si četl celý příspěvek, který zde cituji, tak mě napadlo, že nebudu reagovat, a nechám každého ať si udělá obrázek sám.. ale co už, když se někdo staví do světla slávy, tak nastavím zrcadlo, aby každý viděl kdo v něm stojí..

tož jo nejlepší hrdino grepolisu, všichni se Ti klaníme... alespoň tak to asi vidíš Ty.. no neboj ve skutečnosti se ohýbáme smíchy v pase a čekáme kdy teda ovládneš všechny a všechno...
já čekal tak dlouho až sem z nudy rozdal města, když sis nebyl schopen pro ně přijít a to jsem třeba týden nebyl online bez birémy ve městech, protože všechny byly u kolegů na podporách..

a až budeš svým vnoučatům vyprávět o tom jak Firstazazel první, samozvaný král všeho ovládl celý Grepolis, tak jim nezapomeň sdělit, že vyhrát v Grepolisu bylo skoro totéž jako získat olympijské zlato, vyletět do vesmíru, objevit kámen mudrců, nebo dostat Nobelovu cenu.. jinak by nemusely pochopit míru Tvé dokonalosti...
 

DeletedUser

Guest
Tolik bodů máte jen díky tomu že jste první jako obránci!!! A to díky nám :D:D:D Jinak jako útočníci jsme první my, a to jsme začínali až když už vy jste byli dávno rozjetí :D:D Takže bych to s tím přiřazování TOP k bezejmenným zas tak nepřeháněl :D:D

Ale chápu žes to potřeboval tomu nafoukanýmu exotovy z BN dát sežrat :D
 

DeletedUser

Guest
Víš Pawligu, Vás je taky skoro čtyřikrát více:)
http://forum.cz.grepolis.com/showthread.php?4179-S%C3%AD%C5%88-sl%C3%A1vy-sv%C4%9Bt-Achilles
malý výlet do historie ukazuje že Bezejmenní byli od počátku velice ofenzivní, a pokud při počtu 25 lidí postupem času "ovládli" i žebříček obránců, a stále jsou na světě a aktivní, tak to ukazuje spíš Vaši neschopnost zničit čtvrtinovou alianci...
Jinými slovy, Bezejmenní nejsou tak dobří obránci, ale Ti co po nich jdou jsou tak špatní útočníci.. a chlubit se tím že jsem někoho dostal do TOP obránců, ale nedostal ho na kolena..
Takže já nepřeháním:)

Nemam potřebu to nikomu nandávat (jistí jedinci si to nandávají sami každým druhým příspěvkem který vyplodí), nicméně mám bytostnou potřebu ukazovat věci takové jaké jsou, a statistika sice nuda je, ale nelže:) Takže až budete od začátku do současnosti, nebo do konce nahoře, tak můžete srážet, ty kteří tam od začátku do současnosti jsou.. Nahoře jste jen díky kvantitě, neshazuju kvalitu individualit, ale silně pochybuju, že jste složení z 89 kvalitních jedinců:) Takže vyberte elitu, pojďte do počtu kolem cca 30 lidí a já si rád za pár měsícu počtu o tom co se děje na světě:)
 

DeletedUser5002

Guest
Alespoň se vykecáte, když už nic jiného neumíte.
Proč se neustále tolik bráníš ty hloupej Sultáne, hájíš nesmysly, špiníš mě, ale nestojíš za nic.
Pokud mi to chcete někdo nandat tak prosím :) ale kecama mě neohromíte.
Klanět se mi? pche, takový otroky jako vy bych nechtěl i kdyby mi platily. Já mám rád lidi s názorem a rozumným myšlením, ne bandu lam.

Zeptám se, kde tam jsi sultánko ty?:) kde vidím nějakej tvůj výsledek? kde jsi ty někde na topu umístěn? lamo.
Pokud bude hodnotit kdejakej hlupák, budou to stále jen řeči.

Nafoukanej exot? Pavlíku nechceš mi to říci osobně, aby jsi si za tím alespoň mohl stát, když už jen urážíš. Keci nemají cenu, to už by jsi mohl vědět a už dříve jsi mi chtěl něco podobného říci. Jsi dospělej, tak si stůj za svými slovy.

Jinak vyjimečně zbytek máš pravdu, bezejmenný na top rozhodně nepatří.

Bezejmenný že neřeší žebříček?:) hehe už odjakživa je to jedinné, pro co žijete a jakmile padáte, hned hledáte dohody a slučujete se.

Jinak Sultáne, fakt máš jen řeči, chápu, že tuhle hru moc neumíš, neznáš a moc jsi nikdy nehrál, ale úspěchy jsem měl všude kde jsem byl. Na každém světě a to že ty to nevíš či si nepřiznáš na tom nic nemění, naopak tím jak to bojkotuješ ukazuješ svou ubohost.

Až budu svým vnoučatům vyprávět o grepolisu, zmíním skvělou alianci BN, skvělé hráče se kterými jsem se potkal. Někdy je vypíšu :) na Vás si ani nevzpomenu, takových blbců ještě potkám.... :)

Jinak uznání od kohokoliv z Vás by pro mě nikdy nemělo žádnou cenu, takže se držte urážek, to Vám alespoň jde.

PS:neviděl jsem žádný normální příspěvek od té ženy Sultána. Jen kidy. prostě chápejte, poslal jsem ho jako HL moderátora někam. On je hrozně zapšklej chudák. Pak mě trvale bloknul a chtěl mě zabanovat úplně :) ale nepovedlo se že milí chlapče či hochu. A od té doby neskousne nic, co napíšu :) je to obyčejnej blázen, nic víc.

A to, kde bezejmenný kdy byli, je jen proto, že my všichni jsme jim to umožnily. Bojovaly jsme mezi sebou, jinak by jste prostě jen skončily. na počátku můžou mít aktivnější jedinci výraznou výhodu, ale jaksi ta se Vám nějak vytratila že...

PS:Sultáne, já opuštěnky nezabírám. To jen velmi vyjimečně a když já začínal, tak žádná síň slávy nebyla, to si vymyslely tak +- před rokem lamy, aby si měli co dokazovat a měli se čím chlubit, škoda jen, že to nejsou tvé výsledky a tvé úspěchy i když přiznávám, má to něco do sebe. Ano, Aldo a Inkfarkt, ty jsou od Vás určitě ty nejlepší hráči a díky nim v té síni vůbec jste :)
Jinak tam nejste vůbec.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9039

Guest
Ano jsem lama, loser a farma k tomu...a soupu nohama na dne zebricku a schovavam se v alianci :)
Jen nechapu, jak tebe muze hned nadvzdvyhnout par vet, ktere napsala lama jako ja.
 

DeletedUser

Guest
Ono neni úspěch umět řídit 20 hráču když jich je 15 neaktivních :) Umění je řídit hráčů 90 :) a jak jistě víš 89 nás neni celou dobu :)) většinu času nás bylo tak 60 :)) takže on to neni zas takový rozdíl :)
 

DeletedUser9039

Guest
navic, my se ridime vicemene skoro sami :) a celkem nam to slape
 

DeletedUser

Guest
Firste, hlavně svoje vnoučata neuč pravopis:) Historii Grepolisu se snažíš převrátit dosti zmateně, ale tu pravou si každý může zjistit sám, ovšem pravopis kroutíš tak dokonale, že to člověka pořád baví číst:)


Pawligu, pokud je podle tebe v alianci o dvaceti lidech patnáct neaktivních, a stejně je nejste schopni dostat na kolena, tak se na mě nezlob, ale někde je něco zatraceně špatně:) Protože devadesát dobře řízených hráčů musí pět aktivek smést z povrchu grepolisího během několika hromadaných akcí a těch zbylých patnáct by se asi resetlo samo..
no ale nebudu Váš navádět:) to by mi ex-kolegové asi nepoděkovali:)

Dona Chechotova, pokud se Vás devadesát řídí samo tak to má můj obdiv:) nás se řídilo samo ledva třicet a už to bylo tak nějak na hranici udržitelnosti:)

Teď me napadá, jestli je větší Azazelí ego, nebo azazelí závist, ale největší je určitě jeho žlučník, protože tolik žluči se do obyčejného nevejde:)
 

DeletedUser5002

Guest
To víš ty lopato, já pracuji a zabíráme Aldovi město, takže se soustředíme na jiné věci .)
Zbytek od tebe mi příjde zcela normální kupa nesmyslů co vždycky :) Můžu se opakovat do nekonečna, nic jiného ani neumíš :)

Jinak město vypadá už skoro naše. Xfan odvedl dobrou práci. Já jsem jen do počtu. Sice je tu nějaká snaha od Inkfarkta a Alda, ale jak nepřekvapí, nevidím to s nimi dobře. Ale jestly s tím někdo něco udělá, tak jen oni, zbytek bezejmenných se stejně jen celou dobu veze na jejich křídlech :) (Až na Angela)

Asi tu jsou bez tebe sultánko úplně ztracený.....

PS:Víte co mě tak nakrklo, že tu útočím na bezejmenné?
nejdříve byl podemnou Lakip. Ten mi celkem nevadil, navíc to je slušný člověk a jeho slabina byla aktivita, proto jsem na něj neútočil. Věděl jsem to a on si to nezasloužil, ale pak ho tam napadly bezejmenný a docela ho tam tloukly.
jednou mi napsal Johan-ka, zda by jsem o něco neměl zájem, já se zeptal a on že nic, že je to jedno už. Co vím, uvažoval o spolupráci.
Ale mě se to moc nelíbilo. Říkal jsem si, co bych je nechal kosit, když tu nemají co dělat a pak akorát budou machrovat.
Tak jsem na ně posléze i vyrazil.
Na to mi johan-ka napsal, že stačilo měsíc počkat a dojeli si pro mě :)
Už je to asi 3 měsíce a za tu dobu se změnilo jen to, že místo jednoho města jich tam mam 5 a dvě jsem tam už předal našim :) a bezejmenný tu nějak ubývají, zase o jedno město mají méně, jak jsem již psal :)

Asi je to tím, že tu mají samé slabší hráče. Jak už jsem psal ... Aldo, lišáček, John-ka a tak :) je to normálně jen jejich ostuda.
Sultáne zařiď to! Zabanuj nás ty lopato :) Jinak tu po vás za chvíli ani pes neštěkne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Prosím moderátory o změnu příspěvku výše a tento následně odstranit. Jméno hráče, který tam podemnou byl, byl Lakon, ne Lakip. Být podemnou Lakip, tak by si tam bezejmenný nikdy ani neškrtly .) Takže oprava, Lakona tam trhaly, když byl v práci či kde a nemohl hrát.
Omlouvám se za chybu, naštěstí jsem si to uvědomil sám, i když to trvalo....
 

DeletedUser5567

Guest
pawlig, sultan: je fakt, že kdyby jste (Ztracení) byli od začátku jednotní a ne rozdělení na dvě (a ještě přešlí od pudlíků), tak jste v bb pred nama uz delsi dobu a vyraznej. Ale prumer by jsme meli porad lepsi my :)

Firstovi blahopřeji k prvnímu úspěchu po třech měsících. S takovým tempem bych měl asi taky potřebu se chlubit čímkoliv.
oprava, blahopřeji xfanovi (i když u něj je to normálka, takže není k čemu gratulovat).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Za to můžeš ty, že tam ještě seš :) Kdyby jsi neměl dovolenou, vyřidily jsme to hned, ale utekl si, či jsi nemohl, říkej tomu jak chceš, tak tu teďka neplkej.

Jestli něco považuji za úspěch, je to nezávislost naší aliance. Mě nezajímají hráči a ani města. Všechno tohle se pořád točí dokola a já vím, že BN je mezi tímhle vším pevný bod.

Ten dnešní úspěch nebyl můj, mě jsi celkem snadno odrazil, ale něco ti řeknu, kdyby jsi mě neodrazil, nemohl jsem pomoci Xfanovy a to město by neuhájil, protože by ho aldo sundal, ale tím že jsi mě odrazil, jsem měl všechny podpory doma a díky tomu jsem uchránil kolonizaci xfana a město padlo Aldovi. To je ironie co :) Můžu ti říci, že mám větší radost z toho, že zabral město xfan. Vždycky jsem radši pomohl druhým, než sobě. Protože já mám čas a vezmu si to příště .)
 

Thasoss

Grepolis tým
Ty heleď, nebylo by lepší místo "ironie" použít "paradox"? Nikdy jsem sice nebyl na cizí slova odborník...
Jináč, pokud ti nestojí daní hráči za to, aby jsi se s nimi hádal přes PM, tak nechápu, proč ti najednou stojí za to, aby jsi se s nimi hádal tady? Vždyť to pro tebe vyjde na stejno ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5567

Guest
Firste tobě asi nedošlo, že jsem si původně myslel, že jsi k Aldovi sednul ty, že? Ano BN by bylo pevným bodem i na kraji mapy. Moje dovolená je moje věc.

Jednou mi napsal Johan-ka, zda by jsem o něco neměl zájem, já se zeptal a on že nic, že je to jedno už. Co vím, uvažoval o spolupráci. Jo uvažoval, ale problém je v důvěře. A voalá je tu to čeho jsem se chtěl vyvarovat. (a je ti jasné (nebo ostatním snad ano), že kdyby se tam nenastěhoval petr, xfan a spol a nezabetonovali se tam, tak už jsme u tebe. Ale to už jsem jak ty a řeším pitomosti.
 

DeletedUser5002

Guest
V literatuře je ironie způsob výsměchu. Mimoto je užívána za účelem kritiky.
Ale tohle je přesně o čem tu mluvím, co radši přispět něčím smysluplným, než takovým blábolem Thasossi

PS:Johanko, ty jsi zapoměl, jak jsi mi psal tak před třemi měsíci? Právě když jsi chystal útok na ty ostrovy? Tohle já myslím. o poslední oslovení vůbec neřeším.
Tenkrát jsi uvažoval už o tom mě oslovit, ale pak jsi řekl, že všichni byli proti.
Nespojuj si to ze současností.

Ano určitě Vám tam LZ překážej, to chápu, možná by jste je tam ubyly, když bych tam nebyl, možná ne, každopádně nyní tu už pro Vás není místo a my se pak nějak dohodnem, či vybijem, to neřeš :) Třeba to bude i průběžně :) Kdo ví

PS: Thassosi, i když si to možná myslíš, přeci jen toto fórum sleduje více lidí akorát jich je hodně podobnými lidmy znegovaných (a to rozhodně nemluvím o sobě :D ) já se prakticky nehádám. Kdyby jsi mě slyšel hádat, tak by jsi tohle hádáním nenazval.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru