• Vážení hráči, Dne 30.4.2024 (úterý) bude hra aktualizována na verzi 2.311. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vaši zvědové spatřili hordy lodí, které se shromažďují na obzoru. Vaším úkolem je potápět lodě v mlžných mořích a bránit své vody! Taková akce samozřejmě potěší bohy a Áres vás odmění jedinečnými odměnami. Odpovíte na jeho volání?Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser

Guest
rebeliusi klidne mi repku vyklikej do fialova je mi to uplne sumak :) rozhodne se mi kvuli tomu svet nezbori a nebo jestle lip vezmu si priklad z firsta a zalozim si dalsich 10 uctu a budu se jen specialne pro tebe chovat jako maly decko. Nebo ma to nejaky hlubsi smysl si tu hrat na neco? svoje k firstovy sem si rekl na tomto svete skoncil. Pravda se nakonec ukazala.

Tvoje upozorneni me prislo spis k pousmani nez aby to melo nejaky vychovny ucinek s kterym se asi puvodne pocitalo, ze by to tak melo byt. takze nejradsi bych ti klikl "Like you" ale predpokladam ze to driv smazes nez bych to stil kliknout. Jelikoz to bude hodnoceno jako strasna urazka.

Co ti nabidl first ze si tak otocil? svoje telefoni cislo :)
 

DeletedUser9152

Guest
Môj názor je, že ako sme tu všetci a či už skončí priateľ alebo uhlavný nepriateľ je to vždy len na škodu vzhľadom na hru. Vždy je hra zaujímavejšia, teda podľa mňa ak ju hraje viac ľudí.

Lucca prosím ťa, ty tu máš čo najmenej dávať kázania, vzhľadom na to koľko máš miest a ako hraješ, venuj radšej viac energie do hry, lebo to čo tu píšeš je na pobavenie ;)
 

DeletedUser

Guest
:) ale ja tu nehraju rok jako ty :) Prvne se podivej kdo kdy zacal hrat a pak neco zvatlej. V grepu jde o to kolik mas mest, aha rozumim .. pockej doberu ty sedivky co tu ted budou a jsou :) vidis to, doted sem si myslel ze je to o tom kolik casu tomu chces obetovat.

kazu neco tobe? jak mas hrat atd? zatim to delas jen ty ..takze z hrusky dolu frajere:)

nebrec on se pak za par mesicu najde nejaky noname co dojde a bude ti zvatlat o tom jak mas hrat ty :) takze nezapomen hrat podle nej. Tak jak ti bude psat, ono je to pak zabavnejsi :)

oooo dioooo GJ
 

DeletedUser6182

Guest
prosím nehádejte se myslím, že je to zbytečné já osobně si vážím všech soupeřů a kdybychom žádné neměli ????????
unudili byste se pánové
a pokud se dobře dívám tak first je mezi námi na SH stále
 

DeletedUser9152

Guest
Prave preto že si tu krátko a máš reči a reči... Len ber... :) Iné okrem brania šediviek ani nevieš...
 

DeletedUser8368

Guest
Ach jo, no tak jsem skončil, tragedii v tom nevidím.
že tě naštvu jsem věděl, ale takhle lehko aby legie opět zničila další alianci sem netušil :/
Osud se odvážných bojí, drtí zbabělce

Ptáš se proč reaguji? Odpovím ti, blokuješ mi OZ a spamuješ mi pokaždé když ti sednu do vašeho města. Že jezdím na nočník, třeba trochu taktiky na zkoušku nervů protihráče? a navíc sem jindy neměl čas, taky pracuji ;). Že jindy než ty je moje věc.
Na závěr bych ti chtěl popřát at se ti daří, neber tu hru tak vážně, prostě někteří jsou lepší někteří horší, odvíjí se od toho i časové možnosti, to sám víš.

R.I.P. BN, bylo mi potěšením si s vámi hrát.

Tak co je dále na programu? Obratme list...
 

DeletedUser5002

Guest
Nejsem naštvaný, kdybych byl naštvaný, nekončím. Jen jsem si vybral. Takových jako já co to udělají stejně jsou desítky, já se k tomu jen otevřeně přiznám a nezmizím jak pára nad hrncem. Říká se tomu postavit se k tomu jako chlap. Jednou vyhrajte, jednou ne, nemyslím si, že by jsme prohrály. Ale říkejte tomu jak chcete. Jak jsem řekl, přeji mnoho zábavy.

Dle mého každá vyřknutá urážka na naší stranu jen potvrzuje, jak dobrá aliance jsme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8368

Guest
Smekám nad tvojí reakcí. To bych opravdu nečekal podle textů co mi plnily OZ poslední týdny. Takže at se vám vede. Kdybych se někdy rozhodl hrát grepolis po ukončení SH, tak na viděnou !
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji wilte :))) a to jsme ti chtěli zabránit v tom získání 100 měst :)
 

DeletedUser8374

Guest
Co je tady vy lemplove :)
Bratri skoncily, tak uz mate pera v pouzdrach? :D
 

DeletedUser6936

Guest
no asik jo:) bratři skončili a tak se bojuje jen na grepu, ne tady řečma:)
včera jsme se pokusili vzít derantonovi město, co mu zbylo uprostřed našeho uzemí. čísla nevím přesně, ale tipuju, že jelo okolo 60-70 utoků do 30ti vteřin. beton proražen a netrefili jsme utok jen jednu vteřinu před kolku a tam zvládl vrátit pěchotu z města. super kousek, klobouk dolů:)
kolonka nesedla, ale je radost vidět, že je tady dole po bratrstvu i super soupeř na kterého bude velká zábava a těžký oříšek utočit.
těším se na další pokračování a doufám, že hvězdičky trochu oživí svou utočnou aktivitu:))
 

DeletedUser8374

Guest
No vida, nevyhinuly vsechny valecnici puvodnich bratru. Jsem taky zastancem toho, ze je zabavnejsi jet na soupere a nesednout(napoprve) nez zabirat mrtvolky :)
U puvodnich hvezdicek snad nejaky posedli utocnici jako jinde nenalezneme. Ale slysel jsem, ze na vas si delaj i ceny v podobe utocnik dne, tedy asi to tak spatne nebude ;)
 

DeletedUser6936

Guest
mno tak zrovna utočník dne je tady cena, která tak nějak poskakuje. ale jestli ji tam někdo získal, je to super:)) toto já vůbec nesleduju...


ale baví mě tady ti duchové:) mrtví tohoto světa furt nemůžou najít věčný klid a pořád mě mají v hlavě:) na minulý příspěvek už mám rep. comment jaká jsem lama:) je to zábavné, ten chudáček se asi zamiloval:))))
no co už, duchů jsme se báli jako děti, ted už ani neeee:)

jinak jako věřím, že s hvězdama bude ještě super boj, vlada i roy rob jsou super a mají neskutečný respekt, protože udrželi hvězdy na živu i po tom, co se skoro celá ali rozprchla(i já byl mezi těmi co odešli!)... uvidíme co bude dál, věřím, že se ještě dobře pobavíme:)
 

DeletedUser8374

Guest
Tak duchove dle mne kazi trosku hru, pac kvuli nim oje jdou stranou. Kazdy se snazi nazrat a vyrust prez ne(hlavne domkari).

Ja mam hvezdicky daleko a neznam je, tedy nedovedu sousid jejich schopnosti. Ale drzej se dlouho, tedy na tom asi nejhur nebudou ;)
 

DeletedUser8368

Guest
Hvězdy jsou dobrý opět jen určitá skupina. To co nabrali za novotu, jsou právě zminovaní domečkáři ... takže lepší asi už ty šedivky pustit at nám je zase postaví a pak převzít správcovství. Jinak nevím na co si stěžujete. Máte tam dva výborné útočníky Swobiho a Pawliga, kteří po vás pořád jedou :) o boje není nouze!
 

DeletedUser

Guest
My jsme teď klukum z hospody dali trochu klidu aby mohli obnovit birky a nemuseli to defovat ohněma :)))
 
Nahoru