• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
co treba nejaky artefakty? nebo v kazdym mori udelat special ostrov co by ti daval nejaky vyhody jako alianci ktera ho bude vlastnit? i kdyz by tu mela zase vyhodu jen jedna ali kdyz jsou uz na trech morich ale co uz , nebo udelat jen na nekterych morich. Co vy na to?
 

DeletedUser

Guest
Bohatě by stačilo běh SH časově omezit a rozdat nějaké symbolické ceny typu ocenění, diplomu nebo extra korunky do profilu za umístění v žebříčcích, ať už aliančních nebo individuálních apod..pro me za mě průbežné hodnocení ve stylu zdejších síní slávy..
hráči si kažý nacházejí svůj cíl.. někdo obsazuje ostrovy, někdo celá moře, někdo prostě jen loví BB, každého věc..
artefakty, speciální ostrovy, divy.. jasně proč ne, jenže to všechno už někde někdy bylo.. proč to neudělat jako každou běžnou soutěž prostě na body.. otevře se SH a máte půl roku na dosažení čehokoliv a pak finito, jedeme novej ročník...
 

DeletedUser

Guest
nechci mluvit za jiny, ale bylo by to znacka ideal. Stejne nejlepsi je vzdy prvniho pul roku hrani. Vetsinou uz nekde neco bylo a proto by se mohlo drzet toho co lidi bavi, kdyz se prida neco noveho tak jsou vetsinou jen remci :) Oceneni a tak jak rikas nejaky cil ve hre, ale predpokladam ze ve hre uz se nic menit nebude. Pokud by to slo, melo by to novy naboj a hlavne vetsi chut do hry.

Je mozne udelat takove zmeny na tomto svete?
 

DeletedUser

Guest
a muzu se teda zeptat jeste jednou? je mozny na tomto svete udelat takove zmeny?
 

DeletedUser

Guest
to vladko : ty pocuj, a ty skym bankujes ze mi kazes ako mam hrat :) neni mi 15 aby mi nekdo rikal jak mam hrat , bud tak hodnej :) :) ja ti taky nekafram jak mas hrat ty :)

to sultan: treba by se nekdo nasel kdo by znal odpoved. Za zkousku nic nedas :)
 

DeletedUser231

Guest
Lucco, za zkoušu opravdu nic nedáš tak tedy zkus napsat do centrály do Inna ;) Tam Ti jistě odpoví...
 

DeletedUser6936

Guest
myslím, že něco měnit by bylo docela nefér. Tento svět byl spuštěn za jistých podmínek a taky tomu odpovídá dlouhodobá taktika hráčů. Ted něco měnit(at už artefakty, divy nebo cokoliv) by vlastně absolutně mazalo práci všech hráčů na tomto světě.

Je logické a zcela chápu proč se po tomto volá, ted se nám docela daří a hrneme nepřátele před sebou na všech frontách, ale právě proto si myslím, že by to bylo jedině proti všem dlouhodobým cílům a tudíž na škodu... :cool:
 

DeletedUser

Guest
no jak ukazují dnešní oznámení tak změny budou a to globální.. takže je patrné že podmínky se změnit dají..
a nepřijde mi nefér změnit všem stejně podmínky když to pomůže hře a společnému zážitku...
 

DeletedUser8368

Guest
o co jde? kde to najdeme?
Mění se pořád něco, líbí se mi to, ale např dneska mi ukazuje v kasárně mínus 30 vojáčků do výcviku apd... plus se otevírá okno kasárny a loděnice zvlášt a neaktualizuje se po sběru surovin počet nově možných rekrutací ani po opětovném kliknutí atd atd atd... tak snad se změnama přijde i trochu revize funkcí :)
 

DeletedUser5002

Guest
Dnešním dnem, ve 12:00 aliance Bratrstvo neohrožených a většina jejich členů restartuje a ukončí své působení na světě achiles společně, jako jeden muž a jedna aliance Stejně jako jsme přišly i odejdeme společně.

Jsme jedna z posledních aliancí, co zde je od začátku, až doposud a svou slávu jsme si vybojovali.
Nikdy jsme se před nikým nesklonily, nikdy jsme se nepodřídili žádnému vyhrožování, vždy jsme bojovali jeden za druhého a určitě i zde se objevilo pár nových přátel.

Bohužel tento svět nikam nesměřuje a kvalita hry je tu již nulová. Sice se třeba mě snaží xxx hráčů prudit, ale je to jako černá a bílá. Pokud tu jsem, je to s nimi masakr(Nikdy nesedli, když jsem tu byl), pokud tu nejsem, bývá to jejich úspěch, pokud tedy projdou do města :). Nejdříve útočily ráno po 6 té ... hlídám, takže začali útočit večer po práci, taky hlídám, tak začali útočit na 5 ráno, taky hlídám, tak začali útočit ve 3 ráno :) To samo o sobě o něčem svědčí ....

Nebudu říkat, že mi to vadí, taky jsem takhle hrál, vadí mi jen to, že to dělají hráči, kterým jsem pomáhal a tím vlastně pomáhají těm, co tu stále křičí. Já do přátel nestřílím i kdyby byli na druhé barikádě, tudíž to beru tak, že jsem věřil někomu, komu jsem neměl, bohužel i to se stává a v téhle hře, kde si s lidmi jen většinou píšete, je to dost časté. Ale já nejsem zbabělec, neprosím pořád o podpory všech a svá města betonuji, jen když není zbytí a stejně musíte čekat na noc, aby jste se něčeho odvážily i do prázdných měst .....

Podobně jako já to cítí většina hráčů u nás, není co si dokazovat, jediné co se děje je to, že ZL si snaží něco dokázat na nás, ale aktuálně za velmi nerovných podmínek a i velmi přízemně, ale přesto si nedokáží získat čestně, ale ani nečestně výhodu. Mají jen to, co my jim dovolíme.

Původně jsme chtěl na tomto světě dohrát a skončit s grepem, ale nyní to vidím trochu jinak. Půjdeme na další svět s úmyslem vyhrát ho celí až do konce.
Takže až začne nový svět, rád se s Vámi se všemi na něm uvidím.

Děkuji všem našim členům za dobrou hru i skvělou spolupráci na tomto světě. Nikdy bych si nemohl přát a ani doufat v lepší hráče, než jste vy a natož v tak dobré přátele.

Chci poděkovat a popřát i Hvězdám mnoho spěchu. Nebyli jsme vždycky na jedné lodi, ale Vláďa je skvělí člověk :)
Dále chci popřát i Vladkovi mnoho úspěchů, ale asi hlavně zábavy. Věřím, že si třeba ještě někdy zahrajeme přímo společně.
No a nakonec, ale určitě ne jako posledním chci poděkovat i modům hry a suportu. Je mi jasné, že není vždy žádná slast probírat se problémy, o kterých prakticky ani nemůžete moc vědět a rozhodovat o tom co je správné asi dost dobře nejde, ale jak už jsem napsal, já nikdy nebyl potrestán jen tak(jednou ano, ale to se týká jednoho omezeného člověka, co už moda nedělá), takže nemyslím, že vykonáváte své funkce špatně a i Vám přeji, ať to tu s námi vydržíte. Lze předpokládat, že na nový svět se zase ukážu :)

mějte se všichni moc fajn přátelé...... a nepřátelé .... s Vámi jsem ještě neskončil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6936

Guest
No a komu se to nechce celé pročítat, stručně se tam píše, že stáhl ocas mezi nohy, hlavu strčil do písku a prchl zbaběle z boje.

Jediné co tím dokázal, tak to že jediný boj, který mu jde, je ten hubou. Na grepolisu nepředvedl vůbec nic. A správně, sedali jsem v 6 ráno, ve dvě odpoledne, v osm večer, i ve tři v noci....
Prostě neunesl, že proti němu stojí síla, kterou nemá šanci ani ztlumit, natož tak porazit. Protože tým je tu jen jeden! Nemáš vůbec představu co to je tým!

A zachoval se přesně tak, jak jsme od něj zvyklí. A k tomu nechal své hráče, kteří mu nebyli loutkama a nezahodili kvůli jeho neschopnosti přijmout něco jiného, než svoji pravdu rok hry, na pospas, at si dělaj co chtějí...


Super, patří ti obrovské díky, jseš nula, tak ses i perfektně zachoval a nic než výsměch a pohrdání si nezasloužíš:))))
Jiný svět a ještě s tebou? raději ne, ještě by jsme tě zase poráželi a ty bys pak jen okopčil tento tvůj výplod zase za rok:)))
 

DeletedUser

Guest
tak to je pravda co tu napsal Ivanius.Jen si schoval ocas mezi nohy.Jinak pokud vim tak mi jsme tu take od zacatku a i jin0 ali jsou na achilu co to zacly hrat co vznikl.l
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser231

Guest
Jen upozorňuji, že pokud se tu objeví flame či urážky tak přijdou zase nějaké odměny. Tak pozor, známe se, že?!
 

DeletedUser5002

Guest
No z mé strany určitě ne. Ale za to, co napsal Ivanius bych ho zabanoval. Právě proto s takovými hráči nechci ztrácet čas.
 

DeletedUser

Guest
pokud nechces aby to tu bylo nemas sem poustet firsta :) je to porad dokola nic nez trapna reakce firsta jako na thete kdyz na nekoho nemaj tak odtahne na dalsi svet. Ale nezapomene se pochlubit tim jak vlastne byly dobri a protoze uz tu neni nikdo lepsi tak odejde. zbytek nebudu ani komentovat.


Jinak gratulace LZ !!!!!

Do roka a do dne, hrdino :) zase jenom keci .....

1) firste rychle mi naklikej reputaci do cervena :)
2) ty nemas o cem rozhodovat kdo dostane ban , spis se divim ze te nekdo odbanoval. to muselo byt slibu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5002

Guest
Ach jo, no tak jsem skončil, tragedii v tom nevidím.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru