• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
Nevim jak probihala komunikace mezi vami s Firstem, ale bylo by treba dobre se osobne mimo forum nejak kulturne domluvit a vymezit pravidla jeste driv nez nekdo dostane BAN. Pokud jste to udelali, berte tuhle pripominku jako bezpredmetnou. Ja jsem zastancem toho se slusne domluvit.

S Firstem se nedá slušně domluvit, pokud nepatříš do jeho aliance.
 

DeletedUser

Guest
Hele, Achilles sice není největší ze světů, ale určitě se tam děje i něco o čem se dá kecat a není v tom namočen ten jehož nick mi nechce psát klávesnice.. on se sice snaží dokázat opak, ale není pupek světa (spíš díra která je sice taky uprostřed, ale z druhé strany) tak o nečem jiném prosím:)
 

DeletedUser9269

Guest
někdo bojuje práčaty, někdo vozy, first slovy :D

a nekdo "bezejmena" BANy :p

21.12.2012 vypukne konec světa na Achilu. Odstartují se boje dosud nevídáné, potkají se soupeři zatím nepoznaní. Uzavřou se spojenectví dříve nemyslitelné! Válka severu proti jihu! A Vítězem se stane slavný hrdina, jenž zabere poslední město Firstovi
Kdyz se divam na grepostats, tak zatim zabira First mesta tobe, Johni-ku..., zeby nejaka osobni zast v radeji uzamcenem Blogisku?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5567

Guest
A jak asi? V době kdy byl Sultan u nas, tak moderator už nebyl (na českým) a že by jsme měli v alianci admina nevím (i tak by to asi nemělo vliv). Takže proč jako bany?
 

DeletedUser6936

Guest
moc se mi do tohoto tematu zasahovat nechtělo, a pokud mě dotyčný hulvát co si nevidí do úst začne bombardovat zprávama tipu já, já jen já a pak ještě já, ho bloknu.
ale ty nechutnosti co sypal sem a ted, když je bloklý sype všem do osobky mi pěkně lezou krkem a naprosto souhlasím s našimi nepřáteli. takové chování by se nemělo trpět ani tady na foru, ale ani ve hře. a jestli tady hraje člověk, který v realu neznamená vůbec nic a léčí si mindráky tady skrytý za anonymitou svého avataru, je to smutné a není to ani tak k vzteku, jako k politování...

Já si na nic nehraju a znám své slabosti a dokážu je uznat, ale když je to nejlepší bojovník, utočník, obránce, kuchař, automechanik, politik, svářeč a to všechno, tak mi vysvětlete, jak to že jsem se o něm dozvěděl tady na foru tím, že se chová jako nemyslící bytost a ne ve hře????
 

DeletedUser

Guest
on Ti odpoví, nicků si dokáže založit dost..

nicméně, to jak ho tu furt probíráme je mu živnou půdou.. nedávejte jejdo igonrace jen v SZ ve hře, na skypu, u poštovních holubů, telegrafu a já nevím kde všude.. ale pojďme jej ignorovati zde.. jeho další účty si modi podají, a já si raději budu číst diskuze mezi členy jednotlivých aliancí, pokud si přijdou poklábosit o bojích (nebo pro mě za mě o přílivu a odlivu na Achillovi) než všeobecnou diskuzi na téma, které nevyřešíme.. jo taky mě to dokáže zabavit, a pobavit, ale na konci je z toho vždy jen žluč..
 

DeletedUser

Guest
no, netváří se tak..
v hostinci se asi brzy rozběhne na toto téma diskuze a to jak o vzhledu tak o nové jednotce:)
no.. hm.. očekávám převážně "pozitivní" hodnocení
 

DeletedUser9039

Guest
No ja nevim, ale chybi mi tam tlacitko Prehled mesta po strane a dole v tom novem to neni...ale stejne jsme se shodli, aby to bylo jen docasne :(
 

Thasoss

Grepolis tým
Dočasné to určitě nebude, nebudou dělat dočasně práci na několik měsíců :) ale jinak musím uznat, že je to děs... jinak bych v Posezení u Morfa nepsal, že ten update je zrada :hmm Nová jednotka... čísla do útoku dobrá, cena je velmi nízká ohledně přízně, ale do obrany? Stále se vyplatí si skládat obranu z 2 a více typů jednotek. To tlačítko na Přehled města odstranili asi z důvodu duplicity? Bylo v modrém sloupečku a navíc nahoře na liště
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9039

Guest
Ale po strane, bych rekla, ze se pouzivalo casteji...Teda s lidma co se bavim tak urcite...Chybi mi tam...
 

Thasoss

Grepolis tým
Chybí... slabé slovo :-/ víc jak 2 roky jsem zvyklej klikat vlevo a teď mi to nějaký inteligent hodí dolů...
 

DeletedUser9039

Guest
Tohle uplne vybizi napsat neco peprneho co se nesmi :D
Jezdim mysi jako potrefená na levou stranu a tam prazdno :(

Dono, prosím tě, podobné
výrazy si nech na jindy.
Děkuji,
R.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Já vím co, ale psát to nemohu :) Ale nebyl to tak hrozná nadávka, pouze to nebylo v mezích pomyslné slušnosti :)
 

DeletedUser9039

Guest
no to je mi jasne, ale co to bylo? Ja uz si to fakt nepamatuju :)
Ale muselo to byt hrozne, jinak bych si nevyslouzila takovy pekny cerveny vzkaz :D
 

DeletedUser5002

Guest
JJ přesně tak. Nepoužila jsi to jako přirovnání pro někoho, ale jak už jsem sám asi desetkrát slyšel, prostě se to sem nemůže psát, pokud tedy nechceš být trestána :) Můžeš to říkat, můžeš to křičet, klidně pořád dokola, ale psát to sem nejde, ledaže by se vytvořil blog po 22 hodině, kam by se muselo registrovat i s datumem narození, ale upřímně ti řeknu, že tam by jsem to číst ani nechtěl :)
Já jsem sice často na hraně(i za hranou), ale pokud si mám vybrat mezi slušností a neslušností, volím slušnost.
 
Nahoru