• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
Trvá: Support = do 24 hodin (jsou leniví)
Tohle hodnoceni vypada dost odvazne ;) vzhledem k Pravidlum fora
§2 Komunikace
...
• Je zakázané kritizovat na foru práci či postupy členů Grepolis Teamu, v případě nespokojenosti s jejich prací, napište na support. V případě nespokojenosti vůči členovi Grepolis Supportu žádejte delegaci ticketu na někoho z vedení hry, v případě nespokojenosti s prací moderátorů, žádejte delegaci ticketu k hlavnímu moderátorovi.


mozna by bylo lepe napsat: (jsou zaneprazdneni)
 

DeletedUser

Guest
taky neřekneš o své matce, že je líná, když ti nevyprala ponožky a neudělala večeři, jen je unavená a jde tu ani ne o pravidla a nucení je dodržovat, ale o základ slušnosti a etiketě chování...
starší je společensky významnější než mladší
žena je společensky významnější než muž
VIP osoba myslím i grepo team, je významnější než řadový občan - hráč
nadřízený je významnější než podřízený...
bohužel tohle už se málokde učí a ještě méně dodržuje
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Achiles
Pořadí Název Body Hráči Bodový průměr
1 Legie Zkázy 900908 101 8920


To je poradie aliancii momentálne...
Ako mozu mat 101 hráčov???


LLLLL.jpg
 

DeletedUser

Guest
Iba jeden dotaz:

Suport deklaroval vstup do sveta hrdinov, iba víťazom jednotlivých svetov + TOP 100 hráčov

Ako je možné, že sa tam dostane každý?????????

To si snad robite srandu zo všetkych, ktorí sa snazili bojovat o účast a hlavne vítazit...

A to nie su dni, alebo mesiace stravene pri pc, ale roky...


jojo.
Casus Belli
vitez sveta Epsilon
 

DeletedUser5567

Guest
A tak ono se není co divit. Kdyby ty podmínky ke vstupu byl tak tvrdé, tak z toho Inno má míň, protože by se tam dostalo míň lidí ochotných si koupit prémium. (ty podmínky ale mohly být tvrdší-a proč je tam proboha založit město? ti dobří všechno berou ostatním)

A ještě se na to můžeš dívat z druhé strany, kdyby se tam fakt dostalo dejme tomu 150 z každýho světa, tak by tam skoro neměl kdo hrát a mohl bys ho zas za chvíli zavřít.
 

DeletedUser

Guest
:) zde je videt ze si inno bere priklad z nasich politiku " slibem nezarmoutis" takze vytejte na umele vytvorem svete hrdinnych strategu alias Svet hrdinu :) myslim tim jen ty brouzdace poslednich zebricku na ruznych svetech co tak pracne nahraly hrdinneho stratega :) tak se zbytecne neozyvejte, hlavne ty co to umej hrat ....
 

DeletedUser

Guest
podivejte se na to i z te lepsi stranky: vic farem - vic surovin - rychlejsi rozvoj

no ale nektere farmy mohly vydrzet dyl, ne hned zbarbarit ;)
 

DeletedUser7507

Guest
omluva dnes mne v ali sprdli, kde jsu chybý spam-) vedení mne navádí -)
jinak ptala sem se Rostena, zatím nečetl, proč jste změnili název ? z vládci epsilonu na hrdinové?
No,časem to přestalo vyhovovat,protože už jsme tam byli ze všech možných světu-nejdřív měl být název Hrdinové Světů,což se sas někomu nelíbilo-nakonec to vyřešil Kala,a to tak že prostě napsal-
Měním název
ali
na HRDINOVÉ
okey?(ano,takhle on píše)
(Pokud budete mít zájem,pošlu vám všechny návrhy)
 

DeletedUser8447

Guest
Vládci epsilonu byl lepší název, HRDINOVÉ ? co k tomu říct, snad jen , že jsem dobil této ali město a nazval jsem ho HRDINOV , to proto, že mám za to, že hráči budou města hrdinsky odevzdávat a proto této ali doporučuji název "Vládci jiných světů" protože na tomto světě budeme vládci mi :-DD
 

DeletedUser8447

Guest
hmm, asertivita, škoda musím si najít někoho jiného :-D
 

DeletedUser

Guest
Vládci epsilonu byl lepší název, HRDINOVÉ ? co k tomu říct, snad jen , že jsem dobil této ali město a nazval jsem ho HRDINOV , to proto, že mám za to, že hráči budou města hrdinsky odevzdávat a proto této ali doporučuji název "Vládci jiných světů" protože na tomto světě budeme vládci mi :-DD
tak není všechno zprvu jak se zdá holt máme pomalejší rozjezd a pak už se nezastavíme jak naberem rychlost
 

DeletedUser8447

Guest
tak není všechno zprvu jak se zdá holt máme pomalejší rozjezd a pak už se nezastavíme jak naberem rychlost
Proto mi zde v síni slávy chybí ve statistikách kdo,že to byl první co zabral polis ? :-D
A z tohoto důvodu žádám o doplnění :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

DeletedUser

Guest
Iba jeden dotaz:
Suport deklaroval vstup do sveta hrdinov, iba víťazom jednotlivých svetov + TOP 100 hráčov
Ako je možné, že sa tam dostane každý?????????
To si snad robite srandu zo všetkych, ktorí sa snazili bojovat o účast a hlavne vítazit...
A to nie su dni, alebo mesiace stravene pri pc, ale roky...

nejde o to kdo se tam dostane, ale o to kdo tam vydrží :)
 

DeletedUser

Guest
teda siň bliká často a zde mrtvo :(
tak co vajíčka a slepice baví nás, mne ano, je to spestřeni...
 

DeletedUser

Guest
zase jsem ti v sini bliknul, treba to dotahnu na kapitana jenom prispevkama v sini ;)
 
Nahoru