• Vážení hráči, Dne 3.4.2024 (středa) bude hra aktualizována na verzi 2.309. V důsledku toho se do hry nebudete moci po určitou dobu přihlásit. Níže naleznete podrobný seznam změn. Děkujeme za pochopení. Více informací najdete na herním fóru
  • Vážení hráči, v úterý 2. dubna v 10:00 hodin (serverového času) nás navštíví speciální host: vybíravá a stále hladová mýtická slepice z podsvětí. Nakrmte ji a získejte odměny pro svou říši! Najít krmení pro slepici je snadné. Obyčejnými akcemi ve hře: stavba budov, útočení/bránění, zkoumání, cvičení jednotek a sesílání kouzel můžete získat různé ingredience. Více informací najdete na herním fóru

Agora světa hrdinů - Achilles

DeletedUser231

Guest
Ahoj, pokud by se něco takového chystalo jistě by se o tom informovalo. Nezbývá mi tedy nic jiného než ti doporučit sledovat dění na fóru a třeba se dočkáš :)
 

DeletedUser9152

Guest
tak vitaj... a hlavne na Wilta si davaj pozor, je vsade, nikdy nespi a je to tyran :p
 

DeletedUser8374

Guest
:D
Presne tak a povecerach nosim ruzovou kosilku s logem grepolisu ;)
 

DeletedUser10612

Guest
Wilíčku jsi zapoměl říci, že jsem ti tu růžovou košilku vyšila já s tím logem :D
 

DeletedUser5002

Guest
Jejej, ještě tu jsou staré známe dobré tváře :) Ahoj Vladko, ty stará vojno ty to ještě klikáš koukám :)
 

DeletedUser8374

Guest
Navrhuju nekoho rozebrat, at je nas mene a trochu se s tim hne :D
 

DeletedUser

Guest
Ani nie, u nás to bolo pod 500 hráčov a nič sa nedeje pritom na wiki píše že keď bude pod 1000 hráčov menej tak sa svet zavrie a ukončí, hm poznáme...
 

DeletedUser

Guest
no Achiles už je ztracen to už nemá ani smysl tam chodit jstej ně tam skoro všude je ta nej aliance
 

DeletedUser8374

Guest
Pro XXCX : achil nema zatim dana pravidla jako bezne svety, tedy nema ani stanoven konec.

Pro štír: ztracen je, ale proc tam nechodit? Dekuji za poklonu, ale vsude jeste nejsme ;)
a nakonec, stejne tam clovek leze jak i jinam za dobrym kolektivem, zabavou (at ze hry nebo jen z komunikace) a ne jen tupe cumet a klikat (nebo ja to tak dane mam). Ave
 

DeletedUser

Guest
Niečo z wiki
Na Svete hrdinov bude podmienená aktivita hráčov kvôli pokračovaniu sveta. Ak klesne počet aktívnych užívateľov pod 1000, začne konečná fáza hry. Počas 4 týždňov budú môcť hráči ešte bojovať, v hre bude zobrazený odpočet a po jeho vypršaní sa svet uzavrie a skončí.
 

DeletedUser8374

Guest
Tak mozna mam spatne informace :) Toto je z ceske wiki?
Hracu co tam jsou(netvrdim ze hrajou) je cca 600, tedy by byl odpocet jiz davno zadan, byt toto podminkou
 

DeletedUser

Guest
Možno sú vývojarí tak preťažený že už nevadia čo a ako robiť, majú toho veľa na práci a potom jedno odpočítavanie nedokážu dať.
Ale tak mne to je jedno, ja tam resetnem a dohrate :D Len mám zle svedomie že tam musím kamarátov opustiť ale keď niet konca ani kraja.
 

DeletedUser9152

Guest
Ja som aktívni, hrajem o 106, som tu dňou a nocou :grepolis
 
Nahoru