• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
největší naděje? to bych řekla, že se zatím říct nedá.. tak zatím jsou na to všichni podobně, teď jde o to jak se uzavřou spojenectví, nepřátelství.. a jak se pohodnou hráči v některých aliancích kteří na starých světech proti sobě válčí a teď mají najednou táhnout za jeden provaz..
ale na tomhle světě je fajn, že tu vidím i některé tváře které znám jenom z fóra nebo z doslechu.. ;)
 

DeletedUser

Guest
přesně to mne nejvíc lákalo vidina hráčů z fora co hrají jinde a ted hraji ve stejné ali, nebo spojenecké, nebo jen na stejném světě, můžem poměřit síly, můžem si pomoct, nebo jít proti sobě a vyzkoušet, co jsme zač....
do té doby to byly hráči co sem tam radili na foru někomu, nebo jsme kacali v posezení nebo hráli hry na foru, ted hrajem...
 

DeletedUser

Guest
třeba tebe salupos jsem chtěla někdy vidět hrát a teď tě snad konečně uvidím. jsi ode mě 8 hodin, není to blízko ale ani daleko ;)
 

DeletedUser

Guest
no to je kousek třeba sultána mám pět hodin na dostřel sirkou -)
ty vzdalenosti se srovnaji až bude více měst-) jen já chtěla vzpouru beeéé :(
 

DeletedUser8447

Guest
Pro mě je nejméně vyhovující aktivní morálka :-D
Ale čert to vem zaválčíme , pokecáme občas někoho vytočíme ... :)
 

DeletedUser7823

Guest
len tak mimochodom v úvode máme obelisk pod názvom agora...

Bude aj tu sieň slávy?
 

DeletedUser

Guest
mně morálka vyhovuje nutí mne utočit na silné a pak je adrenalín :)
 

DeletedUser

Guest
ja teda moralku moc nerad, ale co uz nadelam.

i kdyz, po pravde, existovalo obdobi, kdy mi moralka vyhovovala. to jsem se pekne bavil. ti co utocili s moralkou 30 % asi min. skoda ze casem pochopili a nechali toho.
 

DeletedUser7382

Guest
Pokud na tebe zaútočí silnější, je to pro tebe výhodné. Pokud ale útočíš sám na menší hráče, zase se ti to vymstí...
 

DeletedUser7507

Guest
no,za nás( ali HRDINOVÉ) mohu říct,že jsme už zorientovali,vytvořili pevnou koalici,pokud jde o nepřátele,vetšina ali je z Epsylonu a ti mají jasno...tvrdí že tu je jejich historický nepřítel(Adraistela)

Pokud jde o to jak hrají kamarádi z fora...zatím mám tu čest si to ověřit jen se salupos(na Achilesu lioke)-spamujeme,a jeden to pak musí pracně mazat...:)
 

DeletedUser

Guest
omluva dnes mne v ali sprdli, kde jsu chybý spam-) vedení mne navádí -)
jinak ptala sem se Rostena, zatím nečetl, proč jste změnili název ? z vládci epsilonu na hrdinové?
jo zařiďte nám pokec :) ne, že bych pak nespamovala, zas je někdy sranda, příklad s thety , hráč z práce, kukne na forum téma legie co je potřeba kam utočit komu pomoct, projde dvě strany utok a třetí strana plná rad o koupi domácí pekárny, další recept na chleba a buchtu, tak že díky grepolisu mám pekárnu a jiní se občas nečekaně zasmějí :)
 

DeletedUser8359

Guest
no,za nás( ali HRDINOVÉ) mohu říct,že jsme už zorientovali,vytvořili pevnou koalici,pokud jde o nepřátele,vetšina ali je z Epsylonu a ti mají jasno...tvrdí že tu je jejich historický nepřítel(Adraistela)

Pokud jde o to jak hrají kamarádi z fora...zatím mám tu čest si to ověřit jen se salupos(na Achilesu lioke)-spamujeme,a jeden to pak musí pracně mazat...:)



:D Tak to jo :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Muze mi nekdo vysvetlit jak muze byt v ali 101 clenu kdyz je dany limit 100 ?????
 

DeletedUser

Guest
skutečně Legie Zkázy teď sem je přepočítala je jich 101, ovšem měl by se na to kouknout i někdo jiný, třeba suporrt, jistě nejde o úmysl aliance, ale chybu v systemu
 

DeletedUser

Guest
sdělte jim to ticketem:) pokud to už někdo neudělal tak to uděláte Vy:)
 

DeletedUser6162

Guest
Nejlepší je, napiš do NĚMECKA k vývojářovi v InnoGames.

Trvá: Support = do 24 hodin (jsou leniví)
Inno Games (Německo) = do 30 minut (jsou furt na počítači)

Přelož si do Google Translate z češtiny do němčiny a napiš do Německa k vývojářovi v Inno Games.
 

DeletedUser

Guest
Nebo napiš Pepkasovi, ten to vyřeší s jednou rukou za hlavou a druhou mezi nohama za deset minut.
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší je, napiš do NĚMECKA k vývojářovi v InnoGames.

Trvá: Support = do 24 hodin (jsou leniví)
Inno Games (Německo) = do 30 minut (jsou furt na počítači)

Přelož si do Google Translate z češtiny do němčiny a napiš do Německa k vývojářovi v Inno Games.
myslím že když němcům něco napíšeš přeložený v googlu, tak to rovnou vyhodí do koše, protože se jim ta hatmatilka co překládá google nebude chtít číst.
ale když myslíš že němci jsou tak rychlí tak si to tam posílej..
 
Nahoru